Нов форум, добре,ама....

• niki199393
      niki199393
      Бронз
      Първо-честит нов форум...и за мен до тук са хубавите неща...
      Липсва ми Нови публикации след последното Ви влизане.
      Да,има по 5 нови,нови теми и т.н. но те не изчерпват всички нови публикации...Ако пусна 5 ръце за анализ и Новите теми ще са моите...Само на началната страница се виждат 9 теми по които е дискутирано...
      Или аз някъде бъркам,ако е така се извинявам,но няма оправяне в този вид за мен...
      Поздрави и успехи по масите!
  • 32 отговора
    • chokata
      chokata
      Бронз
      Свикваме:f_drink: и мене ме дразнят някви неща, ама тва го има стига. Как беше комикси и смях да има :truestory:
    • niki199393
      niki199393
      Бронз
      :D Така е,ама твоята тема ми е по-лесна за намиране на Другото място,отколкото тук...а и аз цъкам МТТ СНГ-та и определено ми е интересна :f_drink:
    • ma6inata100
      ma6inata100
      Бронз
      Нека някой от модераторите се включи и да изкаже мнение.
      Нов форум, хубаво, нова визия няма лошо, но ...
      липсват някой неща от стария както са споменали по-горе Нови публикации след последното Ви влизане, няма Нови публикации от последните 24 часа, и след като съм прегледал някоя тема или съм постнал ръка за анализ как да разбера дали някой е писал или коментирал след това ? ? ? Имаш светещи индикаторчето който показвах, а сега трябва да гледам тема по тема, не е много удобно.
      Визуално може да изглежда по-модерно и по-добре, но за мен функционално е по-зле от стария форум. Ако бъркам ме поправете.
    • brofkin1900
      brofkin1900
      Бронз
      аз искам да има следното :
      1. най-долу да има изглед с активни играчи, за да виждам дали търсения от мен играч или съфорумник е наоколо

2 . Да може да се вижда текущата активност, за да знам дали ако търся някой то той не е афк от поне час например

3. да се виждат последните публикации , за което подкрепям колегата
    • niki199393
      niki199393
      Бронз
      :f_biggrin: Темата не излиза на първата страница,как да се коментира...не,щом не съм само аз,значи нещо трябва да се пипне... :sorry:
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравейте,

Наистина за момента няма такава опция и могат да бъдат преглеждани само последните 5 теми.
      Оказа се обаче, че точно към нея има неочаквано голям интерес. Т.е. може би очаквано, но създателите на новия форум не са успели да я добавят навреме.

За това, поради голямото желание за нея - се работи по добавянето ѝ.
      Новата платформа позволява ъпгрейди, така че ще бъде развита с времето, когато се показва интерес към дадени опции.

Желаната от вас опция ще се намира в страничната лента - точно както в момента е "Покажи всички любими".

За това ще ви помоля да имате търпение - не мога да кажа към момента малко или много такова ще е необходимо, но се надявам да е по-скоро първото. :f_drink:

Поздрави,
      Александър
    • niki199393
      niki199393
      Бронз
      Най-новото във форума от първата страница да води до резултата,пак ще е добре... ще чакаме ... 8-)
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      И там, и там... ;)

Поздрави,
      Александър
    • freax0r
      freax0r
      Бронз
      Мислех да пускам фийдбек тема по тоя повод, но хората са ме изпреварили, гг :f_thumbsup:
      Другото, което лично на мен ми липсва /или може би го има, не съм забелязал/ е, че като кликнеш на последните ти публикации от фронт пейджа и не разбирам някой писал ли е в темата в която аз съм писал или не е :|
      В смисъл по някакъв начин да се индикира, че има ново мнение в тази тема.
    • ma6inata100
      ma6inata100
      Бронз
      Смисъл по някакъв начин да се индикира, че има ново мнение в тази тема.
      +1
    • GandalfBG
      GandalfBG
      Начален
      Честито за новия форум. Освен споделения проблем с показването на нови публикации след последното посещение, ми прави впечатление, че не работи автоматичното вмъкване на снимка - в смисъл вкарвам урл-то и излиза като линк. Възможно е и аз да бъркам нещо, защото виждам, че други потребители са успели.
    • umoren87
      umoren87
      Бронз
      Честито ново форумче :appl:

Или на мен само ми се струва,но като вляза и погледна някоя графика на някои,не мога да я видя отблизо,даже не се виждат цифрите по нея.

Ако има начин това да се оправи ще е идеално

Поздрави:milord:
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравейте,

Продължават да се добавят нови опции и да се променят стари, след обратна връзка от потрбителите.

GandalfBG, не съм забелязал подобен проблем с функцията за вмъкване на снимки, но обърни внимание на следното - трябва да натиснеш бутона за вмъкване на снимка и да въведеш URL адреса в появилия се прозорец, за да се получи.
      Ако си въвел URL адреса в полето за ново мнение, маркираш го и натиснеш опцията за вмъкване на нова снимка - то той ще бъде изтрит.

umoren87, можеш ли да дадеш линк към подобна публикация?

Поздрави,
      Александър
    • backbea
      backbea
      Бронз
      Защо са преместени анализите на ръце в Покер зали, не мога да разбера. Няма абсолютно никакъв смисъл, освен ако не искате да приличате на Майкрософт с техните модерни виждания и пропадащ бизнес. :spit:
    • ma6inata100
      ma6inata100
      Бронз
      Ако може да оправите оцията от стария форум - преглед на публикувани постове във форума от последните 24 часа или от последното ми влизане ще бъде супер !
    • niki199393
      niki199393
      Бронз
      :coolface: е,чакай поне да стане Нова година.
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравейте отново,

Има доста желания от потребителите и като цяло повечето от тях са одобрени и ще се работи за реализирането им в близко или по-далечно бъдеще.

Има обаче и някои софтуерни решения, промени, актуализации и нови възможности, които се извършват с приоритет и съм сигурен, че почти всички ще гласувате с две ръце за това да бъдат реализирани по-бързо. ;)

Само ще подскажа, че благодарение на тях, българската общност ще има възможност да се възползва и участва в от повече от промоциите, до които сега няма или има ограничен достъп поради различни причини. ;)

backbea, това е нещо като бъг, който ще се опитам да отстраня идните дни.

Поздрави,
      Александър
    • gmalamov
      gmalamov
      Бронз
      Цветовата схема(скин) на стария форум беше по-добра.
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      На мен новият форум ми харесва, малко трябва време да свикна, но иначе е ОК. Само ли липсва бутона за непрочетените мнения от последното влизане, надявам се да го добавят :)

Поздрави,
    • 1
    • 2