Купуване на статус ?

• azsumsiaz
      azsumsiaz
      Бронз
      :f_confused:

Здравейте!

Опитвам се да си купя статус сребро, тъй като нямам възможност в момента да трупам точки в сайта. Въвеждам всички необходими данни, където трябва да бъде попълнено, но не ми приема плащането.:f_confused: Опитвам се да платя през epay.bg. Умишлено сложих там 20 лв, което е повече от $9. :f_frown:
      HELP PlEASE!

:why:
  • 30 отговора
    • niki199393
      niki199393
      Бронз
      От ePAY към скрила има такса,а и курса незнам какъв им е за превалутирането...може да не ти стигат стинките...Не видях ePay като средство за плащане и предполагам че го правиш през Скрил?
    • azsumsiaz
      azsumsiaz
      Бронз
      Да, през скрил става всичко. Е те $9 са 14 лева, колко трябва да е тая такса, че да не стигат 20 левчета. :spit:
    • niki199393
      niki199393
      Бронз
      :f_biggrin: 14 лева според теб,но не и според тях-гаранция! Ама на груба сметка и с таксата трябва да ти стигнат... :why:
    • chokata
      chokata
      Бронз
      И къв е смисъла, като няма live тренинг вече. А клиповете са от как ги махнаха хамериканците ...
    • azsumsiaz
      azsumsiaz
      Бронз
      Кефи ме да си чета стратегийките, но май няма да стане. :f_frown:

Пробвах да заредя, epay.bg --->skrill, а също така се опитах директно през сайта и по инструкциите на покерстратеджи, но ми дава е това :

OFF : Как се качват изображения директно от компа?

Вероятно таксите на скрила са нереални. Поне ще си спестя едни 20 BGN! :yaoming:
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей azsumsiaz,

При плащането в epay от къде избираш да дойдат парите? Ако си ги заредил там би трябвало да избереш плащането да стане от "Микросметка". Пращал съм пари по този начин и таксите със сигурност не са толкова високи. За 500лв ми излезе около 10лв такси и превалутиране ако не се лъжа.

Поздрави,
      achko
    • chokata
      chokata
      Бронз
      @azsumsiaz

Прати ми на мене 20 кинта, я че ти напраим 4мин клип никъв проблем :f_biggrin:
    • abc7777
      abc7777
      Бронз
      за злато има още по-готини неща, разликата не е голяма
    • SoHmNigredo
      SoHmNigredo
      Бронз
      @azsumsiaz Имам едночасов клип на chokata давам го за кутия цигари и 10 лева (еконта е за моя сметка) :D
    • azsumsiaz
      azsumsiaz
      Бронз
      Ако си ги заредил там би трябвало да избереш плащането да стане от "Микросметка".
      И с микросметка пробвах, но сега излиза това :

:wtf:
    • achko
      achko
      Бронз
      Първоначално публикувано от SoHmNigredo
      @azsumsiaz Имам едночасов клип на chokata давам го за кутия цигари и 10 лева (еконта е за моя сметка) :D
      И аз го имам и мисля да ти подбия цената. :D

Поздрави,
      achko
    • azsumsiaz
      azsumsiaz
      Бронз
      Пращат ми мейл, че имам чакащи задължения??? :f_confused: Влизам си в профила в epay, а там пише "Нямате чакащи задължения!" :thinking:
    • azsumsiaz
      azsumsiaz
      Бронз
      Ама ако е удобно, някой от ПокерсСтратеджи може да каже какво правя в случая. Махнахте българския съпорт, сега какво, да пиша на английски ли? Как ще се разберем с хората на английски не знам... :pcuser:
    • azsumsiaz
      azsumsiaz
      Бронз
      Аре ве тролове. Явно толкова сме западнали в тая общност, че дори модератора ме тролва. Айде нека си тролва и той е човек, но поне после да каже нещо сериозно по темата. Едно "няма да можеш да си купиш статус по този начин", е напълно достатъчно. :|

Научил съм много от сайта и от форума, но с течение на времето нещата стават все по-зле и по-зле. Нямам думи! :|

После, недей псува. Е как да не ви напсувам...олигофренска история...
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      azsumsiaz, дай ще ти го преведа на английски, ако имаш проблем :)

Поздрави,
    • azsumsiaz
      azsumsiaz
      Бронз
      Ха-ха-ха-ха :f_drink:
    • kkki4uka2
      kkki4uka2
      Сребро
      Първоначално публикувано от azsumsiaz
      Аре ве тролове. Явно толкова сме западнали в тая общност, че дори модератора ме тролва. Айде нека си тролва и той е човек, но поне после да каже нещо сериозно по темата. Едно "няма да можеш да си купиш статус по този начин", е напълно достатъчно. :|

Научил съм много от сайта и от форума, но с течение на времето нещата стават все по-зле и по-зле. Нямам думи! :|

После, недей псува. Е как да не ви напсувам...олигофренска история...
      :f_biggrin: :f_biggrin: :f_biggrin:

Кофтито е,че останаха много малко зали, в които да правим стратеджи точки.
    • nitrol
      nitrol
      Бронз
      Аз съм купувал статус през Скрилл. Стана бързо и лесно.
    • azsumsiaz
      azsumsiaz
      Бронз
      Obv. имам проблеми със скрил-а. :facepalm: Не можах нито да го заредя с epay, нито да верифицирам карта и да заредя през нея. Може би мина месец от както писах на съпорта им, но отговор йок.

Е, няма да си купувам статуси тук явно. Остава ми да си подобря английския и да си чета в другите сайтове за покер. ;) Явно на никой не са му притрябвали моите $9. ;)
    • 1
    • 2