Skrill?

• 10 отговора
    • BulgarianPro
      BulgarianPro
      Бронз
      Вариантите са ти 2: Да ти прати приятел, на когото ще му дадеш парите на ръка или да си направиш сметка в някоя банка и да ги ъплоуднеш от там. Аз лично мислех, че може и с кеш-паричен превод от банка към Скрилл с мойто ИД, така и направих и се оказа, че това е строго забранено - глобиха ме 10 евро и ме предупредиха, че следващият път ако пак по този начин си заредя сметката, ще ми удържат всичките пари. Това е с цел превенция на пране на пари.
    • hari08
      hari08
      Бронз
      Без да си направиш дебитна карта няма да минеш,ако ще играеш покер е задължително да имаш начин да депозираш и теглиш пари.
    • Публикацията е премахната

• kkki4uka2
      kkki4uka2
      Сребро
      Ако каниш приятели в покерстратджи, може
      Първоначално публикувано от BulgarianPro
      Вариантите са ти 2: Да ти прати приятел, на когото ще му дадеш парите на ръка или да си направиш сметка в някоя банка и да ги ъплоуднеш от там. Аз лично мислех, че може и с кеш-паричен превод от банка към Скрилл с мойто ИД, така и направих и се оказа, че това е строго забранено - глобиха ме 10 евро и ме предупредиха, че следващият път ако пак по този начин си заредя сметката, ще ми удържат всичките пари. Това е с цел превенция на пране на пари.
      +1
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Здравейте,

Според сайта на скрил сметката може да се зарежда чрез банков трансфер - тук и тук , но най-добре да питаш, да не стане сакътлък предвид написаното от BulgarianPro. Може и чрез Epay, ако имаш сметка, която можеш да заредиш на гише на Easypay.

поздрави
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей DanBalannn,

Както Елена ти е написала най-лесния вариант е да си направиш сметка в epay.bg, след това я зареждаш от каса на EasyPay и си трансферираш парите към Skrill. Имай предвид обаче, че всички по веригата вземат такси, като ако не се лъжа са може би общо към 4-5% от сумата.

Поздрави,
      achko
    • nitrol
      nitrol
      Бронз
      Най лесно и бързо е да вържеш все пак дебитна карта и дая верифицираш. Можеш да си издадеш такава и само за тази цел.
    • hari08
      hari08
      Бронз
      Само дебитна карта,всички други варианти са пълни глупости и безпредметно харчене на пари.Желателно е да е към ЦКБ защото АКО теглиш някога нямат такса до 99 евро,всички останали банки вкараха.Преди от този сайт даваха 10-20 долара ако си отвориш скрил сметка през тях,така че като си направиш първия депозит с картата ще ти ги върнат.Успех.
    • antipraslak
      antipraslak
      Бронз
      този е скамер, за това я е пуснал темата, ако някой върже....
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Здравейте,

hari08 - поправка, до 100 включително. И аз не знаех, ама днес получих 100 и не ми взе такса.

DanBalannn, вкара ли пари?

Поздрави,