BSOP - Millions

• emo46
      emo46
      Начален
      Здравейте :) регистрирах се с 10 FPP СнГ и спечелих, но не видях че е сателит за BSOP :) и така всичките сателити и сега съм на последния ... и не мога да се отпиша да си взема входа ... та въпросът ми е, ако спечеля и последния сателит за главния турнир на живо (на който, със сигурност не мога да отида) там какви опции имам да взема някакви пари без да участвам или просто да се оставя да ме елиминират точно преди входовете, където ще има със сигурност 5-6 платени места. Входа е 215$ и билет за главния турнир за всеки 1650$ в наградния фонд.
  • 3 отговора
    • emo46
      emo46
      Начален
      Съпорта ми писаха и ми отказаха, остава варианта да издъхна точно преди билетите където ще има 3-4 суми от 1 до 1600$ да се надяваме да не е 1$ :D може да изтриете темата, ако искате.
    • brofkin1900
      brofkin1900
      Бронз
      то първо стигни до тях после издъхвай
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей emo46,

Както brofkin1900 ти е написал - по-добре първо спечели наградата и тогава мисли за нея, от колкото предварително да си разваляш менталната нагласа по време на игра.
      Желая ти успех и ще се радвам да ни кажеш как е минало.

Относно въпроса ти - често залите не позволяват такива размени и те са записани ясно в правилата. Причината е, че записвайки се за съответната серия от турнири или участвайки в промоция за спечелването на билет или пакет - ти си се съгласил и си започнал игра именно с условието за спечелване на билет.

Например често в условията на промоции за WSOP пакети е упоменато, че трябва да имаш 21 години и виза за САЩ - инак не можеш да ползваш пакета и съответно няма смисъл да играеш за него при това положение. :)

Един съвет - понякога залите приемат размяната само ако имаш наистина уважителна причина и то не е измислена.

Поздрави,
      Александър