pokerstars N1

• 21 отговора
    • frnk93
      frnk93
      Бронз
      Не мога повече..Не издържам :why:
    • RakeVictim
      RakeVictim
      Начален
      Ригната работа! смени залата, ти покерстарс яко гласят софтуера и ще ти вземат всичките $17!!! Махай се бързо. единия има 3 пеърс, а другия само с А хай бие, тцъ тцъ тцъ чак пък толкова очевидно да почват да го гласят.

Съветвам те да пишеш тук Link Text... и да ги съдиш до дупка, не само парите да ти върнат, а и обещетение!!!

Давай смело!
    • azsumsiaz
      azsumsiaz
      Бронз
      Не им обръщай внимание..
      Просто трябва да прочетеш статиите за правилата на играта и ще си отговориш на въпроса. ;)

Не забравяй, че всички сме започнали, като първо сме научили правилата! ;)
    • bigtisho
      bigtisho
      Бронз
      Първоначално публикувано от mitashkin
      ot koga e taka?N1:Ad: :Js: N2:6h: :6d: bord::8c: :4s: :8h: :Tc: :Th: pecheli N1
      Защо веднага с лошо момчета.Човека е още нов и явно не е научил добре правилата.Ще прочете няколко статии,ще погледа малко видео клипове и всичко ще му се изясни.
      Колкото до конкретната ситуация,mitashkin,и двамата имат по два чифта ,но играчът с |Ad, Js|печели с по добър кикър.
    • g1venchy
      g1venchy
      Бронз
      :D аз само предполагам напосоки тука, но може би ще е добре да се запознаеш с правилата на играта и силата на картите преди да играеш?
    • Ivan95
      Ivan95
      Бронз
      MOTHER OF GOD
    • nsavov
      nsavov
      Сребро

Nothing to do here.
    • VaskataBuci
      VaskataBuci
      Бронз
      Вчера са сменили правилата, и мен ме изненадаха:f_o:
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей mitashkin,

Радвам се да видя, че сред няколкото отговора в темата си получил и конкретен такъв.
      azsumsiaz и bigtisho -> Браво! :f_drink: :f_drink: :f_drink: Наистина всеки е почнал от А,Б,В и се съмнявал някой да не е минал през подобни ситуации в първите си стъпки - веднага се сещам за двама приятеля, които са се чудили на подобни ситуации преди.

mitashkin, както bigtisho ти отговаря - няма нищо нередно в ръката и наистина AJ печели спрямо 66 на борд 848ТТ, защото печелившата ръка е тази, която има комбинацията от най-добрите 5 карти.
      Най-добре се насочи към следната секция и прегледай основните материали за начинаещи играчи, за да не изпадаш в подобни ситуации и да преценяваш по-добре силата на ръцете си: http://bg.pokerstrategy.com/strategy/others/

В случая AJ печели защото най-добрите му 5 карти са ТТ88А - два чифта с А кикър. Твоята най-добра ръка е TT886 - същите два чифта, но кикъра ти е по-слаб.
      Ако например борда беше 8А8ТТ, ти отново имаше 66, а той KJ - тогава щяхте да си разделите ръката, защото най-добрите 5 карти и за двама ви щеше да е ТТ88А - което е борда.
      Има някои случаи, в които определена карта може да ти "спаси" губещата ръка по подобен начин. :)

Поздрави,
      Александър
    • emo46
      emo46
      Начален
      единия има 3 пеърс хахаха добре ве Къци :D

ето така се губи sunday storm от хора които играят с 3 пеъри
      Dealt to emo46 [Ac Kd]
      emo46: raises 320 to 400
      zztop3571: calls 320
      *** FLOP *** [7h Ks Ah]
      emo46: bets 80
      zztop3571: raises 869 to 949 and is all-in
      emo46: calls 869
      *** TURN *** [7h Ks Ah] [6d]
      *** RIVER *** [7h Ks Ah 6d] [7s]
      *** SHOW DOWN ***
      emo46: shows [Ac Kd] (two pair, Aces and Kings)
      zztop3571: shows [Jh 7c] (three of a kind, Sevens)
      zztop3571 collected 2738 from pot
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей emo46,

Какво нередно има в тази ръка? :)

Поздрави,
      Александър
    • emo46
      emo46
      Начален
      единствено играча срещу мен :) просто исках да го сравня с ръката, която коментирахте. Мисълта ми беше играчи които, не знаят правилата и играят както им падне печелят в повечето случаи. ББ 80 аз рейсвам на 400 той ми плаща, флопа ми е "мечта" нарочно бетнах 80 да си помисли че нямам нищо и .... :facepalm:
    • achko
      achko
      Бронз
      Първоначално публикувано от emo46
      ББ 80 аз рейсвам на 400 той ми плаща, флопа ми е "мечта" нарочно бетнах 80 да си помисли че нямам нищо и .... :facepalm:
      Ами явно е проработило - помислил е, че нямаш нищо. :)

Поздрави,
      achko
    • kempes55
      kempes55
      Бронз
      Пич направо ме уби с тия три чифта:f_biggrin: не трябва да залагаш ако не познаваш силата на ръцете,доста хора си мислят даже че най добрата ръка в тексас холдъм се състои от две карти:f_biggrin:
    • adrianbg
      adrianbg
      Бронз
      Kакво точно се чудиш батка???Доколкото разбирам ти си със 66 а опонента със Аj нали???Ами ко се чудиш тогава не можеш да биеш 88-1010 елементарно е асото печели!:f_drink: :f_drink: :f_drink: нА това се казва софтуера да ти го намести и другия път да не подценяваш силата на асото хахаха!
    • Публикацията е премахната

• adrianbg
      adrianbg
      Бронз
      Колкото дали е нагласен!!Спокоино колко още неща има да видиш:f_drink: :f_drink: :f_drink: Само един съвет от мене спокоино и не си го изкарваи на лаптопа или компютъра:mdr: :mdr: :mdr:
    • Bero63
      Bero63
      Бронз
      Аз като почнах. не знаех, че Асото участва в стрейт до 5-ца и бях пуснал подобна тема :f_biggrin: :f_biggrin:
    • nsavov
      nsavov
      Сребро
      Вчера имах QKA23 - стрейт до 3ка и не ми го зачете :truestory:
      Беро, оправи си девиза че има грешка :)
    • 1
    • 2