SpinandGo blog

• Velik4o
      Velik4o
      Бронз
      Здравейте! Казвам се Велик, в Покерстарс съм Velik4o1. Реших да отворя този блог и да споделям с Вас моите резултати в най-новия формат на старса. От 2010 играя сериозно покер, основно в тилта и старса, като имам сравнително добри резултати във всички формати и основно МТТ. Вече месец играя спин турнирите в старса, предимно 3 доларови. Какви са предимствата според мен - бързо приключват, слаби играчи, възможност да удариш голяма печалба за отрицателно време /пример 600 долара за 12 изиграни ръце, случи ми се преди 1 седмица/. За недостатъци не мога да се сетя, може би вариацията, но тя е навсякъде, тъй че това ми е най-малкия проблем. Може би най-важното за всеки покер играч е да свикне с мисълта, че не винаги ще печели когато е напред в ръката и да продължава докато картата не се обърне в негова полза, което неминуемо се случва.
      Днес е 01.12.2014 понеделник, добра дата за стартирането на блог. Мисля да започна с банка от 235 точки и 6 мах сателит за съндей сторм от тия бързите, сигурно повечето от Вас ги знаят и, ако върже с 11 долара се впускам в лотарията, ако не ще депозирам минимална сума /не съм привърженик на големите депозити/. Приятен ден и успех по масите!
  • 483 отговора
    • genarr0
      genarr0
      Бронз
      in before busto
    • AnimeWatch
      AnimeWatch
      модератор
      модератор
      Здравей Velik4o,

личното ми мнение е че за човек играещ покер от 4 години се впускаш доста хазартно в това начинание.11$ са крайно недостатъчни за този формат,а ти дори и тях още не си спечелил.Успех все пак.

Поздрави,
      Георги
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Здравей, Velik4o,

Хубаво име, не бях срещала такова.

Пожелавам ти успех с начинанието, ще е интересно да видим дали ще успееш да превърнеш точките в добра банка :) Няма да е лесно, така че ти пожелавам успех :)

Елена
    • Velik4o
      Velik4o
      Бронз
      Здравейте, изминаха няколко сесии и реших да напиша няколко реда. Както казах по горе, опитах се да стартирам с билет от 11 долара, който спечелих от сателита за съндей сторм, но си ми ги взеха. Наложи се да депозирам на два пъти по 50 долара и сега съм с банка от 114.
      Стратегията ми е следната - играя по 4 турнира от новите 5 доларови за 1 млн. джакпот /вярвам да ми ги даде, стискайте палци/. От тия 4 турнира, когато ми даде да играя за по 10 долара, целта е да се спечелят 2 за да не сме вътре и чакаме голям да ни се падне за да трупаме печалба. Правя 2 или 3 серии по 4 турнира и ако видя, че не ми връзва рестартирам софтуера /понякога се получава и картата се обръща/. По опитните играчи ще се съгласят с мен, че трябва да се играе само когато картата е с теб, с цел да се минимизират загубите. Аз правя сесии от 1 до 3 часа, зависи как съм с времето разбира се, дали софтуера е с мен. Когато ми връзва гледам да играя повече.
      Играчите срещу, които играя са доста слаби като има и изключения. Редовно си плащат големи рейзове префлоп с никакви карти, дори и да нямат пот шансове. Блъфират ме често, изплащат ми с втори и трети чифт и всякакви некадърни отигравания. Сядам да поиграя малко и пак ще пиша. Приятен ден!
    • genarr0
      genarr0
      Бронз
      in before busto part2
    • Vengeance166
      Vengeance166
      Бронз
      Добре, само не разбирам как рестартирането на софтуера помага да се обърне картата:f_rolleyes: :f_rolleyes: :f_rolleyes:
    • solarispoker
      solarispoker
      Бронз
      Първоначално публикувано от Velik4oОт 2010 играя сериозно покер
      Първоначално публикувано от Velik4o
      и ако видя, че не ми връзва рестартирам софтуера
      Изглежда наистина сериозно :)
    • antipraslak
      antipraslak
      Бронз
      Е, щом понякога се получава и картата се обръща нека рестартира.... :f_thumbsup:
    • LouderSixpounder
      LouderSixpounder
      Бронз
      Може да има и някакви вуду-шамански похвати, ама да си премълчи за тях. :f_thumbsup: :s_evil: :tongue: :coolface: :heart: :fouet:
    • Velik4o
      Velik4o
      Бронз
      Първоначално публикувано от Vengeance166
      Добре, само не разбирам как рестартирането на софтуера помага да се обърне картата:f_rolleyes: :f_rolleyes: :f_rolleyes:
      Пробвай, this is magic

Първоначално публикувано от solarispoker
      Първоначално публикувано от Velik4oОт 2010 играя сериозно покер

и ако видя, че не ми връзва рестартирам софтуера
      Изглежда наистина сериозно :)
      много ми е интересно ти какво правиш, когато играеш на 4 маси и те вземат и на четирите на ол ин, при 60/40 в твоя полза?
    • frnk93
      frnk93
      Бронз
      [quote][i]Правя 2 или 3 серии по 4 турнира и ако видя, че не ми връзва рестартирам софтуера /понякога се получава и картата се обръща/. По опитните играчи ще се съгласят с мен, че трябва да се играе само когато картата е с теб, с цел да се минимизират загубите. [/quote]:appl: :appl: :facepalm:
    • genarr0
      genarr0
      Бронз
      Хората научават по нещо ново всеки ден.
    • faktor1
      faktor1
      Бронз
      genarr0 ме уби! :D :D :D :mdr:
    • koi4inka
      koi4inka
      Бронз
      Пича може да има предвид, че рестартира самия софт на ПС в централата им, защо му се подигравате?
    • frnk93
      frnk93
      Бронз
      Първоначално публикувано от koi4inka
      Пича може да има предвид, че рестартира самия софт на ПС в централата им, защо му се подигравате?
      :nh: :nh:
    • solarispoker
      solarispoker
      Бронз
      много ми е интересно ти какво правиш, когато играеш на 4 маси и те вземат и на четирите на ол ин, при 60/40 в твоя полза?
      Псувам :rage: :)
    • vengeance77
      vengeance77
      Бронз
      :tongue:
    • Velik4o
      Velik4o
      Бронз
      Всъщност Ви показах моя начин на справяне с тилта, рестартираш софта, избистряш си мислите, вдъхваш си увереност, че картата ще е с теб и почваш наново играта по силен и без лоши помисли. При мен действа, затова го споменах /разбира се задължително звъня и в централата на старса, но това е друга тема/.

Веднъж на млада жена, която живеела сравнително спокоен живот, й се струпали много неприятности наведнъж. За да намери утеха, тя посетила старата си баба, разказала й за насъбралите се трудности и й споделила, че вече е уморена да се бори, няма сили и се предава - всичко изглеждало като един омагьосан кръг.

Бабата се усмихнала и я повела към кухнята, където на котлона сложила три тенджерки, пълни с вода.Изчакала водата да заври и в първата тенджера сложила малко моркови, във втората няколко яйца, а в третата шепа кафени зърна.

Настанала тишина, никой не отронил и дума през следващите 15 минути, когато възрастната жена изключила котлона и извадила съдържанието на всяка тенджера в отделна купа.

Поставила ги на масата и попитала внучката си: "Кажи ми какво виждаш?"

"Моркови, яйца и кафе" - отвърнала тя колебливо.

"Добре, а сега вземи един от морковите и ми кажи какво усещаш."

Момичето взело моркова, който бил толкова мек и крехък, че без да иска, го счупила на две.

Бабата се усмихнала и продължила:

"А сега вземи едно яйце и го счупи."

Когато момичето счупило яйцето и обелило черупката, отвътре се показало твърдо свареното яйце.

Накрая възрастната жена сипала по чаша кафе - от това, което до преди малко вряло на котлона, и поканила внучката си да отпие. Младата жена опитала кафето и усетила богатия му вкус, тогава попитала:

"Какво означава всичко това, бабо?"

"Мило дете, всеки един от тези продукти беше подложен на едно и също влияние, а именно врящата вода, но както виждаш всеки реагира по различен начин на променящите се условия. Морковът, който сложих твърд, излезе съвсем крехък, яйцето, което преди да се свари беше чупливо, се втвърди, а кафето - кафето е уникално - то остана такова каквото беше, но промени всичко, което го заобикаля. То промени водата. Така е и в живота. Хубавото е, че ние, хората, сами избираме какви да бъдем и как да се справяме с обстоятелствата около нас!"
    • frnk93
      frnk93
      Бронз
      tova pokerstrategy seriozno zapada..