ПОКЕР

• igrach7001
      igrach7001
      Бронз
      Здравеите нов съм тук и бих искал да знам защо не мога да инсталирам Net Betа дето ти дават бонус 45$ свалям софтуера но след като кликна на инсталл блокира и ми затваря страницата къде е проблема ??
  • 25 отговора
    • Milchev94
      Milchev94
      Бронз
      мисля,че не допускат играчи от България....
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей igrach7001,

Както Milchev94 споменава - залата NetBet покер не е достъпна за играчи от територията на България. Всъщност не би трябвало да я виждаш, освен ако доставчика ти не ползва IP адреси от други държави или не ползваш VPN или подобни решения.
      Можеш да заявиш безплатните пари за игра на покер в залата PKR, като следваш указанията от тази страница: http://bg.pokerstrategy.com/free-bankroll/platform/

Успех!
      Александър
    • igrach7001
      igrach7001
      Бронз
      Благодаря ви за помощта, но всъщност аз живея в Германия и данните за адреса са ми немски.Ще пробвам в PKR :tongue:
    • igrach7001
      igrach7001
      Бронз
      И тук не става свалих софтуера и след като кликна на иконата на PKR не иска да го отвори изписва ми грешка и да им пиша на страницата защо се получава така
    • gbachiyski
      gbachiyski
      Бронз
      100 тъй сега : :wtf: :wtf: :wtf:

• achko
      achko
      Бронз
      Здравей gbachiyski,

Провери имейла си за съобщение от нас (погледни и СПАМ папката), в което е написано какво трябва да направиш. Възможно е да си объркал потребителското си име например или да не си въвел всички нужни данни при регистрацията си в покер залата.

Поздрави,
      achko
    • gbachiyski
      gbachiyski
      Бронз
      Сега видях, че съм имал и друга регистрация в ПКР.Какво да направя?Как да разбера коя е тракната към сайта?Да въведа другия ли юзернейм във сайта на Покерстратеджи?Пишете ми на лични моля.
    • igrach7001
      igrach7001
      Бронз
      Кажете какво да направя не иска да ми отвори тоя пкр 3d device ми показва нещо че ми трябва как да се измъкна от тая каша защо винаги трябва да има проблеми :rage: :rage: :rage: :rage: :why: :why: :why:
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей igrach7001,

Щом се намираш в Германия, тогава наистина можеш да ги заявиш и в залата NetBet или която и да е от другите, които виждаш на тази страница: http://bg.pokerstrategy.com/free-bankroll/platform/
      Инак - без да ни покажеш каква е грешката - няма как да ти помогнем с проблема, защото само можем да гадаем каква е причината.
      Имаш ли проблеми с други софтуери на компютъра си, защото е странно да не можеш да инсталираш 2 отделни зали.

Също така ти препоръчвам да преминеш през указанията на немски език (предполагам нямаш проблеми с него) тъй като повечето зали от предложенията не са налични за играчи от територията на България и това може да доведе до объркване в следването на процедурата >>> http://de.pokerstrategy.com/free-bankroll/platform/

gbachiyski, в твоя случай трябва да пишеш на колегите от отдела за обслужване на клиенти, за да могат да ти съдействат >>> http://bg.pokerstrategy.com/home/support/
      Но до колкото разбирам си въвел данни за сметка в PKR, за да можеш да стартираш трансфера. Това значи, че преди това не е имало данни в профила ти за тракната сметка или е имало въведена сметка, за която не си получавал StrategyPoints (отново не е имало данни тя да е тракната).
      Най-добре се свържи с отдела за обслужване на клиенти на PKR, защото ние не можем да проверим в системата им и да прегледаме какви са сметките ти при тях. Можеш да го направиш на следния имейл адред: support@pkr.com

Поздрави,
      Александър
    • igrach7001
      igrach7001
      Бронз
      Мариет: Здравейте
      Мариет: как мога да ви помогна?
      Петър: той не иска да си отворя софтуер PKR всеки път, когато се опита писменото ми greshka иска 3д devitseka го ?????
      Мариет: Искаш да кажеш, d3d грешка?
      Петър: Да
      Мариет: Щастливи сме да разгледа този проблем. Моля, кажете ни, графичните настройки на вашия компютър, както и датата на графичния драйвер. Кликнете върху линка по-долу, за да разберете как да получите тази информация на вашия компютър.
      Мариет: http://www.pkr.com/en/support/anna/dxdiagpic
      Петър: Standard VGA Graphics Adapter
      Петър: 14.07.2009 01:38:47
      Мариет: Това ли е всичко?
      Мариет: За съжаление, няма да е достатъчно добър, за да играе на нашата платформа
      Петър: и какво трябва да направя?
      Мариет: Можете да играете с най-добрите компютъра
      Мариет: Ако имате един
      Петър: това е, което проблемът е слаб компютъра ми
      Мариет: видео карта сте инсталирали не е достатъчно добър
      Мариет: Имате ли някакви допълнителни въпроси?
      Петър: проблемът е в други покер зали I ги отварят без проблем
      Мариет: PKR е в 3D, което означава, че тя се нуждае от добър графична карта и изобилие от пространство и трафик, за да работи правилно
    • stefan275
      stefan275
      Бронз
      Igrach7001 има и други зали не е само пкр на света.
      Кеф ти покерстарс, кеф ти 888 Редактирано!

AlpinaBG: Споменаването на зали, които не са сред партньорските ни такива е в разрез с форумните ни принципи
    • igrach7001
      igrach7001
      Бронз
      Голям проблем нито една зала не мога да инсталирам софтуера писна ми вече цял ден от моя комп ли е проблема
    • igrach7001
      igrach7001
      Бронз
      И защо по дяволите най- добрата зала ПОКЕРСТАРС ми тръгва а тези новоизмислените не:As:
    • igrach7001
      igrach7001
      Бронз
      Навсякъде ми изписва да проверя интернет връзката си и да опитам отново да не би проблема да е от вас
    • stefan275
      stefan275
      Бронз
      Защото изка голямо пространство
      Аз на таблета бях я инсталирал преди да я премахна завинаги
      Недей съжалява , няма голямо разнообразие от игри в тази зала
    • igrach7001
      igrach7001
      Бронз
      Какво пространство друг е проблема цялата замунда мога да я сваля на тая машина
    • igrach7001
      igrach7001
      Бронз
      Някой мисли ли да помага ???????
    • djbobbybb
      djbobbybb
      модератор
      модератор
      Здравей igrach7001 ,

Доколкото разбрах не може да инсталираш PKR ,а компютъра и видео картата са достатъчно мощни за малко по тежкия софтуер на PKR ? Ако не си успял да инсталираш PKR спри при инсталацията антивирусна и firewall и опитай пак,най-вероятно го блокират .Ако си инсталирал опитай с версията LITE ,това е олекотения вариант и не би трябвало да има проблем да тръгне.

btw; до всички -когато имате въпрос и желаете по бързо да ви се отговори ,потърсете правилния раздел където да пускате темата-тази е за покер софтуер.Също така пускайте отделни теми,защото така шанса да се пропусне е по голям ...

Поздрави,
      Боби.
    • igrach7001
      igrach7001
      Бронз
      На нито една зала не мога да инсталирам софтуера не ми се вярва проблема да е от мен има ли възможност да е заради това че съм в чужбина
    • 1
    • 2