Да видим к'во ще стане

• profitly96
      profitly96
      Сребро
      Здравейте,
      Казвам се Мартин от Пловдив на 18г.Не мога да кажа,че имам от най-богатите опити в покер сферата,но мисля,че се справям добре като за лапе :D . Формата,който играя в момента е ХУ хиперите в старс (7$) . От време на време си пробвам късмета с някои МТТ. Определено не съм задоволен,въпреки че с 7$ млад човек (без разходи в България) може да живее доста добре.В последно време повече харча отколкото да играя,занимарил съм и тренировките (ходя на фитнес),спрял съм и да уча.Именно затова започвам този блог с целта да стана малко по сериозен.Не знам какво ще стане с покера,но за момента искам да вадя някой лев за разходи като бензин и излизания :tongue:
      Целите за този месец са:
      - да докарам около 4-5К турнири
      -да ходя поне 3 пъти седмично на фитнес
      -да уча за формата
      -да спра да се тилтвам :facepalm:
      -да уча за кандидат-студенските изпити :D
      Това е графиката от началото на този месец:

Ще завърша блога с песничка( принципно слушам всичко,но петък вечер съм на бар и съм по чалгията :roto2: )

• 14 отговора
    • brofkin1900
      brofkin1900
      Бронз
      покер играчите слушат Годишните времена на Вивалди. Пролет при подем, лято при голям удар, есен при лоша серийка и зима при сериозен тилт :f_drink:

шегувам се, много ясно , защото не слушам чалга

4-5 к турнира за месец, не е ли множко:f_biggrin: а може не визираш мтт а хиперките
    • profitly96
      profitly96
      Сребро
      Около 3к е нормално за Хиперките.Аз гледам да вкарам повече обем, защото имам начален бонус в старса за изчистване.
    • brofkin1900
      brofkin1900
      Бронз
      само внимавай че бонуса е нож с 2 остриета и понякога си чистим банката с него :f_drink:
    • Vankata112
      Vankata112
      Бронз
      Здравей, profitly96

Честит блог. Дано воденето му ти помогне да станеш по сериозен.

Поздрави,
      Иван
    • profitly96
      profitly96
      Сребро
      Здравейте,
      Месеца не започва добре. Не вървя по график.Трябваше да съм направил 2к турнири.
      Също така се тилтнах 2 пъти много жестоко.Определено трябва да поработя върху това. Главно се тилтнах от един пич, с когото играх около 50-60 турнира и не успях да обърна профит,а човека си опен джамваше 63 за 25бб :f_biggrin: . Не съм доволен от играта си,не отделям много време за работа офлайн,но е трудно,когато трябва да го комбинираш с други занимания като училище, фитнес и излизания :D . Дано до края на месеца нещата да се оправят и да докарам рой, от който да не ме срам :ayfkm: .
      Ето и графиката през първите 10 дни на декември :

• willyking
      willyking
      Бронз
      На колко маси играеш? На този лимит няма смисъл от рематч, диклайнвай всеки и си играй рийдлес, ще повишиш рой-а.
    • profitly96
      profitly96
      Сребро
      Играя на 4 маси,но зависи от опонентите.Истината е , че имам малък проблем с егото :D . Този го ремачвах,защото беше наистина много слаб. Ще пробвам това с рийдлес-а.
    • profitly96
      profitly96
      Сребро
      Графиката от този месец от хиперките :

Като цяло играх хиперки до средата на месеца после пробвах малко МТТ и Спин & Го 7$.
      ХМ нещо не ми смята различните наградни фондове освен 14$ ?( Трябва да минавам на ПТ4.
      Много се чудя дали да не сменя формата. Не съм сигурен дали има смисъл на Спин & Го-лите.Игрите са доста софт, но според мен трябва да се вкара доста обем.
      Това е от мен за тази година. Дано от 2015 да съм по-сериозен с по големи успехи :)
      Весели празници и приятно посрещане на новата година :)
    • faktor1
      faktor1
      Бронз
      Весела и на теб и много поздрави на Цецо-инавалида.:f_biggrin:
    • profitly96
      profitly96
      Сребро
      Един бърз ъп на този неподдържан блог :D . Не съм играл особено през началото на месеца имам около 200 турнира на хуперките за 13 дни , а преди ги правех на ден. Играх и малко МТТ около 50.Нещата с покера доста замират,но все пак съм 12 клас и е доста трудно покрай изпити. Реших да кандидатствам в програмата на ХУСНГ за стейкинг+коачинг само информативно да видя какво ще ми предложат и ако офертата е добра мисля да се запиша.
      Нещо ново в личния живот взех си куче :) Порода бигъл.Казва се Рокси и е на 50 дни :

[img][img]http://www.imageupload.co.uk/images/2015/01/13/IMG0834.jpg[/img][/img]

Ето и графиката на малкото турнири :

• profitly96
      profitly96
      Сребро
      Този месец съм играл доста малко около 700 турнира за сега. Говорих с ХУСНГ за програмата стайкинг+коачинг и обмислям дали има смисъл да приема. Условието е да делим 50/50 за минимум 6 месеца. Има ли някой,който е или е бил в тази програма да ми каже дали е доволен.Не ми трябват пари да играя имам банка и за 30$,но не съм толкова добър рой-а ми е доста нисък. Искам да направя поне 4% рой на 7$ за около 5К турнира и след това да мина на 15$. Какво мислите дали ще е по-добре да си взема само коачинг или да влезна в програмата?
      Ето графиката за турнирите този месец :
      [img][img]http://www.imageupload.co.uk/images/2015/01/23/Results.png[/img][/img]
    • tacinho
      tacinho
      Бронз
      4% е мн за ХТ. Най-добрите имат РОЙ около 3-3.5%;
      Според мен ако за 5к имаш ЕВ РОЙ 2+% си готов. Тези програми според мен са добри само ако имаш проблем с дисциплината и не знаеш какво да правиш, за да се подобряваш. Ако си дисциплиниран и имаш идея как да се подобриш и сам ще се справиш;

Успех.
    • profitly96
      profitly96
      Сребро
      Мисля,че 4% рой е постижимо на 7$ като избягваш малкото регове и играеш само с риби. Някой знае ли добри коучове на добри цени, защото знам,че вървят около 100$ на час ?
    • willyking
      willyking
      Бронз
      Има видео пакети в ХУСНГ.ком, може да си купиш такъв, ще са от полза със сигурност.