Какво е това ????

• TsurkoBG
      TsurkoBG
      Бронз
      Подател: PokerStrategy.com System <system@pokerstrategy.com> добави в адреси
      До: [INVALID EMAIL]
      Относно: Още $50 само за теб от PokerStrategy.com
      Дата: Събота, 2010, Ноември 13 13:09:03 EET

Здравей Ивайло,

Ти беше избран да получиш в PokerStars за втори път безплатен начален капитал от $50 от PokerStrategy.com. Предложението важи само този месец.

За целта просто трябва да се регистрираш в PokerStars с маркетинг кода ----- и след това да въведеш потребителското си име за PokerStars на нашата страница.

---- Получи сега своя безплатен начален капитал от $50 ----
      http://bg.pokerstrategy.com/----/----/----

Побързай обаче, защото това предложение е валидно само до края на месеца.

Допълнително можеш да се възползваш и от бонус за първия си депозит в PokerStars на стойност 100% до $600. За бонуса просто въведи бонус кода STARS600 по време на първия си депозит.

Регистрирай се сега, за да се възползваш от предложението ни.

Моля обърни внимание, че трябва да си влязъл в PokerStrategy.com, за да можеш да въведеш потребителското си име за PokerStars.

-------------------------------------------------------------------------------
      Твоите данни за вход в PokerStrategy.com
      -------------------------------------------------------------------------------

Потребителското ти име: TsurkoBG

Ако си забравил паролата си, тук можеш да си създадеш нова:
      http://bg.pokerstrategy.com/lostpassword

Ако имаш проблеми с потребителската си сметка, нашият отдел за обслужване на клиенти с радост ще ти помогне:
      http://bg.pokerstrategy.com/help

Поздрави,

Твоят екип на PokerStrategy.com
  • 9 отговора
    • LetchLord
      LetchLord
      Бронз
      На теб на какво ти прилича ????
    • TsurkoBG
      TsurkoBG
      Бронз
      аз имам регистрация там как да си ги взема като има от преди 5 6 месеца вече там регистрация
    • TsurkoBG
      TsurkoBG
      Бронз
      затова чакам някой оператор да ми пише не ти
    • LetchLord
      LetchLord
      Бронз
      Хех, можеше да сложиш заглавие на темата си, което по-добре да конкретизира какво точно очакваш да чуеш.

Иначе, накратко ако вече имаш сметка в PokerStars, не можеш да се възползваш от промоцията. Или трябва да cheat-ваш за да се възползваш и после ще се оплакваш тия PokerStars що ти правят проблеми да изтеглиш пари...
    • TsurkoBG
      TsurkoBG
      Бронз
      а то между другото незнам защо не получавам точки в покерстратеги от покер старс въвел съм си ника малка голяма всички както трябва свален ми е покер старса през покер стратеги и пак не получавам точки 2 пъти писах на покерстар нямам отговор писах тук на отдела казаха ми да пиша на покерстарс ...
    • nvelev
      nvelev
      Бронз
      Най-вероятно си пропуснал/объркал някоя стъпка при регистрацията.

Обърни внимание на тези:

Стъпка 2: Регистрирай се със strategy-bg
      Създай си потребителска сметка, като използваш маркетинг код strategy-bg

Стъпка 3: Активирай "Споделяне на информация" (Information Sharing)
      По време на регистрация, софтуерът ще те попита дали си съгласен/на да споделяш информация. Активирай тази опция. Само по този начин ние ще можем да получаваме информация за броя StrategyPoints, които натрупаш.
      Ако пропуснеш да го активираш, можеш да направиш това по-късно през менюто "Заявки" (Requests) и след това "Споделяне на информация" (Information Sharing).

Поздрави,
      Ники
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей TsurkoBG,

Ако вече имаш регистрация в PokerStars, няма да можеш да получиш втори начален капитал.

Моля те също така да изтриеш имейла си от публикацията - все пак не можем да изключим вероятността той да бъде видян от някой с не много чисти помисли, затова не ти препоръчвам да публикуваш лични данни изобщо в Интернет, не само в нашия форум.

Колкото до това зашо не получаваш точки - има няколко причини, моля те отново да пишеш на отдела за обслужване на клиенти, за да могат колегите отново да проверят ситуацията.

И на последно място, ще преместя темата ти в секцията Въпроси начинаещи, защото там пасва по-добре.

Поздрави,
      Надя
    • TsurkoBG
      TsurkoBG
      Бронз
      добре де Надя щом все пак съм избран на случаен принцип и съм в числото което получава втори наличен капитал от 50 дайте ми в друг сайт да си го получа където нямам регистрация
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от TsurkoBG
      добре де Надя щом все пак съм избран на случаен принцип и съм в числото което получава втори наличен капитал от 50 дайте ми в друг сайт да си го получа където нямам регистрация
      Здравей,

Най-често промоциите за втори начален капитал важат само за една покер зала и ако вече имаш регистрация там, няма да можем да ти изпратим вторите безплатни $50.

Поздрави,
      Станислав