сайт за статистики

• brofkin1900
      brofkin1900
      Бронз
      http://pokerprolabs.com/ често ползвам този сайт, надявам се да не се счита за неправомерна реклама, но на доста играчи ми дава НОИ на определени неща от статсовете им. Интересно е че дори не виждам част от своите

след натискане на това се дава това

Poker Pro Labs opt in feature
      NOI stands for Not Opted-In
      To comply with poker site requirements, not all the information is shown. If this is your account and you would like to see your ROI information, please follow the steps below.

Transfer $0.03 to username 'ResultSites' at Poker Stars if they wish to opt-in. A PokerStars staff member will then return these funds to you after processing your request

е как аджаба да им прехвърля тея 3 цента като нямаме трансфери
  • 14 отговора
    • Vankata112
      Vankata112
      Бронз
      Здравей, brofkin1900

Изпращаш 0.03$ на ResultSites в PokerStars и се отключваш( изкарва ти всички статистики) , но тъй като вече няма трансфер за играчите от БГ , не съм запознат в момента дали и как можем да се отключим/заключим.

Поздрави,
      Иван
    • brofkin1900
      brofkin1900
      Бронз
      ами нали това питам и аз, как да го отключа
    • denpokergud
      denpokergud
      Бронз
      Има ли начин да си следя статистиката от кеш масите в старса без да ползвам допълнителен софтуер?
    • x7hund3rx
      x7hund3rx
      Бронз
      Пиши на съпорта. За кеш маси PT4 или HM2.
    • djbobbybb
      djbobbybb
      модератор
      модератор
      Първоначално публикувано от denpokergud
      Има ли начин да си следя статистиката от кеш масите в старса без да ползвам допълнителен софтуер?
      За статистиката не виждам как може да стане,но може да поискаш от PokerStars да ти изпратят историята на ръцете за определен период и да преглеждаш изиграните ръце ,става от requests/hand history ....
    • pankratt
      pankratt
      Сребро
      Можеш да си направиш акаунт в Holdem Manager и да ползваш Cloud. Изтегляш приложението за "Клауда" - съвсем е леко и не натоварва компа. Работи, доколкото знам, само на кеш-маси, без зоом. Пускаш клауда преди сесията, и той събира статистиките ти и тези на опонентите, разбира се. Освен това, в браузъра се събират и резултатите ти - както и как върви сесията ти в момента, кои от масите ти са губещи или печеливши. Понеже там се събират и ръцете ти - можеш да правиш всякакъв анализ. Мисля, че е безплатно, понеже колегата ми има акаунт там (в страницата на Holdem Manager) и никога не е купувал нищо (е, ползвал е пробната версия); изтегли клауда, без да му искат каквото и да е. Това нещо е много удобно и с него се работи много лесно. Но не работи на зоом и турнири.
      И аз го ползвам от време на време, но 2 вида статистики по масите е прекалено, затова, рядко го пускам.
    • denpokergud
      denpokergud
      Бронз
      Благодаря на всички за отговорите. Относно Cloud: какво точно трябва да изтегля, защото на сайта не виждам специално Cloud приложение. Там казват, че за да работи в лайв режим трябва да имаш ХМ. Иначе импортнах доста ръце, но явно отнема време докато ги обработят.
    • pankratt
      pankratt
      Сребро
      Относно Cloud:
      Първо, в страницата на Holdem Manager, избираш страницата на Cloud:
      Cloud1
      След това, в страницата на Cloud сваляш хъда за клауда:
      CloudHUD
      Пробвай това, и освен това трябва да влезеш в профила си на HMCloud , за да ти се събират статистиките за игра. Не е необходимо да имаш инсталиран ХМ, поне така мисля, защото на колегата ми ХМ не работеше по някакви технически причини.
    • brofkin1900
      brofkin1900
      Бронз
      то хубаво ама моето питане остана недочуто , а съм си отворил темата с надеждата да получа отоговр
    • chokata
      chokata
      Бронз
      Първоначално публикувано от x7hund3rx
      Пиши на съпорта.
    • denpokergud
      denpokergud
      Бронз
      Направих 500 ръце кеш на NL10 в старс и XM показва следните статс за мен:

VPIP 25,8%
      PFR 10,2%
      3-Bet% 2,5
      Aggr factor 2,6
      Aggr freq 39,3%

За първи път си водя някаква статистика. Оказа се доста интересно:f_love:
    • djbobbybb
      djbobbybb
      модератор
      модератор
      Първоначално публикувано от brofkin1900
      то хубаво ама моето питане остана недочуто , а съм си отворил темата с надеждата да получа отоговр

След като няма възможност за трансфер в PokerStars ,трябва да потърсиш съдействие от Покерпролабс,потърси техния съпорт или и-мейл и им пиши с обяснение за проблема.Лично аз съм си отключил статистиките преди забраната...
    • kanaliev94
      kanaliev94
      Бронз
      Колко се влияте от статистиките?
    • brofkin1900
      brofkin1900
      Бронз
      Първоначално публикувано от djbobbybb
      Първоначално публикувано от brofkin1900

След като няма възможност за трансфер в PokerStars ,трябва да потърсиш съдействие от Покерпролабс,потърси техния съпорт или и-мейл и им пиши с обяснение за проблема.Лично аз съм си отключил статистиките преди забраната...
      писах им вчера, днес ще видя дали има отговор