Freerols Starts

• jeysan
      jeysan
      Бронз
      Здравейте
      Казвам се Дани играя покер от около 4 години в интернет
      По серизно започнах това лято като изградих банка от над 100 $ от фреерол турнири.
      Качих до статус сребро и в момента усилено зубря статийте и наред с това чета 2 книги.
      От фриролийте изградих доста опит в турнирната игра след доста практика съм стигал до 10 часа в турнир без да ставам от лаптопа
      Имам огромно желания да играя в турнири на живо и смятам да постигна целта си.
      На ред с фрийролите обичам да играя СНГ . Скоро победих лимитите на 0.50 и 1.50 и качих лимита до 3.50 доларовите.
      В момента имам да допрочета една книга и да назубря статийте за менталната игра след което мисля да направя едно обобщение на статус сребро и да започвам със следваштия статус.
      Гордея се с това че минавам статус сребро само със фрийроли.
  • 37 отговора
    • jeysan
      jeysan
      Бронз
    • Публикацията е премахната

• inevitablee
      inevitablee
      Бронз
    • jeysan
      jeysan
      Бронз
      Скоро след като прочтох една книга за покер на последната страница имаше съвети за покер играчите.
      Един от тях беше редовно да правиш физически упражнения.
      Вече почти 2 месеца правя упражнения скоро мисля да започна да ходя на фитнес и да си направя някаква програма . Не знам точно кой мускули ще трябва да развивам
    • jeysan
      jeysan
      Бронз
      Също така в една от форум статийте дискотирахме че фитнеса помага за преоодоляване на тилит.
      Все още незнам дали е така ако някой има мнение моля да коментира
    • Vankata112
      Vankata112
      Бронз
      Здравей,

Физическите упражнения спомагат да се чувстваме по-свежи, бодри и концентрирани. Което е добре не само за покера.

Първоначално публикувано от jeysan
      Не знам точно кой мускули ще трябва да развивам
      Като цяло е добре да тренираш всички мускулни групи.

Поздрави,
      Иван
    • chokata
      chokata
      Бронз
      Първоначално публикувано от Vankata112
      Като цяло е добре да тренираш всички мускулни групи.
      Поздрави,
      Иван
      И най-много главата/мозъка:roto2: Иначе да помагат ама след кофти сесия да си излееш гнева някъде, вземи си една боксова круша по-добре :truestory:
    • miken8716
      miken8716
      Бронз
      Физическите упражнения спомагат да се чувстваме по-свежи, бодри и концентрирани. Което е добре не само за покера.
      +1
    • jeysan
      jeysan
      Бронз
      Относно физическите упражнения нужно ли е да ставаме нещо от типа на културисти или е достатъчно леки тренировки за тонус или йога или тичане например ....
      А относно тренирането на мозъка мога да препоръчам една много добра книга Хакери на сънища (определено има какво да се научи за състоянието на тялото и човешките спосбности на мозъка)
    • jeysan
      jeysan
      Бронз
      От това лято започнах стриктно да спазвам правилата за игра на покер.....
      Едно от които е да не слушам музика , да си кажа честно доста ми беше трудно да спра да слушам любимите ми изпълнители или да поствам яки клипчета във фейса с нови комерсиални песни.
      Даже сега с наближаването на коледните празници отново си позволявам да слушам коледни песни или да гледам някоя друга коледна промоция в интернет.
      Естествено губенето на концентрация от играта на покер е светкавична.
      Но мисля че всеки дори и професионалните играчи отделят време за празниците или може би греша?
    • jeysan
      jeysan
      Бронз
    • stefan275
      stefan275
      Бронз
      Fill polarizing sashto e bil nazad s materiala през 3 си година не се тревожи:profit:
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      jeysan, за празниците винаги трябва да се отделя време :f_drink: Най-малкото да си сигурен, че Дядо Коледа няма да заседне в комина и ще донесе подаръците :)

Успех на масите,
    • jeysan
      jeysan
      Бронз
      Коледно Писмо до Дядо Коледа (дано не си в комина и със снежанка всичко да е наред)

През изминалата година бях добро момче на НЛ 2 и СНГ 1.50 $ слушах много най вече в покерстратеджи и видео на Даниел Неграну
      Надявам се бързоо да наваксам с ученето.... и със пропуските си , силно съм мотивиран да стана професионален играч :f_p:
      Обещавам да слушам внимателно всички видео материали и тренировки на които ще присъствам
    • jeysan
      jeysan
      Бронз
      В края на годината мисля да си направя един анализ на играта
      През първата полвина на годината играх обичаините си турнири с нисък вход в покерстарс .
      Не играх редовно и затова и нямаше резултат.
      През втората половина на годината започнах здраво да зубря СНГ и постигнах една моя лична цел,
      като бях започнал да играя покер още като си направих рег имах стратегия....
      В ЕВЕРЕСТ покер залата имаше безплатен СНГ турнир с награда от 5 цента и така можеше да се изкачиш нагоре.
      Аз лично бях достигнал до 1 доларов СНГ . Но целта ми още с първто ми докосване до покер свтът беше
      да стигна 100 $ от нищото.
      Това лято си постигнах целта в Покерстарса от Банка 0$ до Банка 116 $
      Сега даже ще започна новата година с по висок статус Сребро само от Фреерол

Играта ми значително се подобри но изоставам с анализите. Сега ще гледам да обърна по голямо внимание
      на тази част от покера и се надявам бързо да се справя с тези си прпуски.
      Все още немога да реша СНГ или Турнири . Този въпрос ще си го задавам още дълго време.

Искам да отбележа че досега не съм се задълбочавал в играта на кеш масите имам изиграни около
      50 60 влизания в НЛ 2 и НЛ 5 които са доста успешни.
      Като цяло играта ми е на Плюс . Все още имам останала банка от Фрееролл ръна ми от лятото

Весели Празници
      Много късмет по масите
    • sparky113
      sparky113
      Бронз
      по добре3 не играй =Нл с малка банка защото ще изгубиш и нея, играй мтт или ситнго някой друг фреерол,браво се от някъде се по4ва поздравявам те затова 4е поне има хора като теб имат смелост да си напишат вси4ко,продължавай така и ще дойде и твоят момент,но се иска много игра и ръце ,които да анализираш ако имаш възможност с приятели колеги и така нататък,препоръ4вам ти след време ,като дигнеш малко банката да си вземеш някой хюд ,ПРИМЕРНО ПОКЕРТРАКЕР4 ИЛИ ХОЛДЕМ 2-което ще ти помогне доста,и ще видиш 4е след време като свикнеш с тях ще ти е по добре и ще си доволен от тях ,друго което мога да ти препоръ4ам ,като дигнеш банката си отдели някой друг лев за тренировки,което хи4 няма да ти е лошо някой друг 4ас при някой,не жали пари за такива неща ,който с времето ще са ти в полза-с каквото мога ще помогна и аз ,не 4е аз съм на кой знае какво ниво,но се радвам 4е има такива хора като теб,браво пожелавам ти да шипнеш някой здрав фреерол...:) УСПЕХ

Весели Празници
      Много късмет по масите :f_drink: :f_drink: :f_drink: :f_drink:
    • jeysan
      jeysan
      Бронз
      Трябва ми помощ за настроиките на ХМ2
      Скоро си го закупих но освен в покерстарса никаде немога да го ползвам
    • jeysan
      jeysan
      Бронз
      С достатъчно талант и отдаденост покерът може да е доста печеливш. Под въпрос е обаче дали от покер можеш да направиш повече, отколкото в свободна икономика като мениджър или бизнесмен. Повечето от най-добрите играчи в покера може да имат възможност за алтернативна кариера в света на бизнеса, благодарение на интелигентността им.
      В сащия ред на мисли ви предлагам да изпробвате някои от треидар платформите ФОРЕХ , ТЕЛЕТРЕИДАР
      В момента е стартирало обучение което сас сигорност ще ви помогне сас статистики и пресмятания

успех на масите
    • jeysan
      jeysan
      Бронз
    • 1
    • 2