Skrill-теглене към карта

• venkablgd
      venkablgd
      Бронз
      Здравейте, имам пари в скрил, за момента не разполагам с карта към която да ги изтегля,възможно ли е да пусна теглене към картата на друг, за 300 лева???. И някой наясно ли е дали мога да прехвърлям от Skrill- E-Pay, обратното става ,но в скрила не откривам опция да прехвърлям към електронния си портфейл в E-pay ?? И друго играя в покерстарс има опция за депозит с E-pay което е супер яко. Но има ли възможност за теглене директно от Старса към E-pay??
  • 8 отговора
    • joro8112
      joro8112
      Бронз
      Здравей.
      Като теглиш към карта от скрил,името с което си се регистрирал в скрил трябва да съвпада с името на картата,тоест няма да стане с чужда карта.Пък и преди да се тегли към карта първо трябва да е верифицираш.Изкарай си една карта в валутата в която ти е акаунта в скрил за да няма превалутиране,верифицирай си я и си готов.
      Към е-pay също не става да се тегли,може само да депозираш от e-pay към скрил.
      За старса не знам дали може и ако може дали е удачно,тъй като е-pay ти е в лева,а старса в долари,сигурно ще е голяма таксата,ако става.
    • venkablgd
      venkablgd
      Бронз
      Благодаря
    • Vankata112
      Vankata112
      Бронз
      Здравей, venkablgd

Виждам, че joro8112 вече ти е отговорил за което му благодаря.

С E-pay може само да се депозира, но не и да се тегли. Ето Тук можеш да видиш кои методи стават за депозит и теглене, само за депозит и само за теглене.

Поздрави,
      Иван
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Здравей, venkablgd,

Може също да регистрираш банкова сметка и да теглиш към нея, не е задължително да е карта.

Поздрави,
    • bisori
      bisori
      Бронз
      Здравейте ... имам проблемче с Skrilla ...съжелявам че питам тука но сметнах че не е нужно за цяла нова тема .... та проблема е че като опитах да направя депозит от Skrill към Старса ми излиза следното съобщение \\Your balance cannot be used for this transaction because you have funded your account with a payment method not supported for online gambling.// ако някой има идея как да си реша проблема ще съм благодарен
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей bisori,

Някои банкови карти не разрешават депозити и явно си използвал такава, за да заредиш своят Skrill. Най-добре е да се свържеш с отдела за обслужване на клиенти на Skrill, като те ще могат да ти дадат повече информация какво е нужно да направиш. Можеш да им пишеш на следния имейл:

pokerstrategy@skrill.com

Поздрави,
      achko
    • bisori
      bisori
      Бронз
      благодаря за бързия отговор но аз проблем с картата нямам защото с нея правих депозит към старса и нямаше никакъв проблем...а в случая искам да направя депозит от скрил към старс!?
    • fullrunRNMD
      fullrunRNMD
      Начален
      Първоначално публикувано от bisori
      Здравейте ... имам проблемче с Skrilla ...съжелявам че питам тука но сметнах че не е нужно за цяла нова тема .... та проблема е че като опитах да направя депозит от Skrill към Старса ми излиза следното съобщение \\Your balance cannot be used for this transaction because you have funded your account with a payment method not supported for online gambling.// ако някой има идея как да си реша проблема ще съм благодарен
      Според мен си маркирал опцията, че няма да използваш акаунта си за хазарт и затова не ти позволява депозита.