Помощ

• zhekovbs
      zhekovbs
      Начален
      Здравейте , от скоро играя покер и се регистрах в един от сайтовете за да се уча.Имах следната ръка 2 Асака с 3 шестици тоест имах фул , а опонента ми имаше 3 десетки с 2 дами и ме победи , някой може ли да ми даде логично обяснение ,защо той ме победи след като моят фул е по-силният .
  • 4 отговора
    • Fr0z3nSouL
      Fr0z3nSouL
      Бронз
      Твоят фул е по-слабият - 666 < ТТТ :)
    • zhekovbs
      zhekovbs
      Начален
      добре моят фул нали е от асаци със шестици как може да е по-слаб ?
    • Vankata112
      Vankata112
      Бронз
      Здравей,

Добре дошъл във форума ни! Аз се казвам Иван и съм модератор тук.

Както Fr0z3nSouL вече ти е отговорил, гледат се първо тройките. Препоръчвам ти да прегледаш тази статия: Правилата за игра на Texas Hold'em Poker

Надявам се да бъдеш активен във форума и те каня да се представиш на общността ни - ТУК.

Поздрави,
      Иван
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Здравей, zhekovbs,

Аз ще ти отговоря директно, но е хубаво да прочетеш цялата статия с правилата в холдем.

Когато имаш фул, първо се сравняват тройките - който има по-висока тройка, той печели. Ако имате еднакви тройки, тогава се сравняват чифтовете. В случая опонентът ти има тройки от десетки, което е по-силно от твоите тройки шестици :)

Успех на масите

Елена

П.П. предпразнично гледам, че са ти отговорили, нищо де, дано потретването да ти помогне да разбереш правилата. Весела Коледа :f_drink: