"Изчистване" на бонуси след първи депозит

• dxtrgg
      dxtrgg
      Бронз
      Здравейте, реших да започна игра в някоя зала и се зачетох в бонусите след първи депозит. Навсякъде, където гледах, бонусът не се добавяше автоматично (като в PokerStars примерно), а с така нареченото "изчистване". Сиреч, трябва да играеш, обикновено много да играеш, за да си получиш бонуса. Опитът ми е с PKR, където са ти необходими 300 pkr точки, за да ти добавят 1$ от бонуса. Еми аз примерно докато изкарам тия 300 точки за едното доларче, изгубих 3... Не виждам стимул, поне за себе си, не знам останалите как го приемат.
  • 2 отговора
    • Vankata112
      Vankata112
      Бронз
      Здравей, dxtrgg

Бонусите за първи депозит трябва да се чистят на всякъде, особено ако сумата е по-голяма. Изключение прави бонусът за първи депозит който предлагат от PokerStars и бонус код "FREE20" , така ще получиш $20 долара за игра, без да се налага да ги чистиш. Можеш да видиш пълната информация за бонуса тук: Вземи безплатни $20 и 124 турнирни билета в PokerStars .

Поздрави,
      Иван
    • Milchev94
      Milchev94
      Бронз
      те хората са ти дали перфектния бонус...ако е 300 точки за 1 долар ти се равнявя на 33% рейкбек само бонуса,а отделно имат и рейкбек система за месеца от която можеш спокойно да хванеш 20%,което ти се равнява на 50%+ рейкбек...
      Освен това играчите са много слаби и не мога да разбера кое по-точно не ти харесва....