Безплатни пари

• 12 отговора
    • Vankata112
      Vankata112
      Бронз
      Здравей, bigboss188

Добре дошъл във форума ни! Аз се казвам Иван и съм модератор тук.

Получаваш $10 без да е нужно да депозираш. Ако депозираш поне $10, използвайки бонус код "PS125", ще получиш още $30. Пълната информация за бонуса можеш да видиш тук: Безплатни пари за покер

Надявам се да бъдеш активен във форума и те каня да се представиш на общността ни - ТУК.

Поздрави,
      Иван
    • bigboss188
      bigboss188
      Бронз
      да попитам още нещо, къде идват парите в покер залата която сам избрал или тук в сайта
    • Vankata112
      Vankata112
      Бронз
      Здравей, bigboss188

Парите се превеждат директно в залата, като към момента за играчи от България се предлагат само в PKR , за да ги получиш, трябва да следваш стъпките от линка който съм дал в горната си публикация.

Поздрави,
      Иван
    • favorita83DE
      favorita83DE
      Бронз
      Здравейте! Честита Коледа.Вчера се регистрирах и би трябвало да получа 45$ до 72ч.
      Аз съм от България но живея в Германия,дали е проблем,защото ги бавят повече от 30ч. парите.В сайта ми изписаха това ,,Данните ти бяха потвърдени от екипа ни. Можеш да очакваш първата част от твоите безплатни пари за покер през следващите 72 часа. След като парите бъдат кредитирани по сметката ти, ще можеш да играеш в избраната от теб покер зала,, дали всичко е наред и дали ще ми пишат по ел. поща като ги кредитират. БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО! :f_drink: А и между другото залата е PKR.......
    • bigboss188
      bigboss188
      Бронз
      И моята зала е същата, съжалявам но и аз знам колкото теб. Ина мен това ми пише и минаха вече 40 часа и още чакам.
    • favorita83DE
      favorita83DE
      Бронз
      Еми какво ни остава тогава,да чакаме :f_thumbsup:
    • AnimeWatch
      AnimeWatch
      модератор
      модератор
      Здравейте favorita83DE и bigboss188,

всички заявили и одобрени за безплатен начален капитал го получават.Понеже са празници са възможни забавяния повече от обикновеното.Ако до няколко дни няма развитие,моля пишете ни за да проверим.

Весели празници,
      Георги
    • vaskata85
      vaskata85
      Начален
      здравеите,какво става с безплатните пари,досега триабваше да са пуснати
    • jokera3
      jokera3
      Начален
      kazvam se georgi vece imam smetka v zalitre koito iskak m zaseg ada igraq no me interesuva как мога да взимам паролите за турнирите които имате в покерстарсили фултити ппокер
    • azsumsiaz
      azsumsiaz
      Бронз
      Всичко на готово искате еййй!

• Vankata112
      Vankata112
      Бронз
      Здравей, jokera3

Добре дошъл във форума ни! Аз се казвам Иван и съм модератор тук.

Различните турнири имат различни изисквания за да получиш право на участие в тях. Ако попиташ за някой конкретен турнир, ще е доста по лесно някой да ти отговори какво трябва да направиш за да получиш право за участие в него.

Ще те помоля да пишеш на кирилица, тъй като това е основна част от форумните ни принципи. Ако нямаш инсталиран кирилизатор, можеш да използваш следният онлайн - Цък.

Надявам се да бъдеш активен във форума и те каня да се представиш на общността ни - ТУК.

Поздрави,
      Иван
    • Публикацията е премахната