50$-10k$ за 5 месеца

• MartOoQ
      MartOoQ
      Бронз
      Здравейте,честита нова година .Тази година реших да започна едно предизвикателството,на което главната цел е да не се тилтвам като играя ниски лимити и да се науча да спазвам бакнрол мениджмънт.
      Ще започна от 0-та и целта е края на месец Май да имам 10К$ в сметката.
      Като за начало ще играя 100К фриролите в старса и дейли фриролите във фултилт.
      03.01.2015-Начало на предизвикателството.
      06.01.2015-Провал на началното предизвикателство и начало на ново.50$>10к$ до края на май месец.
      01.02.2015-Приключвам предизвикалтеството с 52$ профит,поради липса на финанси и липса на време за грайнд.
      План за качване на лимитите.
      50$-150$-0.50$ турбо микс 360,180,45,90 човека.
      150$-900$-2.50$ турбо 180 човека.
      800$-2500$-микс от 8$ турбо 180 човека и 3.50$ ребай 180 човека
      2500$+ МТТ като ще гледам да не записвам турнири за които имам по малко от 100 бай ина.
  • 66 отговора
    • azsumsiaz
      azsumsiaz
      Бронз
      Момче, ела на себе си! :f_ugly:
    • mariq02
      mariq02
      Сребро
      не е невъзможно ...през 2013 си бях наумила такова нещо не до 10к ...ами да си доизплатя колата бях по къса с 350 долара. та от 100к фрееролите и турбо с фпп събрах има -няма 7-8 долара . записах 1.10 омаха 500gtd и заших 2 място след сделка..(банка +/– 100-на долара) натам беше лесно 1.50 с§г с 48 човека турбо .обаче със БРМ може би ще ти трябва повече време.късмет ти желая дано се справиш
    • djbobbybb
      djbobbybb
      модератор
      модератор
      Здравей MartOoQ ,

Честита нова година и на теб.Успех с предизвикателството и целите!!! БРМ е едно от най-важните условия за да бъдеш успешен покер играч.

Поздрави,
      Боби.
    • Pe6o0o
      Pe6o0o
      Бронз
      Постижимо е с правилен БРМ и 10+ часа игра на ден :) Разбира се трябват и доста умения по масите и малко късмет в началото :D
      Успех
    • frnk93
      frnk93
      Бронз
      аз мисля че няма да може да направи и 500$ а 10К ми звучи абсурдно..Успех все пак
    • AnimeWatch
      AnimeWatch
      модератор
      модератор
      Здравей MartOoQ,

целта не е непостижима но за определения срок ще загубиш много време само с фрийроли в началото.Един малък депозит и игра на микролимитите,като същевременно играеш и фрийролите които си набелязал е по-добра опция.Успех!!!

Поздрави,
      Георги
    • chokata
      chokata
      Бронз
      Не са лесни ама не са и трудни да се направят все пак са 5 месеца, ама от 0 до .... бутни 50-100$ да не губиш месец в игра.
    • nikimaus777
      nikimaus777
      Бронз
    • nsavov
      nsavov
      Сребро
      Постижимо, ако вкараш един стотак и почнеш от 45/90 и бавни 180тки. Никакъв смисъл няма да си губиш времето за центове от старса. Иначе ако успееш баш от 0 ще е сигурно най-трудното постигнато предизвикателство някога. Успех! :f_drink:
    • bmwteam
      bmwteam
      Бронз
      Първоначално публикувано от nsavov
      Иначе ако успееш баш от 0 ще е сигурно най-трудното постигнато предизвикателство някога. Успех! :f_drink:
      От 0 до 10к са го правили супер много хора, ама преди години. Сега трябва да си много тъп, за да почнеш въобще да се занимаваш ;)

Иначе за най-трудното има бая по-трудни примери:

1. 100 до 10к за 15 дни Тук

2. 5 до 100к за 9 месеца май беше Тук

3. 100bi за 31 дни на нива 5/10+ Почти успя тук

4. ChicagoJoey направи 500к ръце за 30 дни на нива 2/4 3/6 и излезе на печалба (не ми се търси линк)

5. Друг пич направи $15 000 на нл25 кеш за месец

6. Друг направи 600к ръце за месец и излезе на печалба

7. 50к ръце за 24 часа и да излезеш напред Тук

8. Супер нова Елит за 2 месеца и 2 седмици

9. $500 до $80 000 за 8 дни и 4000 ръце. На всичкото отгоре, същия пич го направи 2 пъти!

10. Всичките ненормални бетове на Jorj95 по разни 10+ милиона VPP, 1 500 000 VPP за месец и да излезе на печалба и тем подобни
    • AApostolov
      AApostolov
      модератор
      модератор
      Тези примери , които си ги дал не са ли доста назад във времето ? Мисълта ми е сега в тези времена възможно ли е 15к от НЛ25 дори и за 3 месеца?
      А това от 500 до 80к $ за 8 дни малко повече инфо имаш ли ?
    • azsumsiaz
      azsumsiaz
      Бронз
      В днешно време да започнеш от фрийроли, да ги направиш 10к за определен срок и то в старса!?! Направо си клони към невъзможно..

Хора, бъдете реалисти! Поставяйте си по-лесно достижими цели. Първо си сложи стъпка от 0 до 100, от 100 до 1000 и т.н. Така ще стане възможно от нищото да направиш 10к, а защо не и 100к.. През времето ще научаваш нови и нови неща, докато изкачваш лимитите, така ще станеш и по-добър играч. Има хиляди неща, за да можеш да бъдеш успешен покер играч. Не може да кажеш, днес почвам само със скъсаните си гащи, а след месец ще съм богат. Важното е да се знае, че всичко се постига с много, много усилия и голяма доза късмет! Успех! ;)
    • bmwteam
      bmwteam
      Бронз
      Първоначално публикувано от AApostolov
      Тези примери , които си ги дал не са ли доста назад във времето ? Мисълта ми е сега в тези времена възможно ли е 15к от НЛ25 дори и за 3 месеца?
      Бета на 25нл беше през 2008, ако не се лъжа и ги направи WCGRIDER, който сега играе най-високите нива, където намери. Направи ги за 100к ръце. Дали днешно време е възможно? Ако си луд колкото него според мен да, ако сега пак той тръгне да ги прави, според мен е напълно възможно. Даже не мисля, че трябвя да си кой знае колко добър, по-скоро да си страшна машина и да играеш много. Ако правиш 10/100бб ти трябват 600к ръце. Супер много са и е откачено, но е далеч от невъзможно.
      Ако е за 3 месеца, вече не е кой знае какво. 3 пъти по-малко ръце на месец трябва да играеш, ще качиш бб100 и доста по-лесно ще ги направиш. Даже според мен и аз бих ги направил, ако пък не, ще е доста близко или някакъв як даун ще ме е ударил.

Това за 500 до 80к има тема в 2+2, но явно е отишла много назад и не мога да я намеря сега. Не си спомням как точно беше заглавието на темата. Пак през 2008 мисля беше, но това си е чист късмет, макар че 2 пъти го направи. Порови и ще я намериш, Omaha heater или нещо подобно се казваше темата.
    • nikimaus777
      nikimaus777
      Бронз
      Сега като се замислих реално погледнато е възможно и да се получи. Според написаното по-горе разбирам,че човека все още не се е научил спазва БМ, и по този повод ако шипне някой турнир който не му е по банката току виж приключил с челинджа :)
    • mariq02
      mariq02
      Сребро
      Първоначално публикувано от nikimaus777
      ако шипне някой турнир
      точно това писах по горе ако спазва брм ще му трябва повече време по добрия вариант е депозит ама той си знае.... в тая криза ....
    • AApostolov
      AApostolov
      модератор
      модератор
      Първоначално публикувано от bmwteam
      Бета на 25нл беше през 2008, ако не се лъжа и ги направи WCGRIDER, който сега играе най-високите нива, където намери. Направи ги за 100к ръце. Дали днешно време е възможно? Ако си луд колкото него според мен да, ако сега пак той тръгне да ги прави, според мен е напълно възможно. Даже не мисля, че трябвя да си кой знае колко добър, по-скоро да си страшна машина и да играеш много. Ако правиш 10/100бб ти трябват 600к ръце. Супер много са и е откачено, но е далеч от невъзможно.
      Ако е за 3 месеца, вече не е кой знае какво. 3 пъти по-малко ръце на месец трябва да играеш, ще качиш бб100 и доста по-лесно ще ги направиш. Даже според мен и аз бих ги направил, ако пък не, ще е доста близко или някакъв як даун ще ме е ударил.

Това за 500 до 80к има тема в 2+2, но явно е отишла много назад и не мога да я намеря сега. Не си спомням как точно беше заглавието на темата. Пак през 2008 мисля беше, но това си е чист късмет, макар че 2 пъти го направи. Порови и ще я намериш, Omaha heater или нещо подобно се казваше темата.

За Нл25 в днешно време е невъзможно да се направи такъв профит поне според мен , защото това са 600 БИ за 30 дни , което ще рече да прави средно по 20 БИ на ден. Ако има човек на планетата , който може да прави по 10БИ на НЛ25 всеки ден в продължение на 30 дни , с удоволствие бих му дал 100 БИ на НЛ25 като награда , но за жалост няма такъв.
      Може би единствения възможен начин е на 24 маси в старса по 10 часа на ден , но малко хора биха го издържали
    • Fr0z3nSouL
      Fr0z3nSouL
      Бронз
      Първоначално публикувано от bmwteam

За Нл25 в днешно време е невъзможно да се направи такъв профит поне според мен , защото това са 600 БИ за 30 дни , което ще рече да прави средно по 20 БИ на ден. Ако има човек на планетата , който може да прави по 10БИ на НЛ25 всеки ден в продължение на 30 дни , с удоволствие бих му дал 100 БИ на НЛ25 като награда , но за жалост няма такъв.
      Може би единствения възможен начин е на 24 маси в старса по 10 часа на ден , но малко хора биха го издържали
      Точно на нл25 10 БИ на ден са сравнително лесно постижими със солидна игра по 10тина часа на 4 зуум маси. Виж за 20 на ден и то в продължение на 30 дни ще трябва доста повече обем и талантлив играч страдащ от хронично безсъние :D
    • AApostolov
      AApostolov
      модератор
      модератор
      Само от сетъпите печалбите му се капват до 5 -6 БИ
    • iwillgoon
      iwillgoon
      Бронз
      Напълно възможно е да се осъществи подобно предизвикателство, дори и в момента, но липсват няколко ключови момента - какъв формат(и) ще се играе, с какъв брм ще се качват лимити, колко очакваш да направиш на всяко ниво и за колко време... Не виждам никаква идея в игрови аспект какво ще се случва, освен една сума за един период от време.

Ако имаш проблеми с БРМ, играенето на фрийроли не е решението му според мен. Както те посъветваха по-горе е по-добре да депозираш и да си спестиш немалко време, което можеш да вложиш в усвоянето на формат, от който да печелиш. За изграждане на банка СНГ е най-подходящ - наистина ниски лимити, разнообразие от формати, фиксиран БИ, което прави вариацията по-малка. С добър уинрейт можеш да качваш нивата бързо и препоръчително с по-агресивен брм, определяш като цел даден лимит, който ще позволи осъществяването на предизвикателството и там вече остава само да вкараш обем.

Успех!