Винаги има начин, ако дадеш 110% от себе си!

• arkastik
      arkastik
      Бронз
      Здравейте!

Името ми е Бъд Фокс ;) и съм следващия покер играч, който иска да влезне в Coaching for profits (CFP) на BPC. Стартирам този блог, защото подадох молба да бъда приет в CFP през Дек 2014 и ми отказаха. Отрязаха ме доста нежно, казвайки ме, че няма повече места в програмата. Не им повярвах! Ако трябва да бъда честен, ако аз бях един от учителите, които преглеждат молбата ми и аз нямаше да се приема в програмата. Просто нямаше нищо специално около мен, нито сърцераздирателна история, нито вдъхновяваща, абсолютно нищо. Просто обикновен турнирен играч. който внезапно решава, че иска да играе HU.

Въпреки отказа реших да взема нещата в свои ръце и да влезна в програмата на всяка цена. И така планът ми беше да пиша на Гордън по един майл всеки ден, докато не ме приемат в програмата. Майлите ми бяха формулирани стил учител-ученик, тоест всеки ден му давах отчет за изиграните от мен ръце и се само-критикувах все едно го прави учителя ми.

Това упражнение имаше 2 цели.
      Първата беше да живея като CFP ученик. Вярвам, че ако човек иска нещо много силно, той трябва да започне да го изживява докато не стане реалност. Поради тази причина направих точно това. Започнах да пиша домашни, отворих блог, коментирах ръце и разбира се играех всеки ден.
      Втората причина беше учението. Всеки ден анализирах различни части от моята игра и ги дискутирах с "моя учител".

И така след доста въображаеми сесии с "моя учител" най-накрая получих шанс и отварям този блог за да докажа на вас и на себе си, че винаги има начин, ако дадеш всичко от себе си.

Надявам се да ви хареса.
  • 125 отговора
    • VaskataBuci
      VaskataBuci
      Бронз
      :gl:
    • Vankata112
      Vankata112
      Бронз
      Здравей, arkastik

Честит блог!

Поздравления за постоянството. Определено се очертава да бъде интересно и ще се надяваме на редовни ъпдейти.

Поздрави,
      Иван
    • h3llscr3am
      h3llscr3am
      Бронз
      Здравей,

От доста време си мисля да кандидатствам за CFP към BPC, но все се отказвам накрая :f_mad:
      Чудех се обаче от България ли мислиш да играеш или си някъде другаде. Те нали играят в 7-8 различни зали.. закона за хазарта не е ли спънка за БГ играчите в случая?
      Блога ще се следи с интерес :)
      Успех.

ПП: Изпратих ти покана за приятелство, че имам още няколко въпроса, ако не е проблем :)
    • arkastik
      arkastik
      Бронз
      Здравейте,

Благодаря за подкрепата. h3llscr3am живея в Австрия от доста време и играя от тук. Не знам как точно стоят нещата в България и за жалост не мога да ти помогна по този въпрос.

Поздрави
    • arkastik
      arkastik
      Бронз
      Здравейте,

от утре официално започвам програмата. Ще обновявам блога минимум 2 пъти седмично, както ще водя и канал в youtube и още 3 блога на английски. Днес ще ви постна графиката ми до момента за да имате представа от къде тръгвам. Имайте в предвид, че до Дек 2014 бях МТТ играч без никакъв опит в HU и броя ръце е относително малък.

http://i.imgur.com/g07WEAb.png

Това е за сега.
      Поздрави
    • Kamen992
      Kamen992
      Бронз
      успех с начинанието :s_drink:
      Ще се следи
    • Velik4o
      Velik4o
      Бронз
      Първоначално публикувано от arkastik
      Вярвам, че ако човек иска нещо много силно, той трябва да започне да го изживява докато не стане реалност.
      Много точно казано, човек може всичко само трябва да го повярва истински и да работи упорито за постигането му.
      Успех!
    • arkastik
      arkastik
      Бронз
      Здравейте,

отново благодаря за подкрепата момчета. Първите дни минаха, имах вече две сесии с учителя и засега съм много доволен. Имам проблеми с играта ми след 5-я час започвам да губя концентрация и да правя доста повече грешки. Ще трябва да поработя върху този малък проблем.
      Това е за сега. Успех по масите!

Поздрави
    • arkastik
      arkastik
      Бронз
      Здравейте,

вече минаха 4 дена от както съм в CFP. За сега всичко е страхотно. Забавлявам се много и дори успявам да направя малка печалба :) . Играя по 7ч на ден, като изключим вчера, защото се изнасях 8ч от стария ми апартамент. Също така около 2-3ч отделям за блог, учене и анализ на ръце. Играта ми се рафинира малко по-малко и лошите навици от миналото започват да изчезват.

Това е за сега. След няколко дена ще направя по-подробен анализ и ще добавя по-точни резултати.
    • arkastik
      arkastik
      Бронз
      Здравейте,

мина почти седмица в CFP в която доста се позабавлявах. Имах вече няколко сесии с моя учител и съм много доволен от него. Определено ми върви доста, но и работата извън масите си оказва въздействие. Въпреки че вече не правя подаръци както преди :) , трябва още доста да поработя върху дисциплината ми. По-долу може да видите графиката ми от 1та седмица.

http://i.imgur.com/xv0rMak.png

Също така имам около 2.5к ръце от сайтове извън пт4 и печалба малко над 400 Евро. Като цяло седмицата е с печалба от около 23БИ и с това за 1ви път имам профит в хедс ъп формата.

Това е засега
      Поздрави
    • VaskataBuci
      VaskataBuci
      Бронз
      Кой ти е треньор в програмата?
    • arkastik
      arkastik
      Бронз
      Първоначално публикувано от VaskataBuci
      Кой ти е треньор в програмата?
      Rovar
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Здравей,

Пожелавма ти много успехи и само да се хвалиш :)

Поздрави,

Елена
    • arkastik
      arkastik
      Бронз
      Първоначално публикувано от YeeJr
      Здравей,

Пожелавма ти много успехи и само да се хвалиш :)

Поздрави,

Елена
      Благодаря!
    • arkastik
      arkastik
      Бронз
      Здравейте,

това са ми официалните седмични резултати:

https://www.youtube.com/watch?v=c4_Dtai7oiA

Поздрави
    • gbachiyski
      gbachiyski
      Бронз
      Браво.Брилянтно.Дано не стихват успехите ти.Винаги съм знаел, че истинската пара е в ХУ кеша.Тези сесии с твоя учител, има ли начин да ги записваш, така да се връщаш назад и да си припомняш някакви неща.
      Ако пък можеш да споделяш видеата, мисля , че много хора биха ти били благодарни.Успех и само нагоре.
    • arkastik
      arkastik
      Бронз
      Здравейте,

не съм обновявал блога, тъй като се местех и не съм играл последните 10 дена. От утре започвам пак и ще ви информирам редовно.

Първоначално публикувано от gbachiyski
      Браво.Брилянтно.Дано не стихват успехите ти.Винаги съм знаел, че истинската пара е в ХУ кеша.Тези сесии с твоя учител, има ли начин да ги записваш, така да се връщаш назад и да си припомняш някакви неща.
      Ако пък можеш да споделяш видеата, мисля , че много хора биха ти били благодарни.Успех и само нагоре.
      Благодаря ти. Видеата се записват, но не ми е позволено да ги споделям с никой.

Поздрави
    • gbachiyski
      gbachiyski
      Бронз
      Благодаря ти. Видеата се записват, но не ми е позволено да ги споделям с никой.
      Няма да кажа на никой :f_cool: :f_cool:
    • arkastik
      arkastik
      Бронз
      Здравейте,

отново съм по-масите.

https://www.youtube.com/watch?v=M8wLwBMPinY

Поздрави