Тракване на акаунт от Дания

• DilyanDimitrov
      DilyanDimitrov
      Бронз
      Здравейте,

Имам следния въпрос. Преместих се да живея в Дания, където съществува покер регулация и съотвено има отделни Pokerstars.DK и PartyPoker.DK сайтове и покер клиенти. След като имам право да си направя там акаунти възможно ли е да тракна някой от тях към PokerStrategy, въпреки че няма отделна датска общност и ако да - има ли някакви особенностти?
      За информация - притежавам вече акаунт в PokerStars.BG, но това не мисля, че има връзка в случая.

Поздрави,
      Дилян
  • 4 отговора
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей DilyanDimitrov,

Всъщност наличието на предишна сметка в PokerStars има значение.
      Ако тя не е била тракната - дори да си създадеш такава чрез PokerStrategy.com ще е въпрос на време да премахнат тракването, тъй като си имал предишна сметка.
      Ако е била тракната - то и новата ти такава ще бъде тракната.

Можеш да си създадеш сметка, следвайки указанията от следната страница: http://www.pokerstrategy.com/poker-stars-dk/download/
      Преди това обаче е добре да пишеш на PokerStars, за да проверят дали предишната ти сметка е била тракната, както и да ги информираш за създаването на новата (ще трябва да ти затворят тази в PokerStars.bg докато си там (ако се прибереш в България - просто им пиши да ти я активират отново, защото вече си тук).

За връзка с тях можеш да ползваш следния имейл адрес: support@pokerstars.com

Поздрави,
      Александър
    • DilyanDimitrov
      DilyanDimitrov
      Бронз
      Здравей

Благодаря за отговора.

Не очаквах, че двете сметки са вързани, все пак са различни акаунти. Дори си мислех, че могат да са ми активни и двата акаунта и не е нуждо да им казвам, че ще си правя нова в друг клиент. Но все пак ще им пиша.
      Иначе .бг акаунта ми не е тракнат към ПС.

А отностно партипокер как е положението - може ли да тракна него акаунт. Там акаунти никога не съм имал, тя все пак е забранена за БГ от доста време.

Дилян
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Тази зала не е сред партньорските ни такива.

Относно PokerStars - причината е, че залите са един вид от една мрежа (поле от играчи).
      Също така - щом можеш да имаш сметка е PokerStars.dk, то би следвало да не можеш да ползваш тази в PokerStars.bg и следователно да ти трябва.
      Предполагам, че дори да имаш пари в PokerStars.bg - ще могат да ти ги прехвърлят в PokerStars.dk.

Поздрави,
      Александър
    • DilyanDimitrov
      DilyanDimitrov
      Бронз
      Благодаря за съдействието.

Дилян