Между 5-10к печалба до 22.7.2015 от DoN SNG

• Georgi699
      Georgi699
      Бронз
      Здравейте всички, реших и аз да си пусна един блог в който да показвам играта си на ДоН СНГ, тъй като това сигурно е най не играния формат, или аз не мога да намеря блогове на Българи относно този формат и така започваме.

Преди време играех Double or Nothing във микрогейминга на микро нивата и направих банка, но отнема доста време, защото там има само маси със 6-ма играчи и най-бързия вариант е Турбо, което както и да го погледнем, средно една маса се играе 30 минути, ако играя 4 маси едновременно това означава, че за 1 час = 8 СНГ-та, което е малко, но наскоро пуснах тема и попитах, къде може да се играят ДоН СНГ и ми посочиха бет365 като проверих за моя радост имаше и Супер-Турбота с 4 места и начален стак от 800 чипа, реших да ги пробвам и депозитах 40 лв = €20 и започнах от €0.50 вход на Супер-Турбо за да спазвам 40 БИ за този формат, ама много неандерталци има там, а играта им пуска.... играят със всичко алл ин, без значение какво държат, видят ли АСО, веднага са алл ин пре-флоп и 3-4 дни си играх и всичко беше кантар, ту надолу, ту нагоре... абе игра работа, но вкарвах много малко обем и играех по 1-2 маси едновременно, до оня ден, когато теглих една майна на приятелката ми и да не ме занимава цял ден и цяла вечер, след което играех по 4 маси Супер-Турбо едновременно и изиграх 100 игри от който профита ми беше €9.50 трябваше да е много повече, но след като бях бъстнат многократно от разни глупости, а бях с монстър ръце (АА-КК) но както казах, на рибите им пускаше много, но все пак бях на печалба, а тези 100 врътки, мисля, че някъде за около 4 часа ги изиграх, като спирах по едно време да си почина за 10-15 минути и много добро впечатление ми направи, защото хубав обем се вкарва във тия Суперки и днеска реших да не си играя с тези €0.50 и да губя време, докато направя още €10 евро и да стана със €40 евро банка, че да кача лимита на €1 вход и сега депозирах още и ги направих €40 и от тук нататък започва историята на този блог и да видим до къде ще я докарам, или ще направя банка, или ще се бъстна, но ако не опитам, няма да разбера :)

Начална банка - €40
      Вид игра - DoN SNG със вход €1

Предизвикателство:
      Да вкарвам обем от порядъка на 50-100 игри през първия месец.
      Да правя поне по €10 профит на ден, през първия месец ( ако вдигна достатъчно банката, ще минавам на €2 вход)
      Днеска е 22.1.2015 целта е до 22.7.2015 (6 месеца) да направя профит от порядъка на 5-10к.
      Да не се тилтвам много лесно, с което ушким се справям, ама понякога ми идва в повече и ми коства пари и здраве...

Захванах се със това предизвикателство, защото прочетох доста теми за ДоН СНГ и как да изградим банка и ми беше много интересно, тъй като казват, че по трудно се изгражда банка, тъй като само си удвояваш входа - рейка и т.н.. не е като да шипнеш един МТТ и 5к печалба.. но също пишеше, че със добър обем и в по дългосрочен план, определено има файда да се играе ДоН защото шанса да бъстнеш е много малък (трябва да си голям карък, какъвто ще проверя дали съм аз, хаха)

Ами за сега мисля, че е това, ако съм пропуснал нещо, ще го добавя по-късно и дано най-после и на мене да ми се отвори парашута във един формат, а не само да сменям от кеш на МТТ, на СНГ, на НЛХ ХУ и на края съм до под кривата круша защото не съм си изградил никаква моя стратегия, а само сменям форматите и си губя времето, надявам се 2015 да е моята година и да направя пробив и аз. :f_drink:

Ще ъпдейтвам след всяка сесия за да ви държа в течение, как върви играта ми.

УСПЕХ НА ВСИЧКИ ПО МАСИТЕ !!! :f_drink:

П.С. Извинявайте за правописните грешки, но бързам и по-късно ще ги поправям, ако има такива.
  • 12 отговора
    • Georgi699
      Georgi699
      Бронз
      1-ва сесия, откакто пуснах блога, играх кво играх 1 час и 40 минути, пълна загуба на време... 20 пъти падам от bad beat на ривъра, от който една ръка беше най-яката от всички други, имам АА, рейзвам 4х ББ и ББ-то се ниже алл-ин и като ми показва А9 и си викам рибка... да ама не... за мое нещастие, флопа дойде 786, търна К и ривър-а 10 и колегата извъртя някъв мега жалкия стрейт и АА-то ми глътнаха водица... Изобщо още с почването на сесията, 1-ва ръка QQ 4х ББ и ми играе алл-ин, вади ми А7 офф и докато си кажа, сега ще му върже двойна на флопа и паднаха туз и 7ца на флопа, ама то не свърши до тука, дойде още една 7ца и на ривъра, та бота си върза фулче... просто за 1 час и 40 минути игра, такива изпълнения се нагледах, че почна да ме боли главата и си казах, стига толкова, щото си губя времето в момента...
      Краен резултат, след изиграни 40 ДоН СНГ €1 Супер-Турбо 4
      минус €5
      Банка €35

Ще си пусна да гледам някое сериалче и да ми минат малко нервите, щото принципно лесно не се тилтвам, ама тия глупости къде ми се случиха за тоя 1 час и 40 минути ме изкараха извън равновесие... Дано днеска като се наспя да е по-добре, щото иначе, няма да ми остане друго освен да ходя пак на €0.50 и да си играя по цял ден за нищо...
    • Vankata112
      Vankata112
      Бронз
      Здравей, Georgi699

Честит блог и успех с целите.

На хипер турбо, ще трябва да свикнеш с беат бийтовете и да не им обръщаш внимание, защото са доста често срещано явление.

Поздрави,
      Иван
    • DeyanD85
      DeyanD85
      Бронз
      Има причини да не се правят блогове за DoN и главните са, че в този формат нямаш бъдеще в дългосрочен план и липсва кой знае колко интересна информация, която би могъл да споделиш. Колкото повече се качваш по лимитите, толкова повече намалява трафика, играчите стават по - добри и ROI-а пада. Това да направиш "5-10к" за половин година на тоя формат граничи с научната фантастика. Проверявал ли си как е трафика на по - високите лимити, има ли въобще възможност да се играе на над 5$ вход, смятал ли си какъв обем и какъв ROI ще са ти необходими за да постигнеш такава печалба за посоченото време ? Личното ми мнение, без да съм някакъв капацитет на формата е, че трябва да си преразгледаш целите и да си направиш сметката дали въобще има смисъл да се захващаш сериозно на този формат. Имах приятел който играеше много на него, но само като имаше бонуси за чистене и голяма част от рейк-а + добри допълнителни доходи от rake race или подобни неща му се връщаха в последствие, иначе си е едно горене на пари - и твоите и на рибите.

П.С. Не съм ти проверявал подробно правописа, но отдавна не бях виждал изречение от 15 реда :)
    • Georgi699
      Georgi699
      Бронз
      Мерси Ванка, ами ще ми с наложи да свикна и дано не падна пак на €0.50 лимита...

Относно Deyan85 ще почна от зад напред за коментара ти, ами това е СЛОЖНО "БЕЗКРАЙНО" изречение. :f_drink:
      Относно формата, затова играя Супер-Турбо, където сме 4-ма човека с начален стак от 800 и за мое щастие е пълно с народ, който го играят поне на €1 и €2, което погледнато от хубавата страна, ако кача лимита на €2 и вкарвам обем от порядъка н 150 игри дневно и да съм на + €25-30 = 50-60лв Х 30 дни = 1500-1800лв за месеца, а аз имам 6 месеца на разположение да достигна поне 5к. :) То е ясно, че няма да съм всеки ден на + и не винаги ще ми се получват нещата така, както ми се иска, но това е покера. Целите са ми нарочно завишени, щото точно това, което ми пишеш ти ме стимулира, защото не само ти ми казваш, че това не е формата за дългосрочен план и не може да се направят такива пари. Според мен това са пълни глупости и във микрогейминга на Турбо маси с по 6 човека има трафик и на $20 масите и съм напълно сигурен, че със този формат, може да се постигне много, само трябва да си търпелив и ще бъдеш възнаграден. :)
    • niksy79
      niksy79
      Бронз
      "ако кача лимита на €2 и вкарвам обем от порядъка н 150 игри дневно и да съм на + €25-30 = 50-60лв Х 30 дни = 1500-1800лв за месеца"

ех, мечтиии :D

Ако не искаш да слушаш какво ти говорят хората, си играй смело, рано или късно и ти ще откриеш топлата вода. Ако не чистиш бонус или не играеш за рейк класация, едва ще покриваш и рейка на тия турнири, а с повече късмет може и да изкараш 100-200 долара за тия 6 месеца.
    • Drakona32
      Drakona32
      Сребро
      "ако кача лимита на €2 и вкарвам обем от порядъка н 150 игри дневно и да съм на + €25-30 = 50-60лв Х 30 дни = 1500-1800лв за месеца"

Това значи да подържаш РОИ 10% постоянно по мои груби сметки(защото не знам колко точно е рейка),което за супер турбо формат ми изглежда доста.
    • Georgi699
      Georgi699
      Бронз
      Ама как всички се изсипахте със негативни коментари и така още повече ме надъхахте да не се откажа !!!
      Niksy79 на €0.50 супер-турбо 4-ма човека за 4 часа имах 100 игри и профит от €9.50, на мен ми се вижда напълно възможно и постижимо всичко това, което съм написал, защо според вас не изглежда реално и всички сте с некво негативно отношение, нямам си на идея.... Вече съм правил банка от ДоН СНГ и знам, че е възможно, вярно не съм правил 5-10к но аз не съм имал и за цел да направя толкова, а сега с тези негативизми от ваша страна, много ви благодаря, че ме надъхахте така !!! Живи и Здрави, пък то ще си покаже, или ще се зануля с тези €40 Начална банка, или ще направя повече. :)
    • Drakona32
      Drakona32
      Сребро
      Моя коментар не е негативен,а отразява реалноста,чиста математика,без емоции.Но щом още повече си се надъхал,ти пожелажам да си голям късметлия и даже 15 РОИ да имаш за 6 месеца.
    • Shaguarez
      Shaguarez
      Бронз
      [
      Относно формата, затова играя Супер-Турбо, където сме 4-ма човека с начален стак от 800 и за мое щастие е пълно с народ, който го играят поне на €1 и €2, което погледнато от хубавата страна, ако кача лимита на €2 и вкарвам обем от порядъка н 150 игри дневно и да съм на + €25-30 = 50-60лв Х 30 дни = 1500-1800лв за месеца, а аз имам 6 месеца на разположение да достигна поне 5к. :)

То ако беше така никой нямаше да работи и всички щяхме да цъкаме хиперки за 1500-1800лв за месеца.

И аз така няколко пъти съм ги правил тези сметки за последните 4 години ама не става. Защо си мислиш, че като качиш лимита ще си на плюс изобщо, като е напълно възможно като много други мечтатели за бързи и сигурни месечни печалби да се занулиш. Това, че за първите 100 игри си на плюс не е повод да смяташ, че ще имаш печалба в дългосрочен план. По добре се подготви за зануляване, защото като нищо следващите няколко дни може да си минус €50.
      И аз като теб преди години играя някакъв формат, изкарам някакъв профит и започвам да си мисля, че вече съм печеливш играч и няма да ми се налага да работя повече. Пример: играя Стъд на долар и за деня спечеля 100-200 долара и си викам малеее всеки ден по 100$, че аз съм богат вече супер:facepalm: Следващите няколко дни не мога да хвана ръка естествено и се занулявам. След няколко месеца открих омаха депозирах 20$ минах набързо през лимитите и след около 4 часа игра имах 450$ касата си! Викам си край аз съм супер добър на омаха и вече съм печеливш играч ама стана обратното. След няколко месеца започнах хиперките като теб и в началото беше доста добре. после дойдоха дни, в които губих 20 тура един след друг пак зануляване. Минаха пак някакви месеци и викам я да пробвам лимит холдема и пак същото в началото скачам в небето и после се почва със съковете. След това същото с Фифти50 и т.н.
      Това не е негативен коментар а реалността. Не искам да те отказвам или нахъсвам, просто ти предавам моя опит. И според мен не е добре да си правиш сметки за бъдеща печалба, защото после чуството при зануляване е по-гадно. Аз сега си разцъквам, не си правя никакви сметки, не се ядосвам на софтуера, не псувам, не се опитвам да чупя клавиатурата и мишката и като се зануля не ме боли.
      Замисли се тук в покерстратежи сме хиляди мечтатели за печалби от покер, но реално само 15-20% от покер играчите в световен мащаб са печеливши. Останалите 80% са губещи играчи.
    • Georgi699
      Georgi699
      Бронз
      Междудругото може би сте прави всички за тези Хиперки, там човек не може да играе А играта си... начален стак от 800 чипа и всеки се гъзи с квото му пусне и си е чист късмет всичко, не е нещо от сорта на стратегия или каквото и да е... затова реших, че е по-добре да спра със Хиперките и да почна отново на Турбо 6 макс с начален стак от 1,500 чипа и да си играя моята игра, защото по този начин съм правил банка преди с $10 в микрогейминга, почнах от €1 + 0.10 вход и за седмица бях със €74 като миксирвах със ДоН €2 + 0.25 но спрях, защото спечелих едни €750 за едно 3-то място в месечното класиране на лигата.
      Сега пробвах във бет365 да цъкам Турбо 6 макс с вход €1 и от 5 игри, 4 съм спечелил, като съм +5лв от тия 5 игри, ама нещо забелязах, че много рейк щават на Турбо формата и не е добре, май ще бягам в микрогейминга, щото там е €1+0.10 и като спечелиш, взимаш €2 = 0.90 профит, докато във бет365 е €0.86 + 0.14 и като спечелиш, взимаш = €1.72 = 0.72 профит. Във микрогейминга даваш общо €1.10, а във бет-а само €1 но като махнем този рейк се взима по 8 цента повече във микрогейминга от при бет365, което това си е огромна разлика, при един обем от 1-2к игри са €80-160 повече...
      И така мисълта ми от всичко това е, че мисля да си се местя в микрогейминга и да ги почвам здраво челастрене на Турбо формата, защото си играя моята игра и в 80% от случайте влизам в парите, докато на Хипер формата във бет365 се разчита на много късмет, а аз не съм от хората със късмет.......... Блога ще си остане същия, просто ще сменя залата заради по-малкия рейк, който ще ми взима (4 цента по-малко и печалбата е с 8 цента повече) и от 4 макс хиперки се качвам на 6 макс турбота.
      Shaguarez - благодаря за всичко това, което си написал, оценявам, че си отделил време и честно да ти кажа, такива случки съм ги преживял вече, но във КЕШ формата, правил съм по $300 за 2 часа вечерно време, когато проходи залата (ПокерМира) беше пълно със руски рибоци, който не знаят на кой свят се намират и се бутаха със квото им падне и си казах, че съм ГОЛЯМ и ще ги трепя постоянно, ама като припаднах следващата вечер със $200 и отгоре от bad beats и си казах, кво става тука :f_rolleyes: не спазвах никакъв БРМ и това ми коства доста, след като останах със $200 и нещо, реших, че тоя софтуер е ригнат и си изтеглих парите и некво чакане +20 дни да ми ги преведат, по едно време си мислех, че няма да получа нищо и ги бях отписал тия пари, но пък те взеха, че ми ги изпратиха и бях приятно изненадан, но тогава хич не бях чел кво е "вариация" според мен тогава софта беше ригнат и напуснах, докато имаше все още някакви пари в баланса ми :) и мисълта ми от всичко това, което написах е, че не може да разчитаме всеки ден на някаква печалба, както аз съм го написал +25-30 евра дневно и всичко е ток и жица, просто това е моята цел, към която ще се стремя, защото в някой ден може да съм и +50 евро, а в друг - 50 евро и на края след едно 1к игри ще си покаже крайния профит, ако има такъв, ако няма такъв, явно ще се откажа от формата и ще сменя играта, ако разбира се, не съм се занулил до тогава, но на Турбо 6 макс със 40 БИ е много трудно да се занули човек, ако играе играта си. Докато на хиперките става доста бързо... 1-та сесия която съм писал по отгоре, по едно време бях - €10 но успях да върна поне половината загуби и се спрях, щото се чувствах доста зле ментално и си казах край за тази вечер !
      Абе ще видим, ценя всеки коментар от всички, нямам лоши чувства към никого, пък ще видим на края какво ще излезне от моето предизвикателство, но има само 2 варианта, или се ЗАНУЛЯВАМ, или ще направя БАНКА !

Успех по масите !
    • niksy79
      niksy79
      Бронз
      Първоначално публикувано от Georgi699
      Ама как всички се изсипахте със негативни коментари и така още повече ме надъхахте да не се откажа !!!
      Niksy79 на €0.50 супер-турбо 4-ма човека за 4 часа имах 100 игри и профит от €9.50, на мен ми се вижда напълно възможно и постижимо всичко това, което съм написал, защо според вас не изглежда реално и всички сте с некво негативно отношение, нямам си на идея.... Вече съм правил банка от ДоН СНГ и знам, че е възможно, вярно не съм правил 5-10к но аз не съм имал и за цел да направя толкова, а сега с тези негативизми от ваша страна, много ви благодаря, че ме надъхахте така !!! Живи и Здрави, пък то ще си покаже, или ще се зануля с тези €40 Начална банка, или ще направя повече. :)
      Не ти мисля лошото, нито пък съм негативен, напротив, просто съм минал вече по този път и исках да ти спестя някоя и друга крачка;) Няма да се впускам в подробности, гледам след мен хората са го обяснили - лесно няма, а в покера съвсем :Д Общо взето мога да кажа, че парите от покера, са едни от най-трудно изкараните ми такива. Сори, но планът ти е нереалистичен, калкулиран погрешно отначало и обречен на провал, това е на сто процента сигурно, пробвал съм го. Но имаш шанс де, ако продължиш да упорстваш, нещата ще се случат - бавно и постепенно, може би след повече време, но не така с калкулатора в ръка - с много работа и здрава игра.
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Здравей и успех в постигането на целите. Ще ми е интересно как ще се развият нещата, защото навремето започнах точно с тези турнири и се справях сравнително добре. Единственият проблем беше, че ми бяха страшно скучни, защото играта е повече от стандартна предвид разпределянето на парите. Но се надявам да умаш добри успехи, а това може да запали много хора, които не са много по рисковете :)

успех

Елена