Малко памощ за Skrill

• dogsi
      dogsi
      Бронз
      Здравейте ,не знам какво се случва с този скрилл до сега всичко си беше ок, проблема доиде преди 3 дена когато проверих дали са ми пристигнали парите от старса и гледам, че сметката ми е -57лв ,а парите са ми пристигнали първоначално реших, че просто трябва да изчакам обработката на целия баланс, но уви след като ги обработиха пак си е на -57! Cлед това проверих транзакцийте и видях не съществуващо теглене 102лв и такса през АТМ .Пратих им 5 писма с молба и опласване ,но не получих абсолютно никакъв отговор... Просто най-странното как е възможно да изтеглиш повече пари от колкото имаш супер не адекватни са ! някой ако може да ми каже какво да направя не говоря английски добре за това не съм им звъннал
  • 3 отговора
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Здравей, dogsi,

За съжаление няма как да помогнем, освен да те посъветваме да изчакаш отговора им или да намериш някой, който говори добре английски, който да говори вместо теб по телефона. Подобни проблеми се получават, когато някоя транзакция се осчетоводи със закъснение или се отчете като двойна. На мен ми се е случвало няколко пъти - в единия транзакцията беше осчетоводена след 2 месеца (не в скрил), а като ги питаш как може дебитна карта да е на минус, гледат с един тъп поглед и започват да ти приказват неадекватни неща....

Иначе, въпреки че за теб са много и разчиташ на акаунта си, 3 дни не са много за отговор, не знам в момента колко им е времето на отговор, но аз бих изчакала около седмица. Но ако решиш да им пишеш пак, непременно спомени, че ще се обърнеш към съответните власти - това често помага.

Надявам се да ни държиш в течение как се развиват нещата.

Поздрави,

Елена
    • DeanD
      DeanD
      Black
      Здрасти dogsi,

Ето в тази тема, може да разгледаш, ако евентуално има общо с твоя случай.

Поздрави,
      Деан
    • dogsi
      dogsi
      Бронз
      Благодаря за информацията ,ще изчакам все пак техния отговор