Управление на банка

• fLySYST3M
      fLySYST3M
      Бронз
      След като имам 50 долара начален капитал няма ли да е много трудно да ги направя 120 след като пише че трябва да стана от масата след като имам 2.50??? не мога да разбера и след като стана трябва да се кача на маса с по високи блиндове ли ?
  • 6 отговора
    • nadetoo82
      nadetoo82
      Бронз
      Ти пък как мина теста??? :D Означава, че трябва да смениш масата с маса на същия лимит, докато не събереш банка подходяща за по високия лимит.
    • kriskovliza
      kriskovliza
      Злато
      Да бе пич,кой ти помогна с теста? :D събират се,ще видиш.А и ако следваш стратегията ще видиш,че в 70% от случейте ще излизаш удвоен.Поне при мен беше така като играх СГС, но това беше още първия път като получих бонуса :)
    • fLySYST3M
      fLySYST3M
      Бронз
      аха и ако печеля постоянно постоянно ли качвам лимита или по някое време почвам отначало ? защото в таблицата има само 4 лимита :P
    • fLySYST3M
      fLySYST3M
      Бронз
      а относно теста пуснах си видео уроците изслушах ги и го напрах незнам и аз :D за около 10-20 мин даже се чудих защо чак 2 часа има :P
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от fLySYST3M
      След като имам 50 долара начален капитал няма ли да е много трудно да ги направя 120 след като пише че трябва да стана от масата след като имам 2.50??? не мога да разбера и след като стана трябва да се кача на маса с по високи блиндове ли ?
      Здравей fLySYST3M,

Според стратегията на малкия стак, след като направиш $2.5 или повече, ставаш от масата... после може пак да седнеш на същата маса, но с $2. След като станеш от масата не сядаш на маса с по-висок лимит.

Препоръчвам ти да прочетеш още веднъж стратегията на малкия стак и секцията за управление на банката. Освен това имай предвид, че тази стратегия не може да бъде прилагана във Full Tilt, защото минималния бай-ин в тази зала е 35 BB, a не 20BB, каквото е изискването на стратегията.

Поздрави,
      Станислав
    • fLySYST3M
      fLySYST3M
      Бронз
      Да и аз забелязах това във full tilt poker, има и по-малко играчи на масата. Значи тогава ще е по-добре да мина на друга стратегия? да речем СГС?