SP 1семейство

• mariq02
      mariq02
      Бронз
      Здравейте. Искам да ви питам преди време като мъжлето ми ме покани като приятел може ли да ми купи ХМ2 ако съм натрупала достатъчно СП.Но той не играе напоследък "само ако пуснат Бетфайър" вика :) а и няма време така че аз ще го ползвам.
  • 16 отговора
    • djbobbybb
      djbobbybb
      модератор
      модератор
      Здравей mariq02 ,

Вие би трябвало вече да сте се поканили и да трупате пари в "Покани приятел" - все пак единия от двамата е започнал първи и е поканил другия? Парите от "Покани приятел се изпращат в акаунта в Hold'em Manager 2 и там може вече да решиш за какво ще ги ползваш .На практика може да ползвате продуктите на Hold'em Manager 2 и двамата . Не е нужно да се е събрала цялата сума ,например аз си пратих 20$ от "Покани приятел" в Hold'em Manager 2 и другите пари ги доплатих и си взех май Лийкбъстер или Нотекадито не си спомням точно....

Поздрави,
      Боби.
    • Japsbg
      Japsbg
      Бронз
      :f_confused:
    • mariq02
      mariq02
      Бронз
      Проблема е че само аз играя с тракната сметка към ПС.Той имаше в 888 но я затвори и играеше в Бетфайър само че там му е от много отдавна и не е тракната към сайта...мисля че само моята е тракната във всички зали иначе имам 6к+ с бонусите и 2400 без тях.А пък преди малко гледаме с него че баланса от покани приятел е 0.00:f_confused:
    • mariq02
      mariq02
      Бронз
      Отдела ви за обслужване е много бавен- охлюв.Ицо ги пита днес защо баланса му е 0.00. още няма отговор :f_confused:
    • Japsbg
      Japsbg
      Бронз
      TinoLaan,
      28.01.15 08:08: Dear Japsbg,

Thank you for your message.

Your friend registered back in 2010. Because of this, he still falls under one of our older Tell-a-Friend systems, which is as follows:

- $10 for 15 StrategyPoints
      - $15 for 100 StrategyPoints
      - $75 for 5000 StrategyPoints

As such, you will receive another $75 whenever your friend reach 5000 StrategyPoints (excluding Bonus Points). Thanks in advance for your understanding.

If there is anything else we can do for you, please let us know and we will be happy to help.

Kind regards,
      TinoLaan

e браво на вас .Жената цял ден се кефи че ще има ХМ2 то к"во стана????Сега докато навърти 5к ще искате 10 к .
    • Публикацията е премахната

• Публикацията е премахната

• achko
      achko
      Бронз
      Здравей Japsbg,

Получаваш награди за поканените си приятели, според програмата "Покани приятел", която е била актуално по времето, когато са се регистрирали приятелите ти. Това е ясно указано в правилата и условия на програмата ни "Покани приятел", с които може да се запознаеш ТУК.

Не ти препоръчвам да използваш кракнат софтуер за покер, тъй като никога не знаеш кой точно го е кракнал и каква информация ще получи за теб.

Поздрави,
      achko
    • AApostolov
      AApostolov
      модератор
      модератор
      Първоначално публикувано от achko
      Здравей Japsbg,

Получаваш награди за поканените си приятели, според програмата "Покани приятел", която е била актуално по времето, когато са се регистрирали приятелите ти. Това е ясно указано в правилата и условия на програмата ни "Покани приятел", с които може да се запознаеш ТУК.

Не ти препоръчвам да използваш кракнат софтуер за покер, тъй като никога не знаеш кой точно го е кракнал и каква информация ще получи за теб.

Поздрави,
      achko

Е как кой , братушките :) Защо ми изтрихте коментара , аз не съм й давал линк , а просто алтернативен вариант. Всеки има глава на раменете и да си играе както сметне за правилно. По тази логика трябва да изтриете и половината коментари за филми и т.н :f_confused:
    • NataliaBerk
      NataliaBerk
      Бронз
      Докато трупаш точките за ХМ можеш да погледнеш това http://fpdb.sourceforge.net/index.php Това е безплатен аналог на ХМ и ПТ, който като минимум има ХЪД ;)
      А това http://ru.pokerstrategy.com/forum/thread.php?threadid=228354 е темата в руския форум за този софт. Има много коментари по настройките за различните зали и евентуалните проблеми.
    • mariq02
      mariq02
      Бронз
      Ми много си прав повечето кракнати програми имат вирус така че е рисковано ...нищо аз пак се засилих а и на микролимитите за сега не ми е много нужен.Натали това тествано ли е ?че ако барна нещо ония лудия ще ме разчекне
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей AApostolov,

Hold'em Manager, PokerTracker и много други създатели на покер софтуер са ни официални партньори и в името на добрите ни взаимоотношения не можем да позволяваме подобни подтиквания.

Още повече, когато те предлагат безплатен тест от по 30 дни - т.е. може да се изпробват и двата за 60 дни, за да се прецени кой е по-подходящ за конкретните нужди на потребителя. Всеки желае да има промоции свързани с тях и например през седмица подаряваме по един такъв с http://bg.pokerstrategy.com/poker/tasks/

Освен това - едно е коментирането на филми - нещо, което е напълно свободно и филмовите компании си имат официални трейлъри в YouTube например - друго е да се споделят линкове за нелегалното им тегленето - което отново не толерираме.
      Същото важи и за книги и много други неща. ;)

Поздрави,
      Александър
    • AApostolov
      AApostolov
      модератор
      модератор
      Първоначално публикувано от AlpinaBG
      Здравей AApostolov,

Hold'em Manager, PokerTracker и много други създатели на покер софтуер са ни официални партньори и в името на добрите ни взаимоотношения не можем да позволяваме подобни подтиквания.

Още повече, когато те предлагат безплатен тест от по 30 дни - т.е. може да се изпробват и двата за 60 дни, за да се прецени кой е по-подходящ за конкретните нужди на потребителя. Всеки желае да има промоции свързани с тях и например през седмица подаряваме по един такъв с http://bg.pokerstrategy.com/poker/tasks/

Освен това - едно е коментирането на филми - нещо, което е напълно свободно и филмовите компании си имат официални трейлъри в YouTube например - друго е да се споделят линкове за нелегалното им тегленето - което отново не толерираме.
      Същото важи и за книги и много други неща. ;)

Поздрави,
      Александър
      Именно , аз просто коментирах. Никой не подтиквам ,а просто давам алтернативен вариант. Има програми , които трият регистрите и следват нови 30 дни пробен период , но доста от функциите са ''орязани''.Не е много трудно да се досети ,че ако си преинсталира веднъж месечно windowsa или на 2 месеца 1 път ( ако ползва ХМ и ПТ ) пак ще е същия ефект , все пак банката й е 20 $ , а малката версия е 60 $. Разбира се може да се комбинира с някой приятел и да си разделят тези 60$ , което прави по 30$ на човек , но имайки в предвид оскъдната банка пак не е добро движение.

П.С Не подтиквам никого да върши каквото и да било. Според мен по-добре така ''кокошкарската'' 2-3 месеца докато си събере банка а и тъкмо да разучи самите ХМ и ПТ и тогава да си закупи , което й харесва.
    • mariq02
      mariq02
      Бронз
      Ами харесва ми програмата и в блога си утре ще направя обзор на месеца и идеята ми е да събера пари да я взема ..Най ме изкефи как афтоматично си маркира рибите :) , а мога и да ви качвам ръце което също е яко.Та целта за февруари ще е "да си купя ХМ2" може да следите блога и да заключите тази тема.
    • backbea
      backbea
      Бронз
      Ти хубаво си купи HM2, ама ако я сложиш на някой стар комп няма да отлепи. :f_thumbsup: