QQ на балона

• Georgi699
      Georgi699
      Бронз
      Така... бяхме 12 човека, първите 10 влизат в платените места, пуска ми QQurvi, имах 16,700 стак, някъв ми се плющи олл ин 6к, плащам му ги, показва ми 33 и ествествено удря сет на флопа, кви са тия лайна, всеки път ми снася някъв голям чифт на бъбала и всеки път губя от некви по-слаби лайна... следователно после срещу същия тъпак играх олл ин А8с, той ми плаща с ТТ и разбира се ме бъстна и за нещастния мен 12-то място за да ми е сладко :) )
      Въпроса ми е - Трябва ли да ги фолдвам тия скапани чифтове като се играе на балона, щото до сега, всеки път ги играя и всеки път ме бъстват с разни лайна... изобщо в тоя микрогейминг не мога да спечеля с никакъв чифт от 2 дни, минаха ми през ръцете АА,КК,QQ, JJ, TT, 99 с който съм плащал олл ини и нито 1 път не съм спечелил... вчера 2 пъти губя с АА и 4 пъти със КК във тоя микрогейминг, а бройката на загубите със дами вчера, дори не го броя, явно вече няма да ги играя никога олл ин пре флоп, щото абсолютно всеки път губя, или някой ми цъкне двойна или сет, тва е положението... но както и да е.. такава е играта, не искам да ми обяснявате, че няма как да печеля постоянно, трябва и да губя, ами аз за 2 дена със монстър ръце в тоя софтуер съм изгубил повече отколкото за 1 месец в други 2-3 софтуера, явно като те хване вариацията и те насира целия да приличаш на смачкано кучешко л*йно... но както и да е...
      ТРЯБВАШЕ ЛИ ДА ФОЛДНА QQurvite при игра на бъбала пре флоп, след като оставаха 2-ма до платените места? (аз не играя да влезна в парите, винаги играя за 1-во място, може би затова винаги плащам с такива добри ръце пре флоп и сигурно затова винаги ме изчукват с някви жалки ръце...)
  • 19 отговора
    • koi4inka
      koi4inka
      Бронз
      Не само, че трябваше да ги фолднеш, ами направо треаше и да си sit out, докато не се спука балона.
    • Tanatos123
      Tanatos123
      Бронз
      Щом играеш за 1 място-логично е да не изтърваш дамите
    • adidasneone
      adidasneone
      Бронз
      Какви к*** какви пет лева? За да печелиш места от пето нагоре, трябва да крадеш максимално много чипове, когато остават няколко човека преди балона. Повечето мислещи на дребно играчи ще се зашият, за да вземат сигурни дребни парички ... не си задавай подобни глупави въпроси и това не би трябвало да влияе на играта ти .. следващия турнир и така :) кой колко загубил с АА, QQ ... айде стига бе хора... вариация ... не помните кога бет бийтвате, а само негативни истории... не помага това... променете мисленето и нагласата си ... или се откажете от покера и ще сте по-спокойни :)

Горе главата и ще имаш скоро успехи :) Не даваш статс за самия играч ... но дори да е мега мега нит пак бих колнал май 90% от случаите, а и не те е покривал с чипове...

УСПЕХ и не се впрягай много в подобни бет бийтс ... има ги :)
    • adidasneone
      adidasneone
      Бронз
      Първоначално публикувано от Tanatos123
      Щом играеш за 1 място-логично е да не изтърваш дамите
      +1
    • Georgi699
      Georgi699
      Бронз
      По това което прочетох, значи кол-а ми е правилен, просто софта ме е духнал... ами аз не се пазя като 90% от играчите, който се борят да стигнат до стотинките... винаги си ги пушвам като имам ръка и доста си ги крадя, просто и снощи КК на балона и пак от 3-те най-дългия... днеска същатата работа, дано скоро се отпуши и още да има банка, щото ако продължи тази ебавка с мене, да ме бутат, всеки път на балона със по-слаби карти, или ще си изтегля банката и ще спра с покера за известно време, или по-добрия вариант според мен е да си взема няколко дни почивка, без да пипам банката, щото с това се издържам и нямам намерение да си търся работа... покера ми харесва, ама като почнат тия глупости безкрайни и се чудя с какво трябва да играя, че да ги бутна, щото всеки път до балона стигам или правя минимално кешване, ама това не ме устройва, щото банката си отива надолу и надолу, а аз продължавам да си губя с монстър ръце, но както и да е... миналата година в края на Ноември ме огря с едно 3-то място и €750 още на следващия ден едно 2-ро място в друг турнир за €250 и за 2 дни бях 1к евро напред, знам че мога да играя играта и знам, че не съм некъв бастун, ама като почне да ме реже така постоянно и се чудя дали ще спре, докато имам €... вече 2 месеца и трупам само бет бийтове и нищо друго... да се надяваме скоро да спре и да ударя неква сумичка, колкото да стабилизираме нещата, че е зле работата...
      МЕРСИ ЗА КОМЕНТАРИТЕ !!! ОЦЕНЯВАМ ВСЕКИ КОМЕНТАР НА ВСЕКИ, КОИТО СЕ ОПИТВА ДА МИ ПОМОГНЕ, НЕЗАВИСИМО ДАЛИ КОМЕНТАРА Е ПОЗИТИВЕН ИЛИ ОТРИЦАТЕЛЕН !
      А ЗА ТЕЗИ КАТО koi4inka, ще те помоля да не пишеш повече в мой теми, щото не си падам по комплексарски изпълнения и безмислени коментари !
    • Georgi699
      Georgi699
      Бронз
      Е нямам думи вече... 134 регистрирани при 15 платени места, влезнах в парите за да изгоря на тъпото 11 място за €14.70 и имах КТ със останали 5 ББ при блайндове 2,5/5к и бях на ББ и естествено тоя на СМ влиза олл ин да ме краде, плащам му, показва Q9 флопа идва АА6, и ест търна идва Q и до там... взимам си няколко дни почивка, щото ми се повръща вече от тази зала, през последните 3 дни не спира да си први гъргара с мене, малко почивка, ще ми се отрази добре...

Успех !
    • adidasneone
      adidasneone
      Бронз
      На никого не налагам мнението си, но и не искам да прозвучи обидно. Напротив тук сме, за да си помагаме и дори негативни коментари са ни от полза, защото всеки има своя гледна точка и има право да изложи доводите си. При разноцветни К10 срещу Q9 e ясно, че ПФ си фаворит 64/36%, но замисли се как спечели онези 1К евра ... все някъде си бил назад в ръката и си имал късмет, а ако не е било така, то трябва да спечелиш поне 5/6 флипа, ако не и повече, за да спечелиш даден турнир. При масовките в Старса колкото и да е добър даден играч, трябва и картите да издържат, за да стигне поне до топ 5.

Поздрави и успех по масите

П.С. Не мисля, че "koi4inka" се е заял с теб в коментара си. Може би е вкарал малко сарказъм, но не бива да го атакуваш така директно. Пак само мое мнение :)
    • koi4inka
      koi4inka
      Бронз
      Такива коментари като моя ще спрат в момента, в който спрат да съществуват и такива като теб, според които 5-6 загуби с ПП означават световен заговор срещу него.
    • Georgi699
      Georgi699
      Бронз
      Първоначално публикувано от koi4inka
      Такива коментари като моя ще спрат в момента, в който спрат да съществуват и такива като теб, според които 5-6 загуби с ПП означават световен заговор срещу него.
      какви заговори ? за какво ми говориш? смени си дилъра и изчезни ! :f_rolleyes:
    • stefan275
      stefan275
      Бронз
      Първоначално публикувано от Georgi699
      какви заговори ? за какво ми говориш? смени си дилъра и изчезни ! :f_rolleyes:
      Не си трови с глупости главата.
      Аз преди финалната маса ми дойдоха чифт каубои и влезнах ол-ин щото стака ми беше под 10 ББ И некъв колнас 72 суитед от големиа блинд и флопна флуш.
      По принцип гледай кой си варди стака на бъбъла и него атакувай.
      Добре си изиграл ръката на бъбъла не се коси
      Другият път да не хвърлиш АА чифт само защото си на бъбъла.
      Знам, че оцеляването е важно ама като отидеш на финалната маса с малък стак?
      Затова натискай и увеличавай стакът[quote][i]

.
      Успех ти пожелавам:gl:
    • stefan275
      stefan275
      Бронз
      Първоначално публикувано от adidasneone
      На никого не налагам мнението си, но и не искам да прозвучи обидно. Напротив тук сме, за да си помагаме и дори негативни коментари са ни от полза, защото всеки има своя гледна точка и има право да изложи доводите си. При разноцветни К10 срещу Q9 e ясно, че ПФ си фаворит 64/36%, но замисли се как спечели онези 1К евра ... все някъде си бил назад в ръката и си имал късмет, а ако не е било така, то трябва да спечелиш поне 5/6 флипа, ако не и повече, за да спечелиш даден турнир. При масовките в Старса колкото и да е добър даден играч, трябва и картите да издържат, за да стигне поне до топ 5.

Поздрави и успех по масите

П.С. Не мисля, че "koi4inka" се е заял с теб в коментара си. Може би е вкарал малко сарказъм, но не бива да го атакуваш така директно. Пак само мое мнение :)
      Georgi699 Помисли върху това което ти казва този човек, защото ще ти е от полза:gl:
    • stefan275
      stefan275
      Бронз
      Първоначално публикувано от adidasneone
      Какви к*** какви пет лева? За да печелиш места от пето нагоре, трябва да крадеш максимално много чипове, когато остават няколко човека преди балона. Повечето мислещи на дребно играчи ще се зашият, за да вземат сигурни дребни парички ... не си задавай подобни глупави въпроси и това не би трябвало да влияе на играта ти .. следващия турнир и така :) кой колко загубил с АА, QQ ... айде стига бе хора... вариация ... не помните кога бет бийтвате, а само негативни истории... не помага това... променете мисленето и нагласата си ... или се откажете от покера и ще сте по-спокойни :)

Горе главата и ще имаш скоро успехи :) Не даваш статс за самия играч ... но дори да е мега мега нит пак бих колнал май 90% от случаите, а и не те е покривал с чипове...

УСПЕХ и не се впрягай много в подобни бет бийтс ... има ги :)
      Ето това е много вярно браво пич!
    • zaf82
      zaf82
      Сребро
      А бре кво ти пука, мачкай тъпите руснаци и тва е. Много ясно,че кол с QQ, това,че не са издържали голям праз. Днес не върви,ама утре....... Продължавай да си играеш играта, както досега и толкоз
    • Georgi699
      Georgi699
      Бронз
      Благодаря за коментарите пичове ! Оценявам го !!!
      Приемат се всякакви съвети, независимо под каква форма са. Гледам да развивам играта си и всеки съвет или критика са важни за мен!

Наздраве :f_drink:
    • ate1977
      ate1977
      Бронз
      .
    • stefan275
      stefan275
      Бронз
      Първоначално публикувано от zaf82
      А бре кво ти пука, мачкай тъпите руснаци и тва е. Много ясно,че кол с QQ, това,че не са издържали голям праз. Днес не върви,ама утре....... Продължавай да си играеш играта, както досега и толкоз
      Така е бой по каските на братушките и продължавай да ги мачкаш Men:fouet:
    • adrianbg
      adrianbg
      Бронз
      Господи моля те прибери си вересиите!!Те не са виновни господи:fouet: :fouet: :fouet:
      Не само, че трябваше да ги фолднеш, ами направо треаше и да си sit out, докато не се спука балона.
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Преместена в по-подходящ раздел. :)

Поздрави,
      Александър
    • yanchevadan
      yanchevadan
      Бронз
      На първо време е наложително да се освободиш от result oriented мисленето, защото няма никакъв шанс да се развиваш по този начин. Винаги ми е било много смешно, когато някой каже аз играя за първото място, като че останалите играчи играят за последното. Във всеки един момент, независимо дали в първата ръка, на балона, или на хедс ъпа, ходовете ти трябва да се основават на повишаване на ЕВто ти, а не за да станеш първи, пети, десети, да кешнеш и т.н. Може да бъде правилно да фолдваш всеки две, дори АА, може да бъде правилно да буташ всеки две, може да е и нещо между тях. Винаги има много фактори, които да се вземат предвид, но въпросът, който трябва да си зададеш е ще увлича ли ЕВто си в турнира след този ход в дългосрочен план. Нищо друго не би трябвало да те интересува. И накрая очевидно не си видял истинската сила на вариацията. щом толкова се оплакваш от 2 лоши поредни дни.