безплатни пари

• jan199573
      jan199573
      Начален
      Исписва ми Данните ти бяха потвърдени от екипа ни. Можеш да очакваш първата част от твоите безплатни пари за покер през следващите 72 часа. След като парите бъдат кредитирани по сметката ти, ще можеш да играеш в избраната от теб покер зала. А минаха 72 часа а ги няма още
  • 17 отговора
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей jan199573 и добре дошъл във форума ни!

Виждам че си направил всичко това и трансферът е стартирал на 31-ви следобеда.
      Т.е. 72 часа от този момент ще са минали днес (3-ти февруари) следобед.
      Като цяло тези 72 часа са именно споменати поради това, че от залата не могат да обработват заявки за трансфери през почивните дни, така че ще те помоля за още малко търпение. За момента всичко е наред и трансфера е заявен. В момента очакваме отговор от PKR и когато получим такъв ще те информираме за състоянието на безплатните пари за игра на покер.

Междувременно ти препоръчвам да се запознаеш със следните страници, на които ще намериш полезна информация свързана с безплатните пари за игра на покер в тази зала:

Възползвай се максимално от членството си в PKR и вземи още $35 от безплатните пари
      Полезна информация за безплатните ти пари в PKR

Поздрави,
      Александър
    • xpeRRRRR
      xpeRRRRR
      Бронз
      Здравей xpeRRRRR,
      Екипът ни обслужване на клиенти потвърди данните ти - това означава, че ние сме стартирали трансфера на безплатните ти пари за покер и би трябвало да пристигнат по сметката ти в покер залата през следващите няколко часа. Моля отбележи, че в някои случаи отнема до 72 часа, преди парите да пристигнат.

Провери статуса на трансфера им на тази страница и открий как да отключиш още безплатни пари за игра, като каниш приятелите си.И при мен е същата ситуация защо след като са минали 72 часа не са ми дошли тези 45 $ и друг въпрос имам в реални пари ли ще ги изпише и какви са условията за да мога да използвам тези пари трябва ли да ги разиграя и как по точно? Благодаря предварително ...
    • jan199573
      jan199573
      Начален
      Все още не са ми трансферирани парите да не би да има някъкъв проблем
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей xpeRRRRR и добре дошъл във форума ни!

Радвам се да те информирам, че всичко с трансфера ти трябва да е наред и той да е приключил. Имаше малко затруднения от страна на PKR с обработката на трансферите, но вече всичко е наред и всички забавени такива са приключени.

Имай предвид, че без депозит получаваш $10 от тях. За останалите $30+$5 трябва да изпълниш различни условия.
      Парите са реални, като от сумата $45 само $5 са във вид на Sit & Go билети.

Повече за тях и как да получиш останалите $35 можеш да научиш от следните страници, на които ще намериш много полезна информация свързана с безплатните пари за игра на покер в тази зала:
      Възползвай се максимално от членството си в PKR и вземи още $35 от безплатните пари
      Полезна информация за безплатните ти пари в PKR

Успех на масите и се надявам се да бъдеш активен във форума и те каня да се представиш на общността ни - ТУК.

Поздрави,
      Александър
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей и на теб jan199573,

В твоя случай има проблем с потребителското ти име. В момента проверявам какъв е той, но мисля че избраното такова прави някакъв проблем със системата на залата. След като получа повече информация ще те насоча как да разрешиш случая.

Поздрави,
      Александър
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      jan199573, имаш съобщение с описание на проблема и как можеш да го разрешиш.

Поздрави,
      Александър
    • Stivensantt
      Stivensantt
      Бронз
      Здравейте
      Не мога да кача снимка на лк на сайта
      След като избера снимка и я сложа да я качва ми излиза това =>
      Статус: Качването за съжаление не беше успешно.
      Възникна грешка. Моля опитай отново.(#1)
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей Stivensantt и добре дошъл в общността ни!

Ще те помоля в такъв случай да пишеш на отдела ни за обслужване на клиенти, за да те насочат какво трябва да направиш. http://bg.pokerstrategy.com/home/support/

Преди това обаче провери дали снимките ти са записани в някакъв от по-разпространените формати - .jpg .png или .bmp например, както и да не са много големи като размер на файла.

Ще се радвам, ако те видя активен във форума ни и те каня да се представиш на общността ни - в специалния раздел за това. :f_thumbsup:

Поздрави,
      Александър
    • gibbonbg
      gibbonbg
      Бронз
      Здравейте! Опитвам се да заявя своите безплатни пари. стигам до стъпка 5 и когато натисна cashier бутона абсолютно никакъв прозорец не излиза. Ако може нещо да се направи, ще ви бъда благодарен.
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей gibbonbg и добре дошъл във форума ни,

Съжалявам за закъснелия отговор, но в този случай ще те помоля да се свържеш с отдела за обслужване на клиенти на залата PKR, като има предоставиш детайлна информация за проблема. Това можеш да направиш, като им пишеш на следния имейл адрес:

support@pkr.com

Като цяло, като натиснеш бутона "Cashier" трябва да се отваря нова страница на използвания от теб Интернет браузър - независимо дали това е Internet Explorer, FireFox, Google Chrome, Opera или друг - залата използва посочения за предпочитан от теб.

Възможно ли е да си задал някакви ограничения на браузъра или някаква антивирусна програма да блокира достъпа до него от страна на софтуера на PKR?
      Не се ли появяват никакви съобщения?

Поздрави,
      Александър
    • gibbonbg
      gibbonbg
      Бронз
      Не се появяват съобщения. Пробвах да изключа антивирусните програми, но не се промени нищо. Но аз се рових доста в сайта на пкр и видях, че от там също мога да си въведа адреса. Така че, засега нямам проблем :) успях да въведа данните и си чакам безплатните пари.
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей gibbonbg,

Благодаря ти за отговора и споделеното решение на проблема - така ще го имаме предвид, ако се случи и с някой друг, въпреки че не помня такъв случай.
      Въпреки това ти препоръчвам да пишеш на отдела им за обслужване на клиенти, защото мисля че ще могат да ти дадат съвети какво да направиш, за какво да провериш като най-честа причина, защото макар че ще можеш да се справяш и през страницата им - това е доста по-неудобен вариант - бих казал една идея по-несигурен.

Поздрави,
      Александър
    • phoenixs1985
      phoenixs1985
      Начален
      и при мен няма още преведени пари защо се бавят
    • koklito87
      koklito87
      Начален
      при мен сашто няма превод та от сапорта в пкр ми казват за покерстратеги несам бил през саита
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравейте phoenixs1985 и koklito87 и добре дошли във форума ни.

За съжаление и двамата не сте си регистрирали сметките в PKR чрез указанието ни за това и те не са тракнати. Това означава, че няма как да се възползвате от ексклузивните ни предложения за тази зала, сред които са и безплатните пари за игра на покер.

За момента това е единствената от залите, в които могат да бъдат получени и в същото време е достъпна, така че ще трябва да изчакате нова такава зала, но имайте предвид, че трябва внимателно да следвате указанията ни. Ако сте имали сметки в залата преди това или не сте ги създали следвайки указанията ни - няма как да се възползвате от предложенията.

Каня ви да видите други предложения на някои от следните страници:

Партньорските ни покер зали
      Промоции

Поздрави,
      Александър
    • SlimShady322
      SlimShady322
      Бронз
      moje li da mi kajete az depozirah na 26 a vse oshte ne sam poluchil bezplatite 30$v pkr pishe na acounta mi che e traknat pravilno a parite gi nqma shte gi polucha li izobshto
    • Vankata112
      Vankata112
      Бронз
      Здравей, SlimShady322

Получи си отговор тук Bezplatni 30$ v pkr

Поздрави,
      Иван