Този сайт използва бисквитки (cookies), за да подобри работата ти с браузъра. Продължавайки да използваш сайта ти приемаш подобни бисквитки. За повече информация и настройки, виж Политиката за бисквитките и Политиката за конфиденциалност. Затвори

Тренировки с chokata

• chokata
      chokata
      Бронз
      Здравейте,

Играя покер от около 5 години като повече от 2г се издържам от покер основно до $30 СНГ-МТТ, имам няколко часа при треньори но по-голямата част си подобрявам играта сам. На повече е ясно, че не от всеки покер играч става треньор по покер, но според мен е до практика и подход та за това и цените първоначално ще са доста ниски, нямам много практика като треньор ( помагал съм на доста познати, дискутираме сме ръце, видео и т.н. ) но смятам, че ще бъда полезен на средно добри играчи да си подобрят играта.

Офертата'e за:

Bсякакъв вид СНГ турбо формати до $30 без -heads up

45man-180man-90man psko

Как ще се развива сесията

Всякакъв вид съвете, използване на хъд програми, начин за провеждане на сесията според форматите, начини за справяне с тилта и т.н... основно.

1.Игра на живо Аз или вие ще играете и ще анализираме играта ви.
      2.Преглед на турнир и дискутиране на ръце които ви затрудняват.

Цена за СНГ тренировки на лимити до $30:

1 час- $35
      5 часа - $150

Група от 4-5 човека сесия за 3 часа - $150

Като предлагам coaching for profit , но за това ще се разберем на лично.

графика последните 2г откакто съм в стабле само за снг

за връзка с мен

лс на лично

skype - chokoo88
  • 26 отговора
    • vspasov
      vspasov
      Бронз
      Здрасти . Бих желал да взема 5 часа . Писах ти л.с
    • gugrica
      gugrica
      Бронз
      Вече ми беше полезен, бачи, как ги бях забравил тия благи фифтита ... Ей са ги почвам ! :)
    • Drakona32
      Drakona32
      Бронз
      След като видях тази тема,реших да взема няколко часа с Чоката и да пробвам да сменя формата от фифти(където не прогресирам много :f_frown: ) на 45турбо и 18 турбо 3,5$.За съжаление нямах много време тези дни,за обучение и игра.Резултата за 5 дена е:
      http://gyazo.com/c91d78ab4207cc872744cace558c3031
      Мисля че след още няколко часа може да доизчистим доста грешки които правя,защото форматите са доста различни,а и не съм играл турбо преди.
    • Drakona32
      Drakona32
      Бронз
      Днес играх още малко:
      http://gyazo.com/a75892d506a5601e1e6604a3aeb2c3e5
    • Kamen992
      Kamen992
      Бронз
      Взех един пакет и съм супер доволен от Мариян. Има много неща, на които може да ви научи, неща, които ги няма в сайтовете. Играхме 6-макс на средни лимити и тотално доминирахме полето от играчи. Ето графиката за целия ми покер период като на 3300 започнах коуча :profit:
    • chokata
      chokata
      Бронз
      Така да ъпна малко темата , последните 2г сериозно почнах да си подобрявам играта, влезнах в стабле не съм някакъв кръшар, но съм доста добре за нивата нa които играя. Малко промених офертата да ca малко по евтини часовете , които мисли че има какво да промени във играта да бие $5-$30 нивата със сигурно имам на какво да го науча.
    • mudkicker
      mudkicker
      Начален
      чока,много скъпо сякаш ве,то за да дам 30 $ на час за коч,трябва вадя по 130,ама не вадя.
      Дай,я пусни малко фитил,за зарибявка така,като по телевизора,рекламите,бъди търговец,а не се знае какво ще клъвне...някое мисирче примерно...:f_biggrin: :f_biggrin: :f_drink:
      Зарибявката му е майката...мисири има
    • chokata
      chokata
      Бронз
      Средно на час за снг повече треньори взимат между $60-$100 тренировките са 99% на английски, зарибявка винаги има след като някой се реши да се учи. Няма как след толкова време учени, отделено време по масите да почна за $2/час да уча , а не е като да съм някъв фиш топ20 Leaderboard за снг :welcome:
    • kukera
      kukera
      Сребро
      Чока а от къде си по принцип.
    • Публикацията е премахната

• TigerII
      TigerII
      Начален
      lol
    • guners89
      guners89
      Бронз
      Според мен цените са супер за нивата. Реално ако се замислите дори да играете с AV Buy-in $1 турнири пак ще ги избиете доста бързо.
      Аз в момента играя кеш на нл5 и за коучиг плащам по 300€ за 5 часа.
      Определено си заслужава, а и сам чувал хубави отзиви за чоката.

• 1
    • 2