Challenge 50k hands 5bb/100 EV winrate 30days.

• Malykzaek
      Malykzaek
      Бронз
      Здравейте.

Ако някой очаква да прочете или види нещо интересно може да "продължи напред" с следващата тема :D
      Самото предизвикателство не е нещо голямо, особено за НЛ4, но след като се прехвърлих в Микрогейминг от Покерстарс имам усещането, че играта върви страшно бавно и едва правя 1000 ръце дневно.

Целта на предизвикателството е да успея да се мотивирам достатъчно, за да направя обема, който искам, а и ако изиграя броя ръце с уйнрейта, който целя ще имам нужния ролл, за да шотвам НЛ10.
      Уйнрейта, който съм посочил е абсолютния минимум, който целя и се надявам крайния да бъде поне 7-8бб/100.
      Не очаквам някакви съвети и предложения към темата, тъй като знам какво е нужно да направя, за да бия лимита и как да си разпределя времето, за да достигна обема. Играя средно 6 маси, като когато имам желания отварям още 2.

Вчера имах най-тежката си сесия с 10БИ загуба в залата и това беше и главната причина, за да се замисля за начин да вкарам нещата в правия път.

Ето една графика за цвят, откакто играя в залата. Първите няколко хиляди ръце са от НЛ2.

Започвам от днес като крайния срок е 13.03.2015.
      Ако не успея да изпълня чалънджа слагам останалия ролл на червено и каквото стане :f_thumbsup:
  • 1 отговор