100$ to $5000 in 3 month/challenge !?!

• sttoil
      sttoil
      Бронз
      Здравейте отново и от мен на всички приятели и не приятели :)
      Както се е разбира от заглавието, ще се опитам отново да се върна към любимото хоби изграждайки прилична банка поне за middstakes poker.
      Да събера прилична банка и да се разплатя с някой инвеститори с който по една или друга причина не успяхме да реализираме печалба.
      Депозирам 100$ в покерстарс и ще се опитам в рамките на месец и половина два да ги дигна до 1000е които да депозирам в Ipoker и за около месец игра да дигна до 5000$, което е и целта на предизвикателството. Банкрола е следният:

100$ - 1.5$ / 45м СНГ.
      200$ - 2.2$ / 36м стормсателити- 150$ stoploose
      250$ - 2.5$ / 180m SNG - 200$ stoploose
      3.5$ -3.5$ / 45m SNG 250$ stoploose

Като бия тези нива, ще реша как да продължа, като вероятно с около 600$-700$ ще шотвам 3.5$Р и 8$ / 180м СНГ-та до 500$ stoploose.
  • 25 отговора
    • willyking
      willyking
      Бронз
      Успех и ъпдейтвай по-често. :)
    • Vankata112
      Vankata112
      Бронз
      Здравей,

Успех и от мен. И аз бих се радвал на чести ъпдейти.

Поздрави,
      Иван
    • sttoil
      sttoil
      Бронз
      Привет и на двамата ми читатели :)
      Ще ъпдейтвам, но нямам програма с която да следя резултатите, та някои ако знае подходяща такава безплатна да пише.
      Поиграх малко четвъртък(20СНГ-т) и петък 40-50СНГ-та и резултата е +25$. Играя също така и Спин§го за билетчета за фрееролите дано и от там ударя някой :) . Днеска и утре ще се понапъна да направя 200 снг-та, с рой около 25% може и да мина 200$ банка и другата седмица да почна да шотвам 2.5$, понеже през седмицата идва малко кофти и работа 8 часа и игра 4-5 след това.

Поздрави

Банка 125$
    • vspasov
      vspasov
      Бронз
      Инсталирай си триал версията на покертракер 4 и след 30 дни като си дигнал банката може да си купиш смал стейкс версията с 10% отстъпка оттука . Мисля че за снг и мтт играчи е много по добра опция от ХМ 2 .
    • sttoil
      sttoil
      Бронз
      Дам точно това направих, не съм позлвал ПТ а само хем ми е малко мъгла отчита ми 18 турнира само с -27$ а имам вече около 100. Малко помощ какво да направя да отчита по-време на сесия ?
      Иначе трафика събота сутрин е убийствено слаб 15-20 турнира ги зареждам 2 часа, само на един от тях съм жив като имам 11-12бб-та пред фт.

Поздрави
      Банка 128$

Едит: Успях да го подкарам да ми показва статистики дори, остава само да го направя да отчита всичко и правилно.Което много ще улесни играта на 20 маси.
    • sttoil
      sttoil
      Бронз
      Играх каквото играх, като странното е че повечето печалби ми идват от Спин§го.
      Стига толкова за днеска, че е празник и трябва да ходим да се напиим. И утре е ден дет се вика.
      Това ми отчита сайта, като са без последните няколко сесии предполагам:
      winnings $27 / roi 27% / avg $1.47 / tournament 67
      Banka: 145$
    • tnotmotnotgwcrf
      tnotmotnotgwcrf
      Бронз
      Че какво му е странното да си напред в даден формат било то вариативен или не, за такъв малък семпъл турнири :) не виждам нищо странно, а и това сигурно са най-профитъбъл турнирите в старса в момента. Та къде е странното там където се правят най-много пари да си най-напред? :)
    • sttoil
      sttoil
      Бронз
      Hey tnotmotnotgwcrf & thanks,
      Тези спинчета са нътс :)

http://prntscr.com/6530fq
      Само се чудя с колко брм се качват нива на тези С§ГО мисля, че 50би дори са доста.
      Ще направя 1-2 часа почивка и завършвам деня с малко фрееролчета за релакс и утре ще реша как да продължа.
    • tnotmotnotgwcrf
      tnotmotnotgwcrf
      Бронз
      С какъв БРМ да ги играеш зависи от уинрейт-а ти. Ако ми кажеш какъв тип банкрол мениджмънт искаш (агресивен, среден или пасивен) и уинрейт-а ти (тук се иска доста семпъл за да можеш да направиш правилно предположение) ще ти препоръчам банкрол система.

по-добре е да направиш пасивно предположение за уинрейт-а си отколкото агресивно тъй като агресивно такова ще ти струва доста по-скъпо отколкото пасивно такова (тоест да не качиш лимитите толкова бързо колкото ти е възможно -> губиш малко ЕВ), но с агресивно направо зануляваш повечето пъти ако не си прав за ITM-то ти.
    • sttoil
      sttoil
      Бронз
      Today

Днеска не сме на работа и естествено цял ден играя :)
      Графиката от 7$ спинчета кърти. Имах късмет да изтегля едно 175$ 25х, та и да го спечеля :)
      Доигравам едно 2.75$ МТТ 20/90лефт и довечера сигурно още ще играя.
    • sttoil
      sttoil
      Бронз
      Привет еврибари :)
      Имам следният проблем с Хем: успях да го подкарам но теибъл фаиндера ми намира масите и ги показва като 6 мах маси вместо 9 мах и не ми тръгват статистиките ?
      Всъщност ми ги показва в онова прозорче теибъл манагер а таибъл фаиндера не намира нищо, като цъка с десен бутон го сменя от 6 мах на 9 мах, пак нищо не става.
    • sttoil
      sttoil
      Бронз
      3$ Spin&Go, Нямах достатъчно късмет да изтегля по-големо само едно 10х(30$во), което не успях да спечеля, но 4х(12$ви) и 6х (18$) се падаха достатъчно често за да се прави приличен профит.
      Graph
      Утре цял ден ще ги играя, да видим какъв обем ще мога да вкарам и дано да рънвам добре :f_biggrin:
    • gbachiyski
      gbachiyski
      Бронз
      Не разбрах, затова ако можеш поясни.Направи около 360 турнира за една сесия , така ли ?На колко маси играеш едновремено.
    • Vengeance166
      Vengeance166
      Бронз
      tnotmotnotgwcrf, за спин н гоу ли имаш предвид, че са най-профитъбъл, аз от няколко 2 плюс 2 мнения останах с впечатление, че си негативно настроен относно спиновете спрямо другите възможни формати за игра за някой средностатистически рег. Играеш ли ги и смяташ ли, че поне 7 и 15 долара могат да бъдат бити(дори с чутовна вариация) с уменията и обема на добър играч от нивото на сттоил, че споменаваш, че там се правят най-много пари?
    • sttoil
      sttoil
      Бронз
      :) Не за една сесия, за няколко дни понеже след работа съм и изморен и не съм в кондиция за дълги СНГ/МТТ сесии обикновенно, реших да пробвам тези.
      Играя на 2 маси обикновенно, рядко отварям още 2 като се тилтна :) понеже играта е доста динамична и не мога да следя достатъчно добре играчите на повече.Но да не кажа 60-70% от турнирите свършват макс второто или третото ниво на блиндовете рядко някой да стигне до 30/60 или 40/80 блиндове примерно. Така че мисля 100турнира за около 2 , 2 и 1/2 часа се правят на 2 маси.
    • vspasov
      vspasov
      Бронз
      Здравейте. И мен ми е интересно мнението на aubibek за спиновете и ако може да каже как е по офертно според него да се играе 3Р 180 мен, понеже се чудя кой от двата да подхвана, а тъй като трябва и да тегля се притеснявам дали бих могъл да изкарам добър профит на 7-те за месец с хубав обем. Не обичам heads up, ама спиновете ми харесват заради лотарията :coolface: , въпреки че е малко вероятно да закачим голямото.

Стоил , ъпни плс да видим какъв обем си направил и какви награди са ти се падали от по-големите :profit:
    • sttoil
      sttoil
      Бронз
      Що стана старса замря ?
    • kuramii
      kuramii
      Бронз
      И на мен ми е интересно има ли някои да ги пляска освен Bighusla де.
    • tnotmotnotgwcrf
      tnotmotnotgwcrf
      Бронз
      Има много хора които кръшват формата.

Но от тук нататък ще става все по-труден и по-труден поради големия наплив на регове от различни (преидмно от ХУ) формати.
    • 1
    • 2