зуум 6 макс 0.05 - 0.10

• Georgi699
      Georgi699
      Бронз
      1-ва ръка със която се удвоих
      2-ра ръка на която също се удвох
      3-ра ръка, която си е епична

Искам критиките ви и за 3-те ръце :) наясно съм, че 2-та не трябваше да му играя само на кол, зарад 2-те пуканки на флопа, ама го поставях на АQ и затова му играех по този начин, че исках да му взема целия стак.
      3-тата ръка, много хубаво се получи със неговия флъш до А на ривъра и го биеше само каре и фул хаус и за негово съжаление държах фул хаус.
      седнах с $5 и след 250 изиграни ръце надолу и нагоре, тия 3 ръце се случиха за около 10 минути и така $5 се превърнаха във $33 + $10 бонус от ВПП точки = $44
      Най-интересното е, че има страшни риби на това ниво... като този от 2-та ръка ... как може да ме ри-рейзнеш с JTs извън позиция :coolface:
      1-та ръка, след като му ги бутнах ол-ин аз ако играех, щях да фолдна и да го поставя с нещо доста силно, тъй като, ще е пре-флоп рейзъра, но пичагата явно реши, че 99 е добре ръка. Единствения проблем в тази ръка е, че не бях с максимума $ за масата, иначе щях да му взема повече :profit:
  • 4 отговора
    • Публикацията е премахната

• Публикацията е премахната

• Georgi699
      Georgi699
      Бронз
      Виждам, че някой папуняк е цъкнал палец надолу и се чудя, какъв ли бастун трябва да си, да цъкнеш МИНУС, а да не дадеш някакъв обоснован коментар, които да подкрепи този вот?