Покер литература

• Nigh17
      Nigh17
      Начален
      Здравейте на всички,
      Понеже нямам нужният статус за да задам въпроса си на някой от администраторите ще го задам тук с риск да спамя. Ровейки се из форума не видях тема за покер литературата. Искам да чуя мнението на тези, които са прочели дадена книга и са останали очаровани или разочаровани и кои според вас са най- добрите книги в дадена категория на покера. Например в момента чета първата си книга свързана с покер, Покер Арсенал на Майк Каро от поредицата Покер Експерт която е ориентирана най-вече в кеш формата, а аз играя предимно стг и в последствие съм малко разочарован. Съжалявам за спама, схванахте идеята ми надявам се.
      Поздрави и късмет по масите!
  • 8 отговора
    • Публикацията е премахната

• jaarJaar
      jaarJaar
      Платина
      Няма да стане с литература, взимай 10 часа коучинг от някой и ще спестиш много мъки

• Nigh17
      Nigh17
      Начален
      Благодаря за предложението, но в момента нямам средствата за коучинг. За вбъдеще ще го взема предвид.

• AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей Nigh17,

Тук можеш да откриеш линкове към книги, сред които и такива за Sit & Go играчи: http://bg.pokerstrategy.com/poker-tools/books/

Написаното от jaarJaar също е полезен съвет, но както и самите треньори често казват - играчът първо трябва да има определено ниво на знания, за да могат да му преподават на съответното ниво и да се радва на по-добри резултати от тренировките.

Поздрави,
      Александър