Какво Значи Това ?!

• P0L111
      P0L111
      Бронз
      Здравей RUMEN,

За съжаление трябва да ти съобщим, че сметката ти не премина нашата проверка на самоличността и затова не можем да ти преведем началния капитал от $50.

Моля обърни внимание: За да предотвратим злоупотреби със системата ни за сигурност, нашите служители нямат право да ти дават конкретна информация за твоята проверка на самоличността. Тази проверка не може да бъде повторена или решението да бъде променено. Тези условия важат и в случаи, когато по грешка сме взели погрешно решение. Ако случаят е такъв, ние те молим да приемеш искрените ни извинения за причиненото неудобство.

Ти, разбира се, въпреки това можеш да станеш активен член на PokerStrategy.com и да се възползваш от нашите различни предложения. Можеш да дискутираш във форума, да гледаш видеоматериали, да посещаваш тренировки, да четеш статии и да отключваш съдържание за напреднали, за да подобряваш покер играта си.

Ти можеш и да получаваш StrategyPoints, без да си получил началния капитал от $50. За целта просто си избери бонус за първия си депозит в една от партньорските ни покер зали. Ти ще получищ чрез нас най-високят възможен бонус за първи депозит. Ако например депозираш $10 собствени средства, при един бонус от 200% получаваш допълнителни $20:

----- Кликни тук за всички бонус предложения: -----

http://bg.pokerstrategy.com/online-poker-rooms/

И КАКВО ПРИНУДИХА МЕ ДА СИ ДАМ ЛИЧНИТЕ ДАННИ И МИ ЗАЯВЯВАТ ЧЕ НЕ САМ ПОДХОДЯЩ... Е НЯМА ТАКАВА ГЛУПОСТ
  • 1 отговор
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей,

Както вече са те информирали колегите, това решение е взето въз основа на нашите Правила и условия за ползване.

Предполагам, че колегите ми от отдела за сигурност са имали основание за това решение. За съжаление не можем да ти дадем повече информация, за да предотвратим злоупотреби с нашата система за сигурност.

Поздрави,
      Станислав