PetiofyBG

• Bombay122
      Bombay122
      Бронз
      Здравейте.
      Имам един въпрос. Понеже се насочвам главно към онлайн покера вече и ако искам да направя блог мога ли да качвам видео материали с ръце от турнирите които мисля че са интересни за анализ и от други играчи? Питам защото не намерих такава опция а играя ПКР, а там си записвам ръцете като ми сваля файла на компютъра.
      До сега само съм влизал тука в сайта и само съм наблюдавал отстрани без да се включвам в разговорите и реших да променя нещо защото ще ми е интересно да чуя и други мнения за играта ми по онлайн масите.
  • 12 отговора
    • djbobbybb
      djbobbybb
      модератор
      модератор
      Здравей Bombay122 ,

Чудесно решение да започнеш блог със видео ръце от PKR смятам че ще е доста интересен :f_thumbsup: .

Видео се добавя с този бутон от панела :

Ето и примерна ръка , където SashoRoman ми прибира чипове на 75$ Титан :f_drink:

Поздрави,
      Боби.
    • Bombay122
      Bombay122
      Бронз
      Този SashoRoman :D почва да ми омръзва да слушам навсякъде за него (шегувам се) :D До преди малко бях с него ... Познавам го от дете и ми показваш примерна ръка точно с него :) ))
    • Bombay122
      Bombay122
      Бронз
      Първоначално публикувано от djbobbybb
      Здравей Bombay122 ,

Чудесно решение да започнеш блог със видео ръце от PKR смятам че ще е доста интересен :f_thumbsup: .

Видео се добавя с този бутон от панела :

Ето и примерна ръка , където SashoRoman ми прибира чипове на 75$ Титан :f_drink:

Поздрави,
      Боби.
      Сега само да проверя дали съм направил всичко както трябва със регистрации и прочие. :)
      Това е една ръка където ме бетбийтнаха на Колизеума в ПКР и завърши 3ти :(
    • Bombay122
      Bombay122
      Бронз
      Нещо не стана ...
    • Bombay122
      Bombay122
      Бронз
    • Bombay122
      Bombay122
      Бронз
      Аа готово трябва малко повече да се поровя тука в сайта ви да свикна, но и това ще стане като почна с блога. трябва само да преценя към какво да се насоча да пиша да си направя нещо като план за да не е някоя боза която няма да е интересна на никой и ще го започна. Благодаря за инфото скоро ще се видим пак :)
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей Bombay122,

Идваш във форума ни в сравнително подходящ момент по отношение на свикване, защото до скоро беше напълно различен и щеше да ти е доста объркано тъкмо да свикнеш с едни опции и разположението им, които са различни от други форуми и изведнъж всичко да се смени отново.

Но основно исках да питам - от къде имате тези видеа? Гледам как са озаглавени и подозирам, че е някаква опция в PKR, която не съм виждал и която е много яка при някои компютърни игри. Ще споделите ли с djbobbybb, че ми стана интересно? :)

Не за друго - но за разлика от доста по-удобния текстови формат, тук може да се видят детайли като - колко бързо е направено дадено действие например - което понякога е важна част от едно решение - например мигновен кол или пуш, или такъв с time bank (поне според мен де).

Поздрави,
      Александър
    • Bombay122
      Bombay122
      Бронз
      Тази опция я има в ПКР на MyPKR имаш игрова история, там са ти запаметени всички турнири и ръцете в тях. Избираш който турнир искаш и дадената ръка, която ти я показва точно с такова видео, когато я изгледаш ти излиза една червена точка (записване) и ти я качва като фаил на компютъра в историята на ПКР. От там те пита дали искаш да ъпнеш в youtube, дори и откажеш като си влезнеш в профила на youtube знаете как се качват файлове, намираш го в компютъра ти и след това го споделяш тука. :) Общо взето е това
    • Bombay122
      Bombay122
      Бронз
      Мене ме дразни това текстово показване на ръцете и заради това попитах как мога да кача това видео тук. Така можеш да направиш много по добра преценка на дадена ръка, да видиш колко бързо е платено както каза и т.н.
    • Bombay122
      Bombay122
      Бронз
      Така сега ще е много по удобно да направя това което искам с блога който мисля да направя като споделям такива видеа за анализ от други играчи :)
    • djbobbybb
      djbobbybb
      модератор
      модератор
      Първоначално публикувано от AlpinaBG

Но основно исках да питам - от къде имате тези видеа? Гледам как са озаглавени и подозирам, че е някаква опция в PKR, която не съм виждал и която е много яка при някои компютърни игри. Ще споделите ли с djbobbybb, че ми стана интересно? :)

В темата за софтуера обясних подробно опцията :f_drink:

Риплей на ръцете
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Мерси и на двамата! Полезно да го знам. :)
      :f_drink: :f_drink: :f_drink:

Поздрави,
      Александър