Мило Дневниче

• 10 отговора
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Здравей, PaRovstelar,

Честито ти Мило Дневниче!
      А имаш ли някакви цели за дневничето или просто така, да споделяш?

Поздрави,
    • Tanatos123
      Tanatos123
      Бронз
      Любов ли бе да го опишеш...........
    • PaRovstelar
      PaRovstelar
      Бронз
      @Елена

Имах идея да го направя като монолог между мен и ''Мило Дневниче'' , но пък като се замисля не съм достатъчно добре подготвен за нещо такова. Трябва да подбирам думите и да си структурирам по-добре изреченията , а пък да не говорим за правописните и пунктуационни грешки ,които най-вероятно ще допусна. Затова ще го давам малко по-скромно и по-полека.

Като за начало мисля да депозирам 100 в старс и 100 в покерхевън . Няма да си поставям много цели и ще се опитам постепенно да ги добавям и надграждам. Следващия месец ще започна ,а дотогава ще помисля как да правя някои неща по-добре и по-ефективно, не само в покер отношение. Те все пак са си навързани и си вървят заедно - покера и другите там разни неща. Та не искам да съм с небалансиран рейндж и да блъфирам постоянно в ръка , където противника е по-силен.

Ами, това се сещам засега , на Баба Марта почвам да играя.
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Здравей, PaRovstelar,

Не се впрягай толкова за правописа, важното е да се забавляваш!

Успех на Баба Марта и се надявам скоро да се(ни) зарадваш с хубава графика.

Поздрави,
    • PaRovstelar
      PaRovstelar
      Бронз
      Тази тема си я направих точно за да се "забавлявам", а относно правописа не се впрягам , просто мисля че имам малко по-амбициозни цели и би било хубаво да се старая повече във всеки един аспект.

Утре ще започна само в покерстарс с 100$ , реших в покерхевън да не депозирам. Незнам ,всеки път се случва да направя малък депозит за да видя как е , но не ми допада и винаги се оттеглям след няколко дена.

Ето графиката от миналия месец за около 10-тина дена ( някакъв микс от ху рег,турбо и хипер от 3.5 до 15)

Направих и няколко пред финални маси на турнири с 2-3к ъп топ , но нищо значимо не спечелих. Поне успях да стана топ 3 на 2 ху турнира 10+1 кнокаут и завърших с лек профит от мтт.

Някакъв план ,някакъв план, ми нямам засега , но усещам че ще се окаже супер полезно и може би ще си направя. От сорта на таблица ,която да ми помогне да съм по-добре огранизиран, нещо върху ,което смятам че трябва доста да поработя.Вариантите са на хартиен носител или пък на някоя от офис програмите (word,excel, google doc etc.).

Оплеснах се малко аз , та ще играя главно ху снг и кеш . Мтт ми е любимият формат ,но не ми харесват 6-10 часови дълги сесии , доста нездравословни са . Може би ще играя само съндеи милиона на 15 : ) С банкрол мениджмънта съм имал толкова много провали , така че вече имам опит , знам къде и как горе-долу се чувствам комфортно , това няма да е проблем.

Започвaм вече да губя търпение , а има още един куп глупости ,които искам да кажа. Бях обещал да напиша какво мисля за "CoffeeHud'' , който си закупих наскоро. Напоследък забелязвам че има доста ентусиасти на този формат ,тъи че :

Едно видео от хората , които са го направили

Смятам че всеки ,който е стигнал до там да печели някакви пари от ху снг , трябва да си го вземе. Реално тази инвестиция е нищо сравнение с това , което ще спечелиш. На хай стеикс играчи може и да не е толкова необходим ( незнам дали те го ползват или са си направали сами някакъв) , но на микро,лоу, мид стеикс е със сигурност много,много полезен. Попринцип е направен за ху хипер формата , но аз го намирам за нътс и за рег, турбо снг-тата . Статистиките са филтрирани супер добре за отделните стак саизове и ситуаций .Обикновенно под 30$ играчите имат не малко и доста брутални лиикове ( 100% лимп/фолд , небалансирани реинджове и т.н) , който хъда помага да виждаш по-добре.Пак казвам определено си заслужава да се купи ,особено ако играеш +50-60 часа на този формат. Продължавам натам ,че взе да става доста дълго , а пък има и има няколко други човеци , които са по-навътре в нещата. Въпросите към тях ,хах.

Свежа песничка за тези , който са прелистили стените от текст.

Следва продължение , не съм завършил интрото още. Утре ....
    • brofkin1900
      brofkin1900
      Бронз
      банка от 200$ не бих я разделил в 2 зали..

направи 600-700$ и можеш да преместиш малко , но 200 са малко за мен , а и на тая банка трябва да се концентрираш на 1ното място, освен ако не играеш основно мтт
    • PaRovstelar
      PaRovstelar
      Бронз
      За съжаление се оказва ,че ще има малко забавяне -

Hello,

Thank you for contacting PokerStars Verifications.

Unfortunately we are currently experiencing a period of high volume.

If you are awaiting a response please be patient, we apologize for the delay and will endeavour to respond as quickly as possible within the next 48 hours.

Many Thanks,
      PokerStars Verifications

@broofkin1900 Мога да депозирам и повече , но така няма да ми е интересно, пък и след като съм починал 1 седмица от покер ми трябват няколко дена да влезна в ритъм. Затова нямам нищо против да поиграя на по-ниски лимити , отколкото на тези ,на които мисля че мога да печеля.

В личен план съм започнал да уча програмиране. Няма да издавам много , че все още не се чувствам съвсем комфортно в тази сфера : ) Даже понякога елементарни кодове като тези в форума ми създават проблемчета ,което си е доста смешно , но работя и в тази насока.

Почти не пуша вече и съм много доволен. Вчера само дето си взех една кутия и изпих половин шише ябълков ликьор. Ама ми е позволено 2-3 максимум 7-8 пъти в месеца хах . Спортувам си редовно и като ми дойде музата може би ще драсна повече за тези неща .
    • PaRovstelar
      PaRovstelar
      Бронз
      Hola amigos!

Отново загубих малко ритъма , който си бях поставил като цел, ама кво' да се прави. Два дена чаках покерстарс да ми оправят акаунта , 2 дена нямах ток ... и 2 дена интернет :С А и като цяло програмирането е доста "time consuming" ,а продължавам да съм си все така не организиран.

Днес беше отвратителен ден

За един час спечелих това ,което трябваше да спечеля за чял ден и впоследствие изгубих мотивация да играя още :С :С :С Това нещо винаги ме е спирало да са изкача по-високо. Като цяло мисля ,че ще печеля до 25-50 нл, но не харесвам суинговете , а покера все още ми е добър източник на ресурси , докато уча и нямам фул таим работа.

ху хипер

Незнам защо така се получава , играя сравнително балансирано ,а имам толкова голяма разлика межди синята и червената линия. Аз знам де , продполагам по-скоро ,че овърколвам в някои ситуаций ,където опонентите не блъфират достатъчно :)
    • iulian220
      iulian220
      Бронз
      Как я дигна тая червена линия толкова високо.То и аз блъфирам доста,ама чак пък толкова :D .
    • PaRovstelar
      PaRovstelar
      Бронз
      Мисля да си направя мини предизвикателство. Този месец съм изиграл 16к ръце кеш и ще се опитам докрая на месеца да ги направя 100к + . На 4x маси 5нл и 4x 2 нл зоом . Ще преценя дали да се качвам по-нагоре ,че над 6 маси на 10 нл и 25 нл ще ме съдерат.