Потвърждаване сметката във ПокерСтарс

• Georgi699
      Georgi699
      Бронз
      Здравейте, имам регистрация във ПС от над 3 години и имам тегления при тях, защо сега искат да потвърдя сметката е странно, но даже не ми се получава.

Като напиша НОМЕРА, които искат и ми казват да проверя дали е написано вярно (не става) и във полето, където се пише ИД номера има място за още една цифра, взех да се питам, да не би да искат ЕГН? то е със 10 цифри и полето е за 10 цифри, а ИД които са показали на снимката е със 9 цифри и нищо не се случва.
      Някой да има някаква информация по-въпроса?
  • 2 отговора
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей Georgi699,

Виж темата тук: Искане на лични данни при опит за депозит
      Препоръчвам ти да използваш специализираните раздели за покер залите, защото там най-вероятно вече е разисквана темата и бързо можеш да намериш отговора на въпросите си. ;)

Това е нещо ново, но явно от сега нататък всички потребители ще трябва да се съобразяват с него.

В случая - указанието на залата е малко неясно, но се получава с един от двата номера:
      ЕНГ
      Номера на картата ти, но изписания на първия ред на гърба, който е с допълнителната 10-а контролна цифра

Поздрави,
      Александър
    • Georgi699
      Georgi699
      Бронз
      Благодаря, стана и така както го мислех, че със ЕГН ще се получи и всичко е готово. Поне за сега :) Дано не искат още глупости за потвърждение и защо изобщо ми искат такива неща, след като имам и депозити и тегления от сайта, странна работа.

Поздрави.