Няколко въпроса..

• NbSiR
      NbSiR
      Бронз
      Здравейте и честит 3ти март,
      да попитам:
      1.Опитах се да намеря адекватна информация относно това кой е по- добрият софтуер PT4 или HM2 (става дума за МТТ), срещнах различни мнения и реших да пробвам триалите за да видя кое как е ..Инсталирах HM2 и когато се опитах да го пусна ми показа съобщение "This trial expired on 2014-08-16. Would you like to purchase a license?" Така или иначе мисля да си купя , но исках да го пробвам преди това..
      2.Указал съм папка , в която да ми събира HandHystori-то , с отметка на "Запазвай историята на ръцете ми " и "пази история на ръцете 365 дни" ...и като я отворих се оказа , че е празна...Някъде бях чел нещо от сорта , че е възможно нещо да бъгва заради sidekicka ,който така или иначе при мен не работи от няколко месеца и го uninstallnah , но пак не се получи...
      3. Виждам ,че има бонус до статус злато ако си закупя full версията , това за 1 месец ли е или ?
  • 7 отговора
    • djbobbybb
      djbobbybb
      модератор
      модератор
      Здравей NbSiR ,

1.И двата софтуера са добри и подходящи за МТТ въпрос на личен избор

2. PokerStars трябва да укажеш да запазва историята на ръцете и трябва да е на английски език ,както и самия PokerStars да е на английски език .
      3.Статусите в Pokerstrategy са месечни ,всеки месец трябва да постигнеш необходимия брой стратеджи точки .При покупката на фул версията ще получиш 500СП и съответно статус злато.

Поздрави,
      Боби.
    • NbSiR
      NbSiR
      Бронз
      Благодаря за бързия отговор djbobbybb,
      много ми се иска и аз да събирам СП ама няма как да стане ,щото не съм тракнат понеже играя само в ПС засега , а там си бях регнал сметката преди да открия този форум ..И доколкото прочетох няма как да се промени това (специално за старс-а )...
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей NbSiR,

За съжаление си прав и няма как да промениш тракването на вече създадена сметка в PokerStars. Винаги когато решиш обаче ще можеш да се възползваш от предложението за безплатни пари http://bg.pokerstrategy.com/free-bankroll/ :f_drink:

Поздрави и успех на масите,
      Александър
    • NbSiR
      NbSiR
      Бронз
      Здравей AlpinaBG и благодаря за отговора , сигурно ще се възползвам по - нататък..Купих си ХМ2 про версията чрез сайта и въведох User ID- то както е указано, нещо друго трябва ли да правя за бонуса?
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей NbSiR,

За този ли бонус става въпрос: http://bg.pokerstrategy.com/news/pokerstrategy/89700/ ?

Поздрави,
      Александър
    • Публикацията е премахната

• Публикацията е премахната