pkr vhod

• 9 отговора
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Здравей, MuTafchiev89,

Най-добре е да пишеш на залата.
      Също ще те помоля да използват този кирилизатор, ако нямаш кирилица.

Поздрави,

Елена
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей MuTafchiev89,

Има ли развитие и можеш ли да ни информираш какво ти отговориха от залата, защото ще е полезно и на други играчи?

Като цяло в Англия миналата година затегнаха нещата с регулацията и мисля че е нормално да се получава така конкретно с игра от там, ако преди това си бил в България. Също така често самите зали могат да блокират сметката ти, ако имат съмнение за нейната сигурност и това дали някой от друга държава не се опитва да проникне в нея.

Според мен с писмо до support@pkr.com всичко би трябвало да се разреши бързо и лесно. :)

Поздрави,
      Александър
    • cvetelin1987
      cvetelin1987
      Бронз
      Защо не ми разрешава да правя депозит?
    • Amatiorcho
      Amatiorcho
      Бронз
      Когато се преместиш в Англия ти искат верификация и prof of address,защото в Англия били други законите и регулацията. Във Покерстарс дори ще ти се наложи да си направиш друг акаунт (и пак верификация) и ако ти кажят че ще ти прехвърлят парите и точките не им вярвай :)
    • cvetelin1987
      cvetelin1987
      Бронз
      Мерси за отзива.
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей Amatiorcho,

За точките не съм сигурен, но като цяло парите се прехвърлят в новата сметка - това за PokerStars. ;)
      Поне такава е информацията ми от не един или два случая с преместване в друга държава. Разбира се - винаги може да има изключения. Какъв е случаят при теб?

Относно точките - вече не знам. Може би зависи от статуса и общия им брой.

Поздрави,
      Александър
    • damapika76
      damapika76
      Начален
      Как да си актуализирам никнейма за PKR защото не съм сигурна дали е верен и още не съм си получила безплатните пари за покер.
    • Amatiorcho
      Amatiorcho
      Бронз
      Саше,нищо не ми прехвърлиха, а бяха казали точно обратното,само да си направя акаунт и всичко ще се прехвърли. После ми казаха, че законите били различни и т.н. затова трябва да си използвам точките и сам да си прехвърля парите.
    • bmwteam
      bmwteam
      Бронз
      И аз доколкото знам Старс не прехвърлят пари автоматично. Трябва да ги теглиш и пак да депозираш, като след малко мъмрене по съпорта, могат да ти дадат рилоуд бонус и шапка :)