FullTilt , не ми отчита точките...

• lolftw
      lolftw
      Бронз
      Здравейте , регистрирах се във фуллтилт преди известно време , и сметката ми е тракната към вас , вчера прехвърлих пари от покерстарс към фултилт и изиграх няколко турнира , и там имам фтп , но тук не ми отчита нищо... Сигурен съм , че сметката е тракната , защото го пише в сайта. Идеи?
  • 4 отговора
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Здравей, lolftw,

След като Фултилт отвориха отново, премахнаха тракинга. Ето тук може да прочетеш новината.

Поздрави,

Елена
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей и от мен lolftw,

Всъщност можеш ли да ми кажеш кои указания следва, защото до колкото знам играчи от територията на България не могат да си създават нови сметки в момента.

Т.е - ако имаш стара сметка, която е била създадена преди черния петък през 2011 година, то тя не е тракната.

Такива имат само новите играчи, които са си създали сметка след януари тази година, когато възобновихме партньорството си със залата. Тя обаче все още не е отворила официално за българския пазар (поради регулацията) и за това играчите от България не би трябвало да могат да си създават нови сметки / съответно указанията за създаване не са видими за тях.

Поздрави,
      Александър
    • lolftw
      lolftw
      Бронз
      Аз не съм в България... Сметката си я отворих преди няколко дни , за да мога да достигна до статус бронз , за да мога да пиша в блоговете на хората. Интересното е , че тук имам 0.83 стратеджи точки , а във фулл тилт имам 47(мисля) , но както и да е .. На мен ми трябваше просто да достигна бронз , което стана. :)
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей отновно lolftw,

В такъв случай всичко е ясно. :)
      Просто имай предвид, че точките не се актуализират веднага - нужни са 1-2 дни, за да от залата ни пратят информацията, която да бъде добавена в системата ни и да получиш точките си.

Т.е. например ако си играл на 3-ти март, то точките за този ден се появяват на 5-и например. :)

Поздрави,
      Александър