Проверка на играч във ПокерСтарс

• 8 отговора
    • Vankata112
      Vankata112
      Бронз
      Здравей, Georgi699

Можеш да проверяваш играчи в тази зала само за МТТ и СНГ, но не и за кеш.
      Има няколко сайта които предлагат подобна услуга. Най-лесно да ги откриеш е като напишеш името на играча + (Покерстарс) от който се интересуваш в Гугъл - той знае всичко;) .

Поздрави,
      Иван
    • AApostolov
      AApostolov
      модератор
      модератор
      И от кеш масите може да се извадят статистики , за всеки един играч , стига да знаеш какви лимити играе . Разбира се това удоволствие ще ти струва $ , за колкото по-голям период толкова по-скъпо.
    • Georgi699
      Georgi699
      Бронз
      Е питам, защото някакъв го специх от бой на ХУ турбо и оня почва да тролва и да ми пише глупости, че за януари и февруари съм бил изгубил 382 долара :f_confused: може да съм развъртял толкова пари във игра, ама не съм имал толкова и не съм губил толкова и ми стана интересно дали може да се проверяват такива неща и затова попитах.

Поздрави.
    • AApostolov
      AApostolov
      модератор
      модератор
      За СНГ и МТТ е доста лесно да те открият ( освен ако не си се заключил навсякъде ) , за кеша е малко повечко играчка.
    • Georgi699
      Georgi699
      Бронз
      Първоначално публикувано от AApostolov
      За СНГ и МТТ е доста лесно да те открият ( освен ако не си се заключил навсякъде ) , за кеша е малко повечко играчка.
      Как мога да намеря за даден играч инфо, примерно за ХУ турбо? Щото така във гуугъл да пиша не ми се получат нещата.
    • Vankata112
      Vankata112
      Бронз
      Здравей,

Странно как не ти се получава, като при мен открива всеки във всички сайтове....

Ето ти един сайт http://pokerprolabs.com/ който води подобни статистики.

Поздрави,
      Иван
    • Georgi699
      Georgi699
      Бронз
      Здравей Ванка,

като напиша даден играч и го открива във всички сайтове, но аз не търся това... смисъл такъв, то ми изписва даден играч из разни форуми, както е нашият форум. Аз искам да видя статистиките му във ПокерСтарс за ХУ играч какви са и да си правя изводи как да играя срещу всеки непознат играч. Демек да проверявам дали е рибка или си е опасна акула и ако е опасен да го избягвам на масите, докато не постигна някакво добро ниво на игра и започна да търся по-добри опоненти за да усъвършенствам играта си.

П.С. Благодаря за сайтчето, определено показва това, което търся аз. :f_drink:

Поздрави.
    • Vankata112
      Vankata112
      Бронз
      Здравей, Georgi699

Когато напишеш името на играча и след него Покерстарс ще ти изкара всички сайтове които предлагат подобни статистики като сайта който съм ти дал. В тях (ако играча не е заключен) можеш да видиш какво играе и какви резултати има и да си направиш някакви изводи. Ако искаш по-подробна информация обаче, трябва да си платиш.

Поздрави,
      Иван