Проблем с регистрация в PokerHeaven

• dragan0w
      dragan0w
      Бронз
      Здравейте! Преди малко си направих регистрация в PokerHeaven, но след като направих всичко необходимо (въведох си данните, потвърдих си пощата и т.н.) и се опитах да вляза в акаунта си чрез софтуера ми изписа "Your account is blocked. Contact support". Някой може ли да ми каже защо така стана? Извинявам се за темата, ако не е на правилното място, но съм нов във форума. Благодаря предварително! ;)
  • 6 отговора
    • Vankata112
      Vankata112
      Бронз
      Здравей, dragan0w

Може би ще искат да преминеш верификация, но това може да ти отговорят със сигурност само от залата. Затова най-добре се свържи с тях, както ти е изписало.

Поздрави,
      Иван
    • dragan0w
      dragan0w
      Бронз
      Преди малко прочетох във форума, че PokerHeaven by OnGame вече не приемало регистрации от България. Не знам дали е заради това. Тя темата беше малко стара, може и да са го оправили вече. Ще питам :) Благодаря все пак :)

Преди малко влязох без проблем чрез сайта в профила си, но от софтуера не може...
    • Vankata112
      Vankata112
      Бронз
      Здравей, dragan0w

Щом си свалил клиента за игра в OnGame, най-вероятно това е проблемът. Все още не се приемат играчи от България, можем да играем само в мрежата на Microgaming. Можеш да си свалиш софтуера за игра в MPN и да пробваш да влезнеш със същата сметка там.

Поздрави
      Иван
    • dragan0w
      dragan0w
      Бронз
      Ами свалих софтуера от сайта на PokerHeaven и ми изтегли това "PokerHeaven by OnGame". Ще може ли някакъв линк примерно за Microgaming? Поздрави!
    • Vankata112
      Vankata112
      Бронз
      Здравей,

На страницата горе в дясно има едно жълто поле и от него се сменя MPN и ONGAME.

Иначе ето и директен линк https://www.pokerheaven.com/microgaming/

Поздрави,
      Иван
    • dragan0w
      dragan0w
      Бронз
      Благодаря! :)