Spin&Go БАНКА

• 37 отговора
    • genarr0
      genarr0
      Бронз
      300 БИ биха били ОК.
    • Georgi699
      Georgi699
      Бронз
      Първоначално публикувано от genarr0
      300 БИ биха били ОК.
      то си е направо гавра с труп тоя формат, значи да си цъкам 6 макс турбо СНГ и да не се бутам в тоя тегав формат в които ще мечтая за джакпота, пък ще го взимат Русначета всеки път :D
    • evertonfcfen
      evertonfcfen
      Бронз
      ем то висчки за това го играят за джакпотите който не мисля че ако играеш цял ден ще удариш някой :f_biggrin: Играй си 6 макс и не се бутай между шамарите дето севика :coolface: Аз лично си цъкам 6макс на 7$ и бях решил да ги пробвам тези Spin&Go на 3$ дето са , за 20 мин бях направил 20$ профит :profit: (беше голяма вързия) и точно след 20 мин вече ги нямаше тия 20$ :deadhappy: Варияцията там е голяма и дозата късмет също! Бичи си 6 макс , верно че в началото са скучни , но пък накрая се отплащат добре :gl:
    • vermilion7
      vermilion7
      Бронз
      300 БИ е много нит, а опонентите на Spin&Go са скандално слаби + това няма table selection.
    • ma6inata100
      ma6inata100
      Бронз
      Аз мисля че 100 БИ е ок - дори може и по-малко ако се играе само 1 маса примерно 80 !
    • tacinho
      tacinho
      Бронз
      Зависи от нивото ти най-вече;
      Ако ги биеш прилично, демек всяка седмица си над 0та и 50 БИ даунсуинг си е доста за 15-$; Ако не тилтваш мн и си склонен при лош рън да свалиш нивото 50БИ ми се виждат ок даже; Също така естествено ако играеш 2+ маси наведнъж =>повече...
      Аз лично ги играя с ~200/100БИ на 15/30$
    • genarr0
      genarr0
      Бронз
      Май не сте много запознати с вариацията в този формат. Знам за човек, който ги бие с 38% ИТМ, което си е близо до кръшване, за прилична извадка и има седмични суингове от 50-60 БИ-на. Разбира се, че може и със 100тина да пробвате на по-ниски нива, но аз говоря за най-високите нива към момента 30$ и 60$.
    • Georgi699
      Georgi699
      Бронз
      Като чета коментарите, то си трябва доста дебела банка за спинарчетата... затова, ще си играя 6 макс турбо СНГ докато направя по-дебела банка, пък после може да пробвам $3 спинчета, щото на $1 не виждам особен смисъл, освен губене на време.
    • yanchevadan
      yanchevadan
      Бронз
      Що говорите глупости, 100 БИ са си чиста рулетка, за 50 пък не ми се коментира изобщо. 200 е агресивния БРМ, иначе поне 300. Аз на 6макс хиперките си имам редовно по 100БИ суингове на ден с 37,8% ИТМ, дето вариацията не е чак толкова голяма, а на спиновете с такъв ИТМ ще се брейк ивън преди големите множители, ама голям множител може и няколко месеца да не спечелиш. Иначе то и с 1БИ може, удряш х3000 и си готов.
    • Velik4o
      Velik4o
      Бронз
      Първоначално публикувано от yanchevadan
      Що говорите глупости,
      Браво, 10 човека говорят глупости, има само едно мнение, което трябва да се счита за правилно. Откъде това самочувствие. Споделяш опит, даваш мнение, седнал си да напишеш коментар и се появява един специалист и ти казва, че твоето са глупости. Яко!
      Аз споделям мнението на Такино. На твое място бих направил така: зареждам 10 БИ /даже са много 6 най-добре/. Ако ми ги вземат, отивам да се забавлявам и утре пак влизам с 10 и така седмица две, ако не става с четене и учене сменям формата. Ако пък ми тръгне, играя докато има вързия, вземат ли ми 5-6 БИ подред или виждам, че ме съкват необичайно често, спирам. Важното е да се чувствам сигурен и да се забавлявам там където играя, така успехите неминуемо ще дойдат. Приятен ден!
    • bozhurin
      bozhurin
      Бронз
      Според мен ако си добър,а тука повечето сме такива, може и с 10 БИ да се играят и то в дните ,когато не ти върви.В дните ,в които ти върви може и с 5 БИ.
    • antipraslak
      antipraslak
      Бронз
      Слушайте Velik4o!
    • bozhurin
      bozhurin
      Бронз
      Банкрол мениджмънта реално зависи от това на колко маси играеш и какви умения имаш.Ако приемем ,че си около средното ниво за лимита и играеш на 1 маса ти е необходим 1 БИ ,ако играеш на 2 ти трябват 2 БИ ,на 3 маси 3 БИ и т.н.Ако обаче приемем ,че все още не кръшваш достатъчно добре лимита е нужен малко по-нити мениджмънт ,за да отвориш 2-ра маса е хубаво да имаш поне 3 БИ.Лично моето мнение обаче е ,че това е твърде консервативно и е добре да използваме малко по-агресивно управление на банката ,за да не забавяме качването на лимитите и прогреса си.
    • whiteJaul
      whiteJaul
      Бронз
      Първоначално публикувано от antipraslak
      Слушайте Velik4o!
      But why?
    • AApostolov
      AApostolov
      модератор
      модератор
      Великчо , като цяло позитивното мислене е за препоръчване , както в живота така и в покера , но твоето граничи с безумие .
      Genarr0 ви каза с колко БИ е препоръчително да се играе , понеже знае каква е вариацията на ХУ ХТ , запознат е и с тази на Спин § го .
      Тези глупости с агресивни банкроли си ги избиите от главата , първо защото нямате дисциплина при суинг да свалите ( т.е реално може да се наложи след 30 мин игра да сваляш) , второ защото не сте овладели тилта и бързо ще се занулите и трето с трябва да се опитате да проумеете ,че колкото по-високи стават входните такси ( качвате лимитите) толкова по-голяма трябва да е банката ви като БИ , защото играчите са по-добри и вариацията по-голяма.
      Другото нещо над което искам да наблегна е да не бързате като луди да изкачвате нивата , защото със сигурност имате много пропуски. Ако все пак ви се играе комар , играйте както искате , ако искате и с 3 БИ.
    • whiteJaul
      whiteJaul
      Бронз
      AApostolov,с това"ако върже"и"ставаме",и"сядаме",и"като върже"е близко до акъла,че става дума за чист комар!Тези историйки и теорийки с позитивните мислители не виждам какво общо имат с основата на покера,която е математика,стратегия и психология!И специално,като част от психологията е предварителната нагласа,но тя е върху това,което смяташ да правиш,а не да си набиеш мислите със суперпозитивизъм и когато срещаш реалностителноста да станеш от масите,Величко,майка :facepalm:
    • bozhurin
      bozhurin
      Бронз
      Първоначално публикувано от AApostolov
      Великчо , като цяло позитивното мислене е за препоръчване , както в живота така и в покера , но твоето граничи с безумие .
      Genarr0 ви каза с колко БИ е препоръчително да се играе , понеже знае каква е вариацията на ХУ ХТ , запознат е и с тази на Спин § го .
      Тези глупости с агресивни банкроли си ги избиите от главата , първо защото нямате дисциплина при суинг да свалите ( т.е реално може да се наложи след 30 мин игра да сваляш) , второ защото не сте овладели тилта и бързо ще се занулите и трето с трябва да се опитате да проумеете ,че колкото по-високи стават входните такси ( качвате лимитите) толкова по-голяма трябва да е банката ви като БИ , защото играчите са по-добри и вариацията по-голяма.
      Другото нещо над което искам да наблегна е да не бързате като луди да изкачвате нивата , защото със сигурност имате много пропуски. Ако все пак ви се играе комар , играйте както искате , ако искате и с 3 БИ.
      Това са пълни глупости.Да играеш с 300 БИ е всичко друго ,но не и правилно управление на банката.Ако те е страх да не загубиш някое и друго БИ-че ,то покера не е за теб.Живота обича смелите.Престанете с тези глупости за такова консервативно управление на банката.Isildur сигурно с по 300 БИ е играл?

Човек трябва да е смел и да вярва в мечтите си.Може да има 1 БИ да зареди един spin&go и да си удари джакпота.Вие ако искате и с по 500 БИ играйте ,но не давайте грешни съвети на хората и ги оставете да изкачват смело лимитите.
    • genarr0
      genarr0
      Бронз
      След много внимателно обмисляне, мисля че velik4o и божурин са прави 5 БИ-на са достатъчни. Като те е страх от мечки не ходи в гората !!!
    • antipraslak
      antipraslak
      Бронз
      Първоначално публикувано от bozhurin
      Банкрол мениджмънта реално зависи от това на колко маси играеш и какви умения имаш.Ако приемем ,че си около средното ниво за лимита и играеш на 1 маса ти е необходим 1 БИ ,ако играеш на 2 ти трябват 2 БИ ,на 3 маси 3 БИ и т.н.Ако обаче приемем ,че все още не кръшваш достатъчно добре лимита е нужен малко по-нити мениджмънт ,за да отвориш 2-ра маса е хубаво да имаш поне 3 БИ.Лично моето мнение обаче е ,че това е твърде консервативно и е добре да използваме малко по-агресивно управление на банката ,за да не забавяме качването на лимитите и прогреса си.
      Въхххх :f_ugly: Velik4o номер 2
    • 1
    • 2