Как да си намериш събеседник

• jeysan
      jeysan
      Бронз
      Има моменти когато имаш нужда да се похвалиш или просто да поговориш с някои за играта но не винаги намираш точния човек които да обърне внимание на твоите нужди...
      Как да си намериш приятели по покер?
  • 2 отговора
    • Vankata112
      Vankata112
      Бронз
      Здравей, jeysan

Този въпрос е малко, като все едно да питаш " как да си намерим приятел за пиене" примерно...Вярно е, че има доста повече хора с подобен интерес, но все пак за всеки е индивидуално. За това са създадени и форумите, за да можем по-лесно да намираме и комуникираме с хора със сходни интереси.

Поздрави,
      Иван
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей jeysan,

При мен нещата стоят по следния начин:

- От приятелите ми, с които сме почти всеки ден има 3-ма, с които имаме общо влечение към играта. Така че си имаме чат, в който коментираме разни неща. Не винаги има бърза реакция, но понякога може да си пиша само с единия от тях - зависи от ситуацията.

- Покрай PokerStrategy.com се запознах със супер яки хора, които са много навътре в играта и някои от тях спокойно мога да нарека много добри приятели, така че ако става дума за нещо по-сериозно за играта - им пиша на тях. Разбира се - тук нещата са на различно ниво от другата група, в която по-скоро си говорим за глупости.

- Понякога коментирам играта и с други приятели, които изобщо нямат влечение към нея, но всичко зависи от това как представяш нещата - можеш да получиш интересни гледни точки и съвети от хора, които нямат общо с нея, но които също биха били полезни.

- Гледам да се събирам с такива хора на срещи - дали са форумните срещи, които имаме на няколко месеца и каквато мисля че е време да направим отново, дали ще е на такива само малка група от по-близките ми приятели свързани с покера - това е много важно за изграждане на връзки, споделянето на интересна информация и развитието.

Т.е. както Vankata112 казва - "трябва да си намериш твоите хора". А това става с комуникация, комуникация, комуникация. При мен беше на първо място чрез форума, след това чрез отделни хора по Skype, след това сбирките и така. :)

Поздрави,
      Александър