относно смяна на залата???

• ichikegi
      ichikegi
      Бронз
      здравеите искам да попитам нещо относно смяната на зала взех си бонуса и го изгубих в 888.ком след това смених залата на еверест и внесох пари играя от 1 ден но не ми отчита стратеджи поинтс а изтеглих софтуера през линка на покерстратеджи можете ли да ми кажете каде е проблема мерси предварително
  • 5 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ichikegi,

Свържи се с покер залата и попитай дали със сигурност си тракнат към нас. Понякога има забавяне на ъпдейта на точките от самата зала, но за да си сигурен, моля да говориш със залата.

Поздрави,
      Деси
    • ichikegi
      ichikegi
      Бронз
      Dear Petar,

Thank you for contacting us regarding your affiliate relationship.

We have reviewed your account and see that you are tracked to Poker
      Strategy correctly. If you are not receiving your benefits at their
      website we would recommend contacting their Customer Service at the link
      below and explaining the situation, including that you have checked your
      account is properly tracked with us.

Това ми варнаха като отговор от еверест.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

А въвел ли си потребителското си име в Everest Poker в стъпка 3 в това указание за изтегляне? Ако не си, направи го сега, за да може правилно да ти се начисляват StrategyPoints.

Освен това понякога отнема няколко дни, докато получиш точките (докато ние изчакаме официалната информация от покер залата).

Поздрави,

Надя
    • ichikegi
      ichikegi
      Бронз
      Проблема идва от това че не сам въвел името в стъпка 3.Искам да попитам ще ми се отчетат ли точките от послените два дни или почват да се отчитат откакто го ваведох.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Трябва да получиш всички точки, които си събрал от отварянето на сметката си досега, щом от Everest са ти потвърдили, че сметката е тракната към нас.

Ако това не се случи до 2-3 дни, моля те свържи се с отдела за обслужване на клиенти в менюто Помощ, те ще могат да проверят директно с покер залата.

Поздрави,

Надя