50$ Но Проблемммм

• StyleAni
      StyleAni
      Бронз
      ЗДРАВЕЙТЕ! Регистирах си акаунта в покерстарс с кода за 50$ от стратеджи но поради някакви проблеми не можело там, сега там имам 50$ лични депозирани и като играя оба4е тук все още съм начален а не бронз???какъв е проблема и ми кажете моля ви какво да правя защото няя смисъл да играя в старс при положение че няма да полу1авам точки тука
  • 3 отговора
    • xfar
      xfar
      Глобален
      Ххаха ;д системата е направена за да ни пре*бава. :) Няма смсисъл да пишеш на когото и да е. Никой няма да си направи труда да ти помогне а просто ще ти кажат че си сбъркал маркетинг кода или нещо като си въвеждал ника си. Не се натегай излишно ;) :rolleyes:
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Здравей StyleAni,

xfar ти е дал грешен съвет. Разбира се, че ще ти помогнем!

Обаче тук във форума не се занимаваме с потребителски сметки, за това ще те помоля директно да пишеш на отдела за обслужване на клиенти: ТУК и към тях да зададеш въпроса си.

Те ще ти обърнат внимание и ще ти помогнат за решаването на проблема.

Поздрави,
      Митко
    • nvelev
      nvelev
      Бронз
      Първоначално публикувано от xfar
      Ххаха ;д системата е направена за да ни пре*бава. :) Няма смсисъл да пишеш на когото и да е. Никой няма да си направи труда да ти помогне а просто ще ти кажат че си сбъркал маркетинг кода или нещо като си въвеждал ника си. Не се натегай излишно ;) :rolleyes:
      В някои от случаите с объркване на кодове, лонкове, никове и тн. просто е невъзможно да се върнат нещата назад и да се помогне. Километричните указания за регистрация с тонове картинки в тях не са за украса.

Ако грешката е поправима (и обяснението от страна на потребителя е адекватно), може да си сигурен, че винаги се намира разрешение на проблема.

Поздрави,
      Ники