Начален капита?!

• yanev90
      yanev90
      Бронз
      Тааа въпроса ми е следния.... Да речем че този начален капитал от 50$ го разиграя и го направя 200$ мога ли директно да изтегля 150$ без да трупам точки и тн или трябва задължително да натрупам там някви си точки и тогава да тегля каквото и да било!?.. и другия ми въпрос е: след като ги изтегля губя ли останалите 50$ ?
  • 3 отговора
    • 4o4ity
      4o4ity
      Бронз
      Неможеш да го изтеглиш поне докато не направиш 1000 ftp
    • nikolabo
      nikolabo
      Бронз
      4o4ity по-скоро се е объркал :) Нито става дума за ФулТилт нито за теглене на началния капитал. До колкото разбрах трябва да направиш минимален депозит, след което ще можеш да теглиш. Все пак нека някой които знае по-добре как стоят нещата да отговори на въпросите ти.
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от yanev90
      Тааа въпроса ми е следния.... Да речем че този начален капитал от 50$ го разиграя и го направя 200$ мога ли директно да изтегля 150$ без да трупам точки и тн или трябва задължително да натрупам там някви си точки и тогава да тегля каквото и да било!?.. и другия ми въпрос е: след като ги изтегля губя ли останалите 50$ ?
      Здравей yanev90,

Ето какви са изискванията за изтегляне във Full Tilt Poker:

За да можеш да изтеглиш началния капитал от $50 напр. по банковата си сметка или към Moneybookers, трябва да събереш 1000 Full Tilt Points. Няма ограничение във времето.

Когато депозираш собствени средства, трябва да събереш общо 100 Full Tilt Points, за да можеш да теглиш пари от сметката си. За това се броят всички Full Tilt Points, които си събрал преди депозита си.
      Поздрави,
      Станислав