Въпрос за изтрита тема

• 12 отговора
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Здравей, pepinio,

Тази зала не е партньорска. Съветвам те също да прочетеш нашите форумни принципи.

Поздрави,

Елена
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей pepinio,

Когато е възможно темата да бъде редактирана и остане видима във форума - тогава се виждат и причините за предупреждението в нея, както и редакцията. Твоята е така написана, че просто е нямало как да се редактира, без да се изтрие напълно всичко. За това просто е преместена в скрит от потребителите форум.

Щом не я виждаш - най-лесно е да се сетиш че е изтрита заради нещо, което нарушава. Всеки форум си има своите правила и условия и ако беше се запознал с тях, щеше да си отговориш защо.

Извинявам се, но не съм на работа 24 часа, за да ти изпратя предупреждение за изтриването в 23:00, тъй като не всички модератори имат тази възможност. Най-често потребителите се досещат каква е причината и не е нужно да се стига до такова, защото след като има веднъж такова - повторно предупреждение си има своите последствия. Т.е. - опитваме се да действаме максимално полезно за всички.

Ще те помоля и да не обиждаш хората, които си вършат съвестно работата. Правилата на форума са видими във всеки раздел.

Поздрави,
      Александър
    • pepinio
      pepinio
      Бронз
      извинявам се но просто задодох един въпрос, нищто повече!!!нито съм рекламирал въпросната зала!!!
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей pepinio,

Разбирам, но всякакви коментари и споменаване на зали, които не са сред партньорските такива, са забранени. ;)

Поздрави,
      Александър
    • PaRovstelar
      PaRovstelar
      Бронз
      И аз имам подобен проблем. Съпорта ми преместиха една стеик тема в скрития форум , за да могат само те да вземат % и да си изкарат $$$$ , недейте така :С
    • Tanatos123
      Tanatos123
      Бронз
      Първоначално публикувано от PaRovstelar
      И аз имам подобен проблем. Съпорта ми преместиха една стеик тема в скрития форум , за да могат само те да вземат % и да си изкарат $$$$ , недейте така :С
      Ко речи ????????????????????????
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей PaRovstelar,

Не си спомням случая - от преди колко време е, за да погледна за какво става дума?
      Също така - не виждам да си получил разрешение за стартиране на тема за спонсориране: Разрешения за създаване на теми за спонсориране

Не знам на сериозно или не, но отправяш обвинения срещу нас - ще се радвам да погледна за какво точно става дума, защото описаното от теб определено е редно, но лично мен ме съмнява да е така.

P.S. Май чувството ми за хумор не се е събудило все още днес. :D

Поздрави,
      Александър
    • Tanatos123
      Tanatos123
      Бронз
      малкия е бронз,.....какво повече да си плямпаме
    • PaRovstelar
      PaRovstelar
      Бронз
      Ми аз не се изразих правилно може би. Ставаше въпрос за темата вчера на един симпатяга дето искаше стеик. Беше си избрал турнири за 500 $ ,а му намерих коментар ,където се оплакваше ,че не си е получил целия безлатен бонус. Да си призная малко ме садвате така като ми затваряте постоянно фън темите :f_smile: Ама кво' да се прави правилата са си правила , но ще се радват да ги нарушавате от време на време : )
    • Публикацията е премахната

• AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Хах PaRovstelar... Прав си. Спомням се как ни помоли предварително да не трием онази схема с бързото, 99% гарантирано забогатяване със спортни залози... :D
      Просто сметнахме на бързо, че по-добре 5-ма човека да станем милионери за седмица, вместо няколко хиляди... че какво гъзареене щеше да е тогава, след като всички имаме пълни джобове с пари. :D

Излови ни! :D

Поздрави,
      Александър
    • pepinio
      pepinio
      Бронз
      :f_thumbsup: xaxaxaxaxaxaxaxxa:f_drink: :f_cool: