Здравейте на всички !

• BAIFIFPOKER
      BAIFIFPOKER
      Бронз
      Здравейте, казвам се Филип и съм от Велико Търново . Запалих се по покера, преди около 5 години, но до преди 2 месеца играх просто за забавление и главно покер на живо с приятели :sifflote: . От 2 месеца насам играя с HM2 , която закупих от Poker Strategy и с нейна помощ, както и с много амбиция за учене и развитие в този спорт, успях да победя най - ниския лимит нл2 за малко повече от месец, в покер залата PKR . За жалост в моят град хората , които играят покер, с цел да се развиват, да градят банка и да се катерят по лимитите, са доста малко, а и не познавам всички от тях . По тази причина реших да си направя блог тук , за да мога да контактувам с начинаещи или да кажем - вече почти леко напреднали , като мен ;) От близо 2 седмици вече играя на нл4 и все още ми е трудно да свикна с мащабите на залагане, но усещам , че от ден на ден играта ми се подобрява. С интерес чакам да се запозная със всички вас, които имате подобно развитие на моето и естествено с по - напредналите покер играчи, от които може да се научи много за тази игра ! Скоро очаквайте някои интересни ръце от покер сесиите ми, които да обсъждаме . Отворен съм към дискусии по всички теми свързани с покер играта, вашата градивна критика и всичко това, което смятате, че ще ми е полезно ! Не на последно място ви желая успех по масите ! :gl: :gl: :gl:
  • 19 отговора