PKR колко време за превод на бонус?

• 17 отговора
    • LouderSixpounder
      LouderSixpounder
      Бронз
      Май се изплащаше на части по 50$ :f_frown:
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей mdatanasov,

"С всеки 400 PKR Points ще изчистваш $1 от бонуса ти,който се освобождава на части от 1%."
      Т.е. $26,16 вече са ти изплатени по сметката ти в залата.

Влез си в сметката чрез софтуера на залата. Натисни бутона Cashier. След това избери "Real money" от падащото меню. Натисни "All Transactions" и там ще видиш детайлна информация - избери Financial и гледай за "Bonus Payment". ;)

Или става дума за друго?

Поздрави,
      Александър
    • mdatanasov
      mdatanasov
      Бронз
      Благодаря,според това излиза,че са ми плащали по 2,18$ на части,а аз не съм разбрал и не съм обърнал внимание,защото мислих,че ще ги изплатят на куп,когато приключи периода за чистене.

• Tanatos123
      Tanatos123
      Бронз
      Да,така се изплащат бонусите,на части
    • sparky113
      sparky113
      Бронз
      те поне са коректни в това отношение,и в много други
    • mdatanasov
      mdatanasov
      Бронз
      Редактирано! нито мога да направя верификация,нито им бачка линка за връзка с тях.:rage: :spit:
    • Tanatos123
      Tanatos123
      Бронз
      През имейла става,директния линк отдавна не работи за нас
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей mdatanasov,

Както Tanatos123 писа - опитай са пишеш на support@pkr.com или на имейл, който са ти оставили. При мен беше следния, но проверявай внимателно, преди да изпращаш информация на имейл:
      verification@email.pkr.com

Инак аз минах верификация преди месец и нещо може би - точно чрез линка им и стана за нещо от сорта на няколко часа. Интересното беше че в същия ден ми бе поискана такава и от bet365, където това продължи 8-9 дни.

Поздрави,
      Александър
    • mdatanasov
      mdatanasov
      Бронз
      Успях да ги пратя от линк,който пробвах няколко часа по-рано,но не се получаваше.Надявам се не е проблем,че почерних последните 3 цифри от ЕГН-то,винаги така съм пращал снимки във всяка зала.
    • nik0lay
      nik0lay
      Бронз
      Здравейте,направих депозит в ПКР както беше описано,първо взех 10 безплатни и депозирах няколко долара с код ПС200 та въпросът ми е ще получа ли още 30 $?
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей nik0lay,

За да получиш допълнителните $30 е нужно да депозираш с бонус код: PS125

Ако си използвал различен от този бонус код може да пробваш да се свържеш с отдела за обслужване на клиенти на покер залата (най-добре чрез чата на живо, който е наличен в Cashier-a) и да ги попиташ дали може да се направи нещо.

Поздрави,
      achko
    • soh100
      soh100
      Бронз
      Защо тогава в PokerStrategy.com пише че кода трябва да е PS200
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей soh100,

Всъщност си прав, бонус кода е променен и сега е PS200, като максималният размер на бонуса е увеличен до $1000.

@nik0lay Обикновено отнема до 72 часа, преди да получиш допълнителните $30.

Поздрави,
      achko
    • soh100
      soh100
      Бронз
      А ако са минали вече повече от 72 часа какво правим по въпроса?
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей soh100,

Кога точно си депозирал? Имай предвид, че тези 72 часа са за работни дни. Ако например си депозирал в сряда, към обяд или следобеда - най-добре изчакай до края на понеделник-вторник.

Като цяло понякога има забавяния, но често са причинени заради повече трансфери и това, че всички те се обработват ръчно, а се случва от PKR да не успеят да обработят всички заявки навреме,

Инак ако до понеделник вечерта не си ги получил, можеш да пишеш на покер залата да проверят какво не е наред и защо още се бави трансфера, защото са заявени и най-вече ако си използвал бонус код PS200 и тъй като си получил първата част - всичко би трябвало да е наред, но може да има проблем със сметката ти.

Можеш да им пишеш на следния имейл адрес: support@pkr.com

Поздрави,
      Александър
    • ruskova85
      ruskova85
      Бронз
      Здравейте ! Имам въпрос опитвам се да депозирам във PKR , но като пробвам да си регистрирам картата която е MAESTRO и ми иска start date а на картата имам само expire date може ли да помогнете :)
    • AnimeWatch
      AnimeWatch
      модератор
      модератор
      Здравей ruskova85,

ще предам за проблемът ти и ще ти отговорим в тази тема при първа възможност.

Добре дошъл/ла във форума ни! Аз се казвам Георги и съм модератор тук.
      Надявам се да бъдеш активен/на във форума и те каня да се представиш на общността ни - ТУК.

Поздрави,
      Георги