poker stars верификация

• meliha57
      meliha57
      Сребро
      блокираха ми акаунта в старса и ми искат да пратя документи пратих ги по факс преди вече 5 дена а нямам отговор проблема е че сам регнала в турнири и няма как да се отпиша знаете ли колко време отнема верификацията
  • 6 отговора
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей meliha57,

От няколко дни има доста сигнали за липсващи StrategyPoints и явно от залата правят някакви проверки на всички сметки, които не са валидирани до сега.

Процеса отнема различно време, спрямо натоварването им и други фактори. При някои играчи е продължавал под 1 ден, при други 10 дни. Най-често обаче не са блокирали сметката и играчите е можело да играят през това време.

Относно отписването от турнирите - до колкото знам наскоро от залата въведоха ново правило за турнирите с вход истински пари, при което ако не можеш да влезеш в сметката си те отписват автоматично. Дори да не са го направили, ако не са ти върнали парите по сметката - просто им пиши и най-вероятно ще го направят - все пак не си играла по независещи от теб причини.

Поздрави,
      Александър
    • meliha57
      meliha57
      Сребро
      Какви проверки правят тия от старса вече 11дена нищо нее нормално
    • AnimeWatch
      AnimeWatch
      модератор
      модератор
      Здравей meliha57,

пиши им отново и учтиво ги попитай как може да им съдействаш за по-бърза верификация.Обясни им и за турнирите които си записал/а. Еmail : support@pokerstars.bg

Поздрави,
      Георги
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей meliha57,

Има ли развитие по случая ти?

Поздрави,
      Александър
    • meliha57
      meliha57
      Сребро
      Има пратих им личната карта и извлечение на банковата сметка и ми писаха да им пратя сметка от ток или нещо подобно проблема е че нямам нищо на мое име освен банковата сметка варнах им отново сащите документи плюс копие на шофиорска книжка
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей отново!

Когато нямаш такива на твое име, можеш да им пратиш сметки за дадения адрес на чуждо име, като обясниш че живееш под наем или при роднини и това че нямаш сметки на твое име / получаваш само електронни фактури за твоите сметки.

Идеята е че по-скоро искат да се уверят че има такъв адрес / живееш на него.

Поздрави,
      Александър