за логване

• brofkin1900
      brofkin1900
      Бронз
      в покерстарс без да искам направих 2 грешни опита за логване, на 3тия път влязох но ми изкара 2 въпроса за сигурност които съм попълвал преди 2-3 години и няма как да съм сигурен в точността на отговора ми.

решения ?
  • 6 отговора
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей brofkin1900,

Единственото решение в подобен случай е да използваш друг метод за потвърждаване на самоличността ти - мисля че например опцията за PIN номер или някакъв SMS към телефона ти.

Но може би е най-добре да пишеш на отдела за обслужване на клиенти на залата, които вероятно ще ти зададат някакви основни въпроси (не съм сигурен в това). Можеш да им пишеш на support@pokerstars.bg

Ще взема да проверя моите какви са, че често ми се случва да си напиша паролата грешно поне веднъж.

Поздрави,
      Александър
    • brofkin1900
      brofkin1900
      Бронз
      писах им до съпорта, отговориха ми нощес да им пиша дали тел номер който имат е коректния и ако да да им кажа часови диапазон да ми се обадят, дадох им и чакам
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Ще те помоля след това да споделиш с нас какво е станало, защото ще е полезно да го знаем за други подобни случаи.

Надявам се да ти се обадят по-скоро!

Поздрави,
      Александър
    • brofkin1900
      brofkin1900
      Бронз
      доста са бавнички още чакам обаждане
    • brofkin1900
      brofkin1900
      Бронз
      туко що завърших процедурата. ето какво се случи

обаждат ви се на регистрирания телефон , като номера който ви търси изписва личен номер. след това лицето което говори с вас е българин, т.е. не е нужно да се пънете да умувате какви са ви познанията по английски , разговора е на български.

въпросите са свързани с вас и вашия акаунт:
      към въпросите са от типа:
      1. потребителско име
      2. адрес
      3. правил ли съм транфери преди към играчи
      4. въпрос за депозити - тегления
      5. въпрос за последните видими 4 цифри на картата за депозит (без 3те допълнителни с които депозираме или допълнителни кодове)

може би още 1-2 въпроса за които не бих се сетил сега, след като се увери че сте вие, ви дава 2та отговора
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Благодаря ти за детайлния отговор!

Изглежда използват същата процедура като някои други зали например, която преминаваш през чата им. Разбира се - с толкова много клиенти - чата не е опция при PokerStars, което пък води до забавяния. :(

Поздрави,
      Александър