Со кротце, со благо и со малце кютек

• brofkin1900
      brofkin1900
      Бронз
      Ще превърна този блог в приказката на един луд. Понякога лудите хора стават велики , поради факта ,че в тяхната душа не съществува оназу уродлива форма на страх; на чувство на самосъхранение, породено от дискомфорт на личността от неяснотата в близкото за тях бъдеще. С 2 думи страхливите душици са спокойни когато знаят, че за следващия месец имат това което им трябва да покрият личните си битови нужди, а от там насетне те са доволни от себе си и не им пука дали могат да надскочат себе си и дали съдбата е предразположена към тях , да докоснат звездите. Много хора вярват, че съдбата им е преднадчетала бляскави пътеки за едни и трънливи за други, всъщност съдбата е може би поредната измислица на някой велик ум, целящ по някакъв начин да контролира отношението на човека към живота и собствените му идеали, с помощта на което да го насочва като кукла на конци , каква роля в живота трябва да играе... Уви не всеки разбира че съдбата на човек е всъщност низ от решения, които сами вземаме и които добре усмисляме , за които после смело носим отговорност, а не се оправдаваме с карма и прочие за неуспехите си...

Наред в тази тематика реших аз да направя една крачка и този блог ще ми дава място да си правя своите равносметки и изводи, да ми показва точния път ако се наложи да се върна назад към някой избор и да трябва да решавам отново същите проблеми.

Идеята ми е проста : ще опитам да започна да се издържам от покер, бетинг и други странични дейности, тъй като работа за 400 лева не ми достава удовлетворение и ще направя опит да си създам сам своята съдба..

Ето как ще започна :
      В покерстарс ще играя сит енд гоус къси маси 6макс, това е формата който най-много харесвам и най-добре ме удовлетворява като резултати.
      Стартовия ми капитал ще е 200$ активен банкрол в залата + 300$ пасивен по сметката който се надявам да не депозирам(общо 500$). Като достигна 500$ по баланс тези 300$ се освобождават за лично потребление
      Основния ми капитал в залата който ще държа е 500$ , 90% от всичко изкарано нагоре ще се тегли към сметката на определена дата от мен, а останалите 10% ще са за увеличаване на банка за евентуално бъдещо качване на лимит или инвестиция в тренировки или софтуер. С банка 200$ ще започна да играя основно на 1.50$ - 6 макс турбо.

Тъй като все още работя , този месец ще имам занижени критерии за обем и профит. След това започвам активна игра, която в бъдеще ше съвместявам с 3ти курс от студентството си...

Цели :
      1. само 5ци и 6ци на изпитите в университета
      2. лятото да сваля 20 килограма лично тегло до 75кг желано
      3. да правя по 400$ от покер месечно , в това число профит + бонуси от рейкбек (дългосрочна цел)
      4. да правя 200$ месечно профит от спортни залози - краткосрочна
      5. да правя поне 200$ от странична дейност (която аз знам коя е , но за сега ще пазя в тайна) - дългосрочна

имам и сериозни амбиции спрямо университета , които включват бъдещо академично развитие ..

и така стартирам със следните наличности пък да видим :
      1. покер : 200$ (500$) - лимит 1.50$ - 6макс -
      2. бетинг - 200 лева - с допустими залози между 10 и 20 лева. (с цел да няма фалит)
      3. финанси за близо година оцеляване без работа
      4. а допълнителната странична дейност все още не е стартирана и бюджета в бъдеще ще бъде установен

специфични цели :
      1. стани печеливш регуляр на 1.50$ - 6макс - като за да кача 3.50 $ да проведа солидна подготовка + евентуален коучинг и софтуер.

до 15ти тоя месец засега ще наблягам повечко на подготовка за определен изпит, защото една от основните цели които отбелязах е максимално високи резултати в университета

засега толкоз , занапред ще видим
  • 11 отговора
    • djbobbybb
      djbobbybb
      модератор
      модератор
      Здравей brofkin1900 ,

Честит блог и успех!!! За покера не мога много да помогна но за бетинга ще се включвам :f_thumbsup: :f_thumbsup: :f_thumbsup: Като начало 5% от банката (10лв.) трябва да ти е максимума на залог.

Поздрави,
      Боби.
    • frnk93
      frnk93
      Бронз
      Здравей успех с блога и поставените цели.
      Имам едно въпросче към теб,възможно ли е да се печели в дългосрочен план от бетинг?Говоря за чист бетинг без треидване и такива неща.Понеже някой беше ми казал че от бетинг печелят едва 2% от хората които залагат.
    • gbachiyski
      gbachiyski
      Бронз
      Брадаре успех ти пожелавам.Ми ти нищо не щеш от живота ве, само това което 90% от хората тук желаят.:f_cool: Обаче това със страхливите душици не го разбрах, защото не се връзва със консервативния ти БРМ от +130 БИ.Направо ги подкарвай на 3,50$, пък каквото стане.:f_drink: :f_drink:
      От бетинга може да се печели и в дългосрочен и във всякакъв план.Ама се изисква повече планиране и дисциплина дори от покера.Успех и на това бойно поле.Може дори да постваш и прогнозите си предварително в този блог.Току виж някой помогнал с инфо, което не знаеш.:f_thumbsup:
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Добре започваш - сега трябва да се въоръжиш с 2 мачетета и да започнеш да сечеш по пътя :)

Успех ти желая. :)

Елена
    • Drakona32
      Drakona32
      Сребро
      Бях ти пратил един линк за free HUD,видя ли го?
    • brofkin1900
      brofkin1900
      Бронз
      да видях го
    • AnimeWatch
      AnimeWatch
      модератор
      модератор
      Здравей,

какво се случва с покер кариерата ти?

Поздрави,
      Георги
    • brofkin1900
      brofkin1900
      Бронз
      ами като цяло бях поспрял да играя за известно време, по лични причини...
      преди няколко дена реших да си поразцъкам малко .. отворих старса където си имам закътани 200$ за спорта :)
      криво ляво сега са 265$ и в момента обмислям евентуално отново да отделя сериозно внимание на покера

от към спортните залози съм желязо : правя си по 100 лева средно на седмица без пропуск от началото на август:) )
      вероятно като започна да разцъквам тея дни по сериозно (тъй като видиш ли ми се играе) ще започна по - редовно да водя блога
    • RalevSLR
      RalevSLR
      Бронз
      Здравей,
      за спортните залози каква ти е стратегията? Арбитражи правиш ли?
    • brofkin1900
      brofkin1900
      Бронз
      Спортните залози играя по типично селския начин, вземам си програма от ЕФ петък вечер, до събота избирам 4 мача с 1.5 - 1.7 коефициент.Джасвам си ги в система 3 от 4 + една права колонка общо 5 . като сложа по 5 лева на колонка и си пия биричката събота и неделя. после ако излязат си вадя грубо стотина лева. ако един мач ми избяга си връщам парите от системата...

Относно покера. На този етап студентството ме ангажира доста, но пък намерих хубав формат на който се чувствам добре
      визирам Спинчетата
      за 2-3 дена си качих от 240 на 315$ банката и то на ниво 1$
      много риба , много нещо, то и аз съм рибка още де, но на фона на цацата , съм като едно сомче :)

срещам там много играчи които са лимп кол кол, лимп фолд, диви пушове с боклуци.. а най ми е сладко като си закачат на флопа след лимп като се пушнат.. не мога да се оплача от качеството на конкуренцията, тоя месец ще съм на 1$ , а за другия ако прочета повече материали за ХУ и спиновете може да се пусна на следващото ниво, защото не смея неподготвен да се изстрелвам.. пък е хубаво човек да си играе консервативно

водя си проучване кой тракер ще ми е най-подходящ и тея дни трябва да си направя инвестиция и там..

Хайде стига писаници че багажа тряа да стягам , ще ходя на гости на майка този уикенд че 2 месеца не съм си ходил :) ))
      Успех по масите
    • brofkin1900
      brofkin1900
      Бронз
      никаква милост от моя страна и днес, скок от 315 до 350 $$ . като в поле от тикви съм, бери бери бери, много слаби играчи и всички играят едно и също