verifikaciq

• 8 отговора
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Здравей, lamys,

Първо искам да те помоля да пишеш на кирилица, защото това е част от форумните ни принципи. Ако нямаш кирилица, използвай този безплатен кирилизатор.

След това - не разбирам за какви проблеми говориш. Верификацията е стандартна процедура и, ако не си нарушил правилата на залата, няма от какво да се притесняваш, само трябва да им предоставиш необходимата информация. Имай предвид, че след като си се регистрирал, значи си приел условията им.

Поздрави,

Елена
    • brofkin1900
      brofkin1900
      Бронз
      даже не е споменал залата за която става въпрос
    • Публикацията е премахната

• SashkoPansa
      SashkoPansa
      Бронз
      Относно верификацията, 5 пъти си снимам личната карта отпред и отзад и постоянно ми връщат че нещо не им харесва, кво става с апарат за 2000 лв ли да я снимам ? Искам да тегля пари, а тази верификация ме спира!? YeeJr ако можеш ми съдействай тук или на лично, че искам да тегля пари.... чакам
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Здравей, SashkoPansa,

Не виждам с какво мога да ти помогна. За да можеш да изтеглиш парите си, ще трябва да минеш верификацията. прочети точно какви документи ти трябват, защото освен личната карта, искат и доказателство за адрес, като извлечение от банката ще ти свърши работа.

Поздрави,

Елена
    • SashkoPansa
      SashkoPansa
      Бронз
      Е, отпред ми излиза паспорт или лична карта да кача снимка, какво извлечение хаха, къде да го постна... в отговора на мейла ми пишат следното: да се уверя че хубаво се виждат всички данни, хубава да била светлината, е такива, забележки по качеството на снимката само.... Благодаря за отговора все пак
    • SashkoPansa
      SashkoPansa
      Бронз
      От шестия опит ми я приеха, благодаря за съдействието. Получих необходимото писмо :)
      Hi Alexandar

Your ID has been successfully verified using 'Quick Upload'.

This means your account is now verified and withdrawals are now active on your account.

If you have any questions our friendly support team are ready to help. Our 'Live Chat' facility is available by clicking here.

Thank you for your cooperation.
      The PKR Team
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Здравей, SashkoPansa,

Радвам се, че всичко се е оправило. Ще те помоля обаче да пускаш само по една тема. Две теми няма да решат два пъти по-бързо проблема :)

успех на масите

Елена